reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

CHWALĘ SIĘ, CHWALĘ.....w końcu syropek z buraczków zrobiony:p hahahaha Mari prawie wyleczona,ale to nic....syropek będzie na zaś:p

Oj Zapominajko faktycznie...ale ja lubie jak coś sie dzieje....także dla mnie jak znalazł:)
 
reklama
Witajcie

Aniu ogromne gratulacje :-)

Asiulka na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki ...

Wczoraj mojej siostry córeczka Mateuszka uderzyła w twarz :szok:, mały był w szoku. W ogole Kinga Matinka co chwile popycha, on się przewraca, ja się denerwuję, że coś sobie zrobi ... ehhhh

Cos miałam jeszcze napisać .... zapomniałam
 
A nas dopadła grypa żołądkowa. Prawie w nocy nie spałam. Jasiek zresztą też. Wszystko wymiotował łącznie z wodą. A że on dużo pije to - napił się, usnął na 15 minut i już mnie wołał że brzuszek boli i wszystko zwracał do miski. Po czym że chce piciu i tak całą noc. Dziś od 14 trochę się uspokoiło na szczęście. Mały prawie nie je ale za to duzo pije i już nie wymiotował. Ale nadal go brzuszek pobolewa. Mnie coś też zaczyna brać. Mam stan podgorączkowy i boli mnie brzuch.
Musimy się wykurować do niedzieli bo są Ady 2 urodziny :)
 
oj biedny Mateuszek ...
A wam Myszko wspolczuje ....taka grypa potrafi wykończyć...

a ja dzis wybralam sie samiutenka na zakupy:) sa fajne koszulki w H&M z ulicą sezamkową jeśli wasze dzieci lubią ...mój fifi uwielbia zwłaszcza Elmo:) obkupiłam sie też troszkę w ikea i jestem szczesliwa:)

milej nocki kochane ppapapa:)
 
Myszqa zdróweczka dla Was, żeby wirusisko szybko opuścił Wasze brzuszki

Agacia tulaski dla Matiego

mnie coś rozbiera;( a w sobote bal....
Tygrysku my mamy taką też z H&Mu, bo Jula też fanka Elmo
IMG_8247.jpg
 
Witajcie, my dziś w domu bo Martynce zaczyna coś w nosie furczeć więc darowałyśmy sobie przedszkole. Zresztą wczoraj były tylko dwie bo reszta dziewczynek choruje.

Witamy poniedziałkowo:)

Poranek przywitał nas przepięknym słoneczkie, bezchmurnym niebem i ....mrozikiem:)
Ale spacerek i tak bedzie:)a co:p

Poza tym z przykrością musze Wam oznajmić ,że moje dziecie przestało chyba spać w ciągu dnia...:((((
Wczoraj wstałą okolo 9....polezala tylko w łóżeczku od 14-14:30 i poszła apac normalnie o 21:30....:szok:
Dzisiaj wstała o 8 i pełna zycia..... jaki to nędzny mój los:p hahaha

Oki my juz po zmywaniu naczyc, praleczka juz chodzi, podłogi zamiecione teraz relax:)

Kana witaj w klubie. Natka też już nie sypia w dzień. No chyba że gdzieś jedziemy to przycina komara w samochodzie a tak to lata do wieczora rześka jak skowronek i nawet nie myśli o jakiejkolwiek drzemce

Witajcie

Aniu ogromne gratulacje :-)

Asiulka na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki ...

Wczoraj mojej siostry córeczka Mateuszka uderzyła w twarz :szok:, mały był w szoku. W ogole Kinga Matinka co chwile popycha, on się przewraca, ja się denerwuję, że coś sobie zrobi ... ehhhh

Cos miałam jeszcze napisać .... zapomniałam

Oj biedny Matinek. A ile ta siostrzenica ma lat?

A nas dopadła grypa żołądkowa. Prawie w nocy nie spałam. Jasiek zresztą też. Wszystko wymiotował łącznie z wodą. A że on dużo pije to - napił się, usnął na 15 minut i już mnie wołał że brzuszek boli i wszystko zwracał do miski. Po czym że chce piciu i tak całą noc. Dziś od 14 trochę się uspokoiło na szczęście. Mały prawie nie je ale za to duzo pije i już nie wymiotował. Ale nadal go brzuszek pobolewa. Mnie coś też zaczyna brać. Mam stan podgorączkowy i boli mnie brzuch.
Musimy się wykurować do niedzieli bo są Ady 2 urodziny :)

Myszko zdrówka dla Was ioby Jasiowy wyzdrowiał do niedzieli.


Dziewczyny mam do Was pytanie. Jakie kiecki się teraz nosi na imprezy typu bale i wesela? Mam dwie do wyboru. Jedna dwuczęściową z gorsetem a drugą jednoczęściową. Obie są oczywiście długie i do tego obie w tym samym kolorze i ciężko mi się zdecydować bo już dawno nigdzie nie chodziliśmy i nie mam rozeznania.
 
Witajcie kochane...

ale się dzisiaj wyspałam.....:) Alex jest od niedzieli u mamy i nocki to poprostu cudo;p hahhahahaha
dzisiaj popoludniu jade po niego ...
na dworze zimno i mrozno....
Ja tez bym poszła sobie na bal...wprawdzie byliśmy na sylwestra no ale było jak było...,że przed 24 już pojechaliśmy do szpitala do Alexa....:-(
a ja bym się chciała tak pobawić za wszystkie czasy:zawstydzona/y:
My czujemy sie już dobrze po ostatniej chorobie gdzie to każde z nas miało antybiotyk:no:
Aniu gratuluje Ci malutkiej perełki:)
Asiulkaa nie ma sie co smutać na początek...wszystko będzie dobrze...zobaczysz:*
a gdzie reszta mam????????????????? bo ja czekam z kawka:oo2::oo2::oo2::oo2::oo2:
 
Myszqa zdróweczka dla Was, żeby wirusisko szybko opuścił Wasze brzuszki

Agacia tulaski dla Matiego

mnie coś rozbiera;( a w sobote bal....
Tygrysku my mamy taką też z H&Mu, bo Jula też fanka Elmo
Zobacz załącznik 323105

Śliczne Elmo hahah ja kupialm na krotki rekaw z Groverem i Ciasteczkowym potworek:-D Elmo nie bylo :eek::-(
Madziu Madziu zdrowka zycze!! ja tez taka raz ok a innym razem czuje lamanie w kosciach ...jakies chorobsko chce mnie dopasc ale jakosc tak marnie idzie hha:-D

Kokusiu dawaj fotki:tak: wydaje mi sie ze z gorsetem to raczej nie ...jesli oczywiscie jest taka jaką mam na mysli ;-);-) ale jak wkleisz fotki to wtedy urzadzimy glosowanie hha:-D:-D a moze jakas do kolanek???? prosta ???? w takiej sukience sie wyglada mlodziutko i tak troche wyszczupla bo takie dlugie to wydaje mi sie troche taka masywna figure tworza

a ja witam z kawką:)

dziewczyny ma pytanie...kupilam wczoraj zaslony ...i sa za dlugie...jest instrukcja jak je samemu mozna skrocic na takiej tasmie co sie zelazkiem przeprasowwuje..i moje pytanie czy jak przeprasuje ta tasnma to to bedzie trwale laczenie??? nie rozklei sie np w praniu???? i jest napisane ze pozniej po zapasowaniu uciac ten zbedny material z lwewj strony nozyczkami to sie nie bedzie pruc;/ :eek: cholira mam dylemat:eek:
 
reklama
Do góry