reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
No witam Was dziewczyny i ja:tak:

Ostatnio to tylko zaglądam i same pustki nikt sie nie odzywa wszystkie w krzaczorach:-D
Ale rozumie pyciol i tygrys wrócili wiec bedzie ciekawie:-D

Kana cos postaram sie wrzucic, jakos z hanią wiecej tych zdjeci sie robiło:zawstydzona/y:

Agacia bedzie dobrze, musi byc, bede jutro Was myslec:tak: Zresztą o Oliwce marzycielki tez mysle zeby wszystko było dobrze:tak:
Dla pocieszenia jak sie urodziłam tez lekarka wykryła jakies szmery a z czasem okazało sie ze serduszko jednak zdrowe:tak:

Vive kwitnąco poprostu az zazdroszcze:zawstydzona/y::-)

Pyciol handelek no to ciezki kawalek chleba, ale nie wątpie ze dacie rade:tak:


Piwo mi sie marzy:-D:-D:-D
Zrobie sobie lepiej herbate:tak:
 
jestem!!!!!!!!!!!
nudy jak cholera bez tego chlopa w domu ech w alkoholizm popadne ......wykapucialam sie...ide po dokladke lodow i chlapne sobie jeszcze jedna lampke na leszy sen...
agaciu i pyciol laczmy sie razem z przejedzenia!!!!!!!!!!!!!!!
 
jestem!!!!!!!!!!!
nudy jak cholera bez tego chlopa w domu ech w alkoholizm popadne ......wykapucialam sie...ide po dokladke lodow i chlapne sobie jeszcze jedna lampke na leszy sen...
agaciu i pyciol laczmy sie razem z przejedzenia!!!!!!!!!!!!!!!
ja wlasnie spilam resztke piwa po moim mezowym:-p
a co tam i tak spi wiec pozytku nie ma:-D
Tajger jak długo na bezrobotnym jestes? fajnie tak chyba teraz posiedziec w domku co?:-)
 
zobaczcie baby jak ten czas leci...niedawno okazywalo sie ze zaszlyscie w ciaze....a teraz pomalu kazda sie rozpakowywuje...i dziecia nasze po 2 lata przeciez...juz nawet nie pamietam kiedy on byl taki maciupki....:eek:
 
no tak od polowy grudnia najpierw bylam na urlopie a pozniej ucieklam....
i przyznam ci sie ze fajnie tak w domku posiedziec :) ale od wiosny mam zamiar rozgladac sie za jakims fascynujacym zajeciem hhehehe

a mezusia pewnie pyciol juz masz w domku cio??? nie poniewiera sie juz po siwecie ten twoj??
 
masz racje pyciol ...teraz narazie jest etap drugiego dzieciaczka ...a za chwil kilka beda tu wpadac mamuski i mowic ze sa w 3 ciazy@!!!!!!!!!!!!:szok::szok::-D:-D

ps jak tam produkcja rodzenstwa dla Julii droga madziu???? ja pamietam pamietam cos powiedziala ...a tutaj jesien minela jest zima hohohh:-D:-D
 
poki co moj mezulo jest z nami w domku...zobaczymy jak dlugo jeszcze:zawstydzona/y:oby jak najdluzej;-)
a moze to blizniak spodziewa sie czwartego dziecia:confused::confused::confused::confused::-D
no wlasnie madziu co z wami?a moze to landryna jest w blogoslawionym stanie?:-D:cool2:
 
reklama
Do góry