reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Aż się usmiechnęłam dzisiaj....;) jak zobaczyłam jak bb żyje i oddycha pełnią płuc:p hahaah

No Tygrysek i Pyciolek nadrabiają braki:p hahah świetnie!

Aj kochane...ja juz tak kilka dni dziwnie jakos nabuzowana negatywnie chodze.....najlepiej pistolet i strzelac..
Ja nerwus tak z genów jestem,ale to co teraz we mnie siedzi to ciężko opisac....

no cóż....szukam szukam w końcu coś znajdę:)
 
reklama
ooooooo Matko ...... Pyciol i tygrys wojują na bb :-)

Vive dziękuję za tytuły książek ...
A wygladasz przecudnie, taka promienna achhhhh ....

Tygrys , pyciol ja to przytyłam prawie 5 kg i wygladam ble ... a wiecie jak widac, że przytyłam, no masakra.

Mati mi ostatnio wieczorem rozrabia i spać nie chce, zawsze zasypiał o 20:00 aod dwóch dni 20:30 to dopiero raczy zamknąć oko.

Kana główka do góry ...złe dni miną,tylko, że ja jakos ostatnio też sama nie mogę ze sobą wytrzymać.

Nooooo mąż jeszcze we firmie,a właściwie w Kotlinie, to kompa mam wolnego.

Kurde oabawiam się tej wizyty jutro :-(
 
Agatko trzymam kciuki !!
Filip usnał ja z lodami i winkiem ogladam kevina zenuaaaaaaaaa:) hehhe
Vive wygladasz slicznie w nowej fryzurce i ten kolorek boski!
 
reklama
Do góry