reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dziewczyny oglądacie DDTVN??
Właśnie było tam zareklamowane moje miasto:):-D:-D:-D:-D
Bo my mamy taki salon fryzjerski gdzie dziewczyny w bikini obcinają:-D:-D:-D:-D i właśnie go pokazywali w DDTVN:)
 
mam was dziewczynki :p OlLcia i Kropeczka tutaj Meganka :p

witaj kochana :-D:tak: hahah, czyli przenosimy się na bb :-D

Dziewczyny oglądacie DDTVN??
Właśnie było tam zareklamowane moje miasto:):-D:-D:-D:-D
Bo my mamy taki salon fryzjerski gdzie dziewczyny w bikini obcinają:-D:-D:-D:-D i właśnie go pokazywali w DDTVN:)

nooo, męża to bym do tego salonu nie wysłała :szok::-D:szok::-D
 
dzien dobry:tak:


witam kolejna mamusie moze znowu forum odzyje:tak:
mam was dziewczynki :p OlLcia i Kropeczka tutaj Meganka :p

my dopiero wstaliśmy:szok::tak::tak: ale wczoraj dopiero o 23.10zasnal a nim zasnal to myslalam ze oszaleje ma tyle pluszakow a ten do łozka rzywleka jakies wielkie plastikowe zabawki potem sie zlosci ze nie oze sie wygodnie ulozyc bo niechce mu sie zabawek odniesc:eek:
 
mam was dziewczynki :p OlLcia i Kropeczka tutaj Meganka :p

Witaj!!!!:tak::tak::tak::tak:

Dziewczyny oglądacie DDTVN??
Właśnie było tam zareklamowane moje miasto:):-D:-D:-D:-D
Bo my mamy taki salon fryzjerski gdzie dziewczyny w bikini obcinają:-D:-D:-D:-D i właśnie go pokazywali w DDTVN:)

w bikini???nie widzialam:sorry::sorry::sorry::sorry:obejrze jutro na stronce ddtvn:happy:

Witajcie my juz od rana na nogach byliśmy z Julcią paszport jej wyrobic bo zmienia sie ustawa paszportowa i maluchy do 5 roku zycia beda otrzymywaly paszport tylko na rok, a teraz zrobilismy jej na 5 lat:-):-):-)
A że to moje miejsce pracy wiec Jula szalała miedzy pokojami i tylko Pawla koniecznosc zjawienia sie w jego miejscu pracy uratował mnie od calodziennych plot:-D:-D:-D:-D
 
Witaj!!!!:tak::tak::tak::tak:



w bikini???nie widzialam:sorry::sorry::sorry::sorry:obejrze jutro na stronce ddtvn:happy:

Witajcie my juz od rana na nogach byliśmy z Julcią paszport jej wyrobic bo zmienia sie ustawa paszportowa i maluchy do 5 roku zycia beda otrzymywaly paszport tylko na rok, a teraz zrobilismy jej na 5 lat:-):-):-)
A że to moje miejsce pracy wiec Jula szalała miedzy pokojami i tylko Pawla koniecznosc zjawienia sie w jego miejscu pracy uratował mnie od calodziennych plot:-D:-D:-D:-D
hihihi
my tez bylismy dzis wyrobic paszport karolince, bo juz jej sie skonczyl i nie wiedzialam czy sie zdecydowac na 5 lat, ale widze ze dobrze zrobilam


witamy sie i my
witam nowe mamuski
 
reklama
Do góry