reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej
A ja siedzę znów sama w domku bo M w pracy do późna, rodzice wyjechali i nawet nie ma do kogo buzi otworzyć :(

Dostałam dzisiaj list z uczelni że otrzymali zgodę na prowadzenie studiów II stopnia i zapraszają do składania papierów. Sama nie wiem co robić. Chciałabym ale nie wiem czy z kasą wyrobimy. A zapisy są już teraz bo semestr zaczyna się od 1 marca.
 
reklama
Witaj Kinga:) ojej z rybkami tez raczej nie pomoge...:(

Myszko a ten kwadrat to jest jedna polka?? czy ten kwadrat zrobiliscie z kilku prostokątów??? kurde nie moge tego znalezc na stronie ikea..

Filipek juz nie pieje jak kogucik , nie szczeka tez jak piesek wiec jestem spokojniejsza...troche kaszelek mu sie zaczal ale mam nadzieje ze szybko go zwalczymy:)
Wczoraj wieczorem zrobilam sobie goracą kapiel z pianą....wymoczylam stopki , wypiłowałam paznokietki polalowałam lakierem to sama z raczkami naoliwilam doprowadzilam do porzadku pomalowałam ...rozsiadłam się na kanapie aby z mężem obejrzec Avatara na naszym nowiutkim tv .....maz zrobił mi piwko z sokiem postawil na stoliku ja lezałą na kanapie rozłożona ....mowie do meza aby podał mi kocyk.....on stanal w dzwiach i rzuca mi kocyk.....kocyk spada na piwko z sokiem ...ono upada wylewa sie na moja jasniutka kanape !!!! na podłogę!!! pod kanapę!!! i dupa z moich wypielegnowanych dloni!!!!!!!!!!! za sciere i gabkę i szorowałam kanape............... po zdarciu lakieru rozlalismy reszte piwka i przenieslismy nasz kinowy wieczor na dywan hahahha:-D:-D:-D powiem wam ze nawet nie bylaam zla :-D:-D cale szczescie plamy sie pieknie spraly z soczku ale mam taki zapach w pokoju ze hooho wietrzenie nie pomaga a przy -6 na dworze nie moge miec wiecznie otwartego okna:zawstydzona/y::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:-)

Chciałam Wam napisać,ze nasza królewna jest już z nami.
Więcej opiszę gdzie indziej:ninja2:

GRATULACJE OGROMNE ANIU!!!!!!!! zaraz uciekam czytac czy ogladac gdzie trza:)

Kokusiu chyba masz racje....filip wstal po drzemce taki zachrypniety i pial jak kogut :( krtan jak nic...poszlam do lekarza cale szczescie przyjela nas mimo braku juz wolnego grafiku...ech krtan i gardlo ma filip zainfekowane....ech ...sil brakuje ...najgorsze ze mnie cos gardlo tez zaczyna bolec :( buuuuuuuuuu

Aniu gratulacje!!!!:)

Madziu i Kanusiu dziekuje za przepisy!!!!:) to winko mnie zaintrygowalo hahahah chyba zaczne sama popijac;d;d:)
Tygrysku u nas tak samo...mała ma kaszel krtaniowy i gardełko.....faktycznie cosik jest w powietrzu,bo mnie tez gardło juz meczy i meczy co lepiej to za chwilke spowrotem....a swoja droga kupilam buraki i cebulke i robie syropki dla nas:)

Cześć mamuśki!

Gratulacje Anusia:-)

Dawno mnie tu nie było , czsami was poczytuję ale mam urwanie głowy, i weny brak:zawstydzona/y:.
Mam małą prośbę mąż pisze pracę licencjacką i potrzebuje do badań wypęłnione ankiety, wiem że nie każdy ma akwarium ale niestety nie znam dużo akwarystów , więc jeśli znajdziecie chwilkę to proszę wypęłnijcie dla studenta anietę, czas tak szybko leci niedługo wszystkie nasze skarby zaczną naukę , aż łeska się w oku kręci że tak szybko rosną;-);-).
oto link:
Brak obsługi Cookies
Wypełnione!!!!! Mąz miał kiedys akwarium i ogolnie uwielbia rybki i te sprawy wiec jak znalazł....wypełnilismy dwa razy ja i on:)

Poza tym u nas ok...
Marika chyba "wyrasta" ze spania....bo najpierw sie wierci z 1,5 godiznki a potem chce wyjsc....
Pozdrawiamy i miłego weekendu:)
 
Oj Kanuś łącze sie z tobą w bólu...meżowy kupił mi tableteczki do ssania na gardełko ...moze cos pomoze jak nie to do lekarza ech...a czym sie inahalujecie??? kurde musze pomyslec na zakupem inhalatora to tez jest chyba dobre jak sa nawracajace infekcje gardziolka??? musze tez zrobic to winko chyba madzienki tylko tak sie zbieram jak sojka za morze... ale dzis rosolek ugotowalam tez dobry na przeziebienie:)

Głowa mi peka juz 2 kawy wypiłąm i chyba zanosi sie na następną ....

gdzie wy wszystkie polazłyście????

wyłazić!!!

ostatnio tak malo zdjec naszych pociech w albumiku nie ma co ogladac :(

Myszko dziekuje juz sama wczesniej znalazlam te poleczki...myslalam ze one sa drewniane :) a tu zaskoczenie heheh ale calkiem fajnie wygladaja tak powieszone w kwadraty:)
 
Oj Kanuś łącze sie z tobą w bólu...meżowy kupił mi tableteczki do ssania na gardełko ...moze cos pomoze jak nie to do lekarza ech...a czym sie inahalujecie??? kurde musze pomyslec na zakupem inhalatora to tez jest chyba dobre jak sa nawracajace infekcje gardziolka??? musze tez zrobic to winko chyba madzienki tylko tak sie zbieram jak sojka za morze... ale dzis rosolek ugotowalam tez dobry na przeziebienie:)

Głowa mi peka juz 2 kawy wypiłąm i chyba zanosi sie na następną ....

gdzie wy wszystkie polazłyście????

wyłazić!!!

ostatnio tak malo zdjec naszych pociech w albumiku nie ma co ogladac :(

Myszko dziekuje juz sama wczesniej znalazlam te poleczki...myslalam ze one sa drewniane :) a tu zaskoczenie heheh ale calkiem fajnie wygladaja tak powieszone w kwadraty:)
Tygrysku witaj w klubie...buraki i cebulke kupiłam juz tego dnia co Ci pisałam i leża:p ahhahaha
co do ingalatora to ja mam pozyczony,ale naprawde super sprawa...juz tez ogladałam na allegro...sa naprawde fajne takie jak ma ta moja kumpela i za okolo 130zł...wiec nie ma tragedii i chyba się w przyszłym miesiacu zaopatrzymy....
Nam lekarka zaleciła na ten krtaniowy kaszelek Pulmicort.... ja nie rozcięczałam z solą fizjologiczna....na ulotce było napisane,ze można,ale nie trzeba....lekarka nasza tez mi nic nie wspomiała,wiec nie rozcieńczałam....

My po spacerku, małych zakupkach i odwiedzinkach u dziadzi i babci....(mojego taty) ....połaziliśmy u nas po nowym osiedlu, pomarzylismy troszkę i powrót do szarości:p;/
 
haha kana ty chociaz masz juz specyfika na ten syropek a ja zero..:zawstydzona/y::-p ale moze w tygodniu sie zbiorę:zawstydzona/y:
co do inhalatora to tez zaczelam przegladac na allegro i nawet znosne te ceny a jaki przydatny.
zazdroszcze tego spacerku my siedzimy w domu buuuu:-(

Zapominajko wspolczuje bolu głowy !!

a ja przy goracej herbatce czekam na mezowego :tak:
 
reklama
Do góry