reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
no w lozeczku na opiece hahha:)
a swoja droga to zazdoszcze troche ze jeszcze w lozeczku mamusia sie leniwi oj zazdoszcze:) my od 7 20 juz na nozkach :)
 
Śliczne Elmo hahah ja kupialm na krotki rekaw z Groverem i Ciasteczkowym potworek:-D Elmo nie bylo :eek::-(
Madziu Madziu zdrowka zycze!! ja tez taka raz ok a innym razem czuje lamanie w kosciach ...jakies chorobsko chce mnie dopasc ale jakosc tak marnie idzie hha:-D

Kokusiu dawaj fotki:tak: wydaje mi sie ze z gorsetem to raczej nie ...jesli oczywiscie jest taka jaką mam na mysli ;-);-) ale jak wkleisz fotki to wtedy urzadzimy glosowanie hha:-D:-D a moze jakas do kolanek???? prosta ???? w takiej sukience sie wyglada mlodziutko i tak troche wyszczupla bo takie dlugie to wydaje mi sie troche taka masywna figure tworza

a ja witam z kawką:)

dziewczyny ma pytanie...kupilam wczoraj zaslony ...i sa za dlugie...jest instrukcja jak je samemu mozna skrocic na takiej tasmie co sie zelazkiem przeprasowwuje..i moje pytanie czy jak przeprasuje ta tasnma to to bedzie trwale laczenie??? nie rozklei sie np w praniu???? i jest napisane ze pozniej po zapasowaniu uciac ten zbedny material z lwewj strony nozyczkami to sie nie bedzie pruc;/ :eek: cholira mam dylemat:eek:

Tygrysku niestety na krótką sukienkę nie mam szans bo mężowy nadal ciężko przeżywa niedzielne rozstanie z kasą i muszę wybierać z tych kiecek które mam. W ogóle to ciesze się że już wpłaciłam wpisowe bo pewnie by mnie namawiał żeby zrezygnować z tego balu
 

Załączniki

  • SDC12510.jpg
    SDC12510.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 27
  • SDC12512.jpg
    SDC12512.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Kokusiu pierwsza zdecydowanie!!!!!:tak::tak:
A co to za bal bo ja nic nie wiem o zadnym balu hahha:-D:-D

Tygrysku to jest bal charytatywny. Zbieramy pieniążki na pomoc w odbudowie domu naszych sąsiadów bo im się spalił i zostali z niczym.
A ponieważ bal organizuje stowarzyszenie którego jestem członkiem to nie wypada nie iść.
 
Do góry