reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

to u was chodzą te fryzjerki w bikini!!!!!!!!!!!!????????:szok::szok::szok::szok::szok: oglądałam wczoraj artykuł na necie :szok::szok::szok::szok: jeszcze mężowemu nic o tym nie mówiłam:-D:-D

a my juz wróciliśmy z przychodni, Fifi był taki dzielny że nawet nie pisnął przy pobieraniu i z zaciekawieniem się patrzył jak krewka spływała do fioleczki:tak::tak: dzielny chłopak:tak:;-) przy okazji zakupy zaliczone i zaraz zabieram się za gołąbki;-) mąż w domku to aż milej człowiekowi a nie jak zwykle sama sama sama:-:)-p

Dzielny Fifi....a skąd pobierali mu krewkę???
 
reklama
Tygrysku nie strasz...
U nas był katar i kaszelek, ale już było ok. I nagle wczoraj w nocy jak zaczął kaszleć to aż dudniło :-(. Niby teraz jest lepiej, ale za to Iggy jest masakrycznie marudny, więc nie wiem czym to się skończy.
 
Moja Jula śpi do ok 8-9 ale ja śpie do 11....No, taka jest kochana moja myszka.... Wstaje tylko jak sie obudzi, zmieniam pieluszke, daje jej butle z mlekiem wkładam do łózeczka ulubione zabawki włączam Mini-Mini... i moge jeszcze pospac z 2 godzinki bo sie bawi cichutko.... Cudo a nie dziecko....
 
ollcia.....A powiedz mi jak można takie zdjęcie wstawić z dzidzia i suwaczek..... Bo ja na tym forum to taka zagubiona jestem i sie połapać nie moge....
 
Moja Jula śpi do ok 8-9 ale ja śpie do 11....No, taka jest kochana moja myszka.... Wstaje tylko jak sie obudzi, zmieniam pieluszke, daje jej butle z mlekiem wkładam do łózeczka ulubione zabawki włączam Mini-Mini... i moge jeszcze pospac z 2 godzinki bo sie bawi cichutko.... Cudo a nie dziecko....

Cudowne dziecko:tak::tak::tak::-):-):-)

ollcia.....A powiedz mi jak można takie zdjęcie wstawić z dzidzia i suwaczek..... Bo ja na tym forum to taka zagubiona jestem i sie połapać nie moge....

Może ja pomogę
wchodzisz na stronke
Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com
tworzysz suwaczek i wklejasz kod na forum z poczatkiem url BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

a wklejasz go w ustawieniach w polu edytuj sygnature i gotowe, powodzenia
 
Ostatnia edycja:
a bardzo pokuły Bartusia???

a wiesz, że nawet nie... bardzo umiejętnie się Pani wkłuła i od razu trafiła, Bartek był bardzo dzielny :tak:

Moja Jula śpi do ok 8-9 ale ja śpie do 11....No, taka jest kochana moja myszka.... Wstaje tylko jak sie obudzi, zmieniam pieluszke, daje jej butle z mlekiem wkładam do łózeczka ulubione zabawki włączam Mini-Mini... i moge jeszcze pospac z 2 godzinki bo sie bawi cichutko.... Cudo a nie dziecko....

Kropeczko, wysłałam Ci prywatna wiadomość na zdrowym forum... ale teraz już jestem pewna ;-):tak:

ollcia.....A powiedz mi jak można takie zdjęcie wstawić z dzidzia i suwaczek..... Bo ja na tym forum to taka zagubiona jestem i sie połapać nie moge....

kochana, zrób sobie suwaczek np na Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com , kopiujesz ten link z BBcode i teraz tak: tu na samej górze stronki wchodzisz w Ustawienia, później po lewej stronie w Edytuj Sygnaturę , wklejasz kod w miejsce Edytuj sygnaturę , na dole klik Zapisz Sygnaturę i gotowe :tak:
 
reklama
Moja Jula śpi do ok 8-9 ale ja śpie do 11....No, taka jest kochana moja myszka.... Wstaje tylko jak sie obudzi, zmieniam pieluszke, daje jej butle z mlekiem wkładam do łózeczka ulubione zabawki włączam Mini-Mini... i moge jeszcze pospac z 2 godzinki bo sie bawi cichutko.... Cudo a nie dziecko....

Jak to możliwe?
 
Do góry