reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ja bardzo chętnie ale od następnego tygodnia bo teraz mamy urodzinki w sobotę:)

No ja jestem wolna "prawie" zawszę to teraz tylko jeszcze trzeba Pytię zwerbować ;-):tak::-p:-D:-D

Pytia czuje się już zwerbowana :-) Ba, nawet zaprasza w swoje skromne progi :-)

Taaa bo Pytia business women musi termin do kalendarza wpisać;)

Jak to się u nas mówi, busises woman jak z koziej d.... trąbka :-D A tak poważnie, to poza poniedziałkami i środami jestem dostępna :-)
 
Witam kochane , zła jestem bo mi się odkurzacz popsuł :-( w połowie odkurzania nagle się wyłączył i zaczęło śmierdzieć więc to chyba cosik poważnego:baffled: od ponad roku mam popsuty panel elektroniczny na nim i zwlekałam z oddaniem go na gwarancję to teraz już mus mam :-(ech musiałam przeprosić szczotkę:baffled:
Ja też jak wpadłam w "rozlewisko" to się oderwać nie mogłam! A serial widziałaś? Bo mi się strasznie nie podoba:(
)
Co do ekranizacji mam podobne zdanie:tak: ale ja przeważnie wolę książkę od filmu, juz taki ze mnie książkowy mol :-p
Ja właśnie też dziś stwierdziłam, że już chyba nie będę się puszczać na takie dalekie spacery, bo tym moim chicco spacerowym z podwójnymi kółkami w śniegu i chlapie to koszmar, ujechać wózkiem :no::no:
Ja po zaspach naszym spacerowym na zwykłych kołach już nigdzie nie wyruszam , odkopałam atlantica na pompowanych i teraz zadne zaspy nam niestraszne:-D

Kankiya !!! super że u Bianeczki wszystko dobrze!! buziaczki dla niej od Filipka i cioteczki!!!:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej

U nas nadal zimno i biało. Mati boi sie śniegu chyba :sorry2:, wózkiem nie jeżdzimy na tym sniegu, a sanek nie mamy więc chodzimy a Mati nie chce tylko woła na rączki :no:, więc dzisiaj spacerek sobie darujemy, poczekamy na sanki :tak:
 
o rany nie mam czasu na nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mialam do Was napisac ale musze uciekac z moim rozdarciuchem na sanki...przynajmniej wtedy jest cicho.....odezwe sie jak moje dziecko przestanie zabkowac badz znajde troszke czasu....kocham Was:-D
 
reklama
Do góry