reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Aaaaa i mam pytanie... też bym chciała wstawic sobie zdjęcie niuni i suwaczek ale nie wiem jak to zrobic i gdzie szukać.... pomoże mi ktoś?
 
reklama
Witaj pisz wiecej:tak::tak:



:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:



:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:



:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok::szok:



Nieprawda ja jestem:sorry::sorry::sorry::sorry:

Pyciolku ile Alex ma wzrostu...bo Jula zaczyna martwic sie ze nie bedzie mogla szpileczek wlozyc:-p:-p:-p:-puwaga po dzisiejszej wizycie u pediatry Jula ma 86cm:szok::szok::-D:-D:-D:-D a waży jedyne 10kg:happy::happy:



yyy nie wiem ale napewno nie 86cm:szok: To Alex bedzie musial szpile zakładać chyba:eek::-D:-D:-D:-D
no ale sie Alexowi lacha trafiła:laugh2::-p:-p:-p


witajcie środowo,kataru ciąg dalszy....
w nocy pobudki co 1.5h myslalam ze juz dzisiaj nie wytrzymam:crazy:
no ale zyjemy...ja już włoski umyłam,zaraz bedziemy wcinac sniadanko,ja kawusie machnę bo potem spadamy do babuni:-pna pierogi jedziemy,ale tego jej nie powiedzielismy:-D
w każdym badz razie prawdopodobnie na noc zostaniemy bo w domu i tak nie mam co robic:sorry:
bedziecie tesknic za Pyciolem?:growl::growl::oo2:
 
Hej:) No ja już wstałam, ale Zuzka jeszcze śpi:szok::szok::szok:
Pyciol pewnie że będziemy tęsknić:) nie siedź tam za dlugo!!!
Idę sobie kawusię zrobić bom lekko nieprzytomna.
Matko kiedy moje dziecko bedzie tak spało????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
chyba na starość:eek::szok::-D
 
Witam. Mam na imie Natalia, 21 lat i 13 miesięczną córeczke Julie :biggrin2: Czasami potrzebuje pogadac o wszystkim i o niczym, wiec mam nadzieje ze sie tu odnajde, i bede mogła liczyc na wasze rady, wsparcie i mile słowo :) Przez dwa tygodnie jestem sama, bo chłopak ma taka prace ze pracuje dwa tygodnie i dwa nastepne jest z nami w domku, i nieraz gdy Go nie ma jest mi naprawde cięzko... Tak wiec witam i pozdrawiam.

ooo, i pojawiłaś się Kropeczko :-D to teraz opanujemy obydwa fora ;-)







No a tak w ogóle to dzień dobry :tak: my nie śpimy juz od 7 jak zawsze i też z utęsknieniem czekam na dzień kiedy mój dzieć będzie mówił " jeeeeszcze 5 minut, mamo..." :-D:-D
 
ooo, i pojawiłaś się Kropeczko :-D to teraz opanujemy obydwa fora ;-)







No a tak w ogóle to dzień dobry :tak: my nie śpimy juz od 7 jak zawsze i też z utęsknieniem czekam na dzień kiedy mój dzieć będzie mówił " jeeeeszcze 5 minut, mamo..." :-D:-D

:-Dja tyż:-D

Taaak tylko Zuzkę trzeba usypiać co najmniej 1,5 godziny i łaskawie poszła wczoraj spać przed 23:szok::szok::szok::szok:


moj spal juz o 20.40;-)
 
reklama
Do góry