reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

A ja właśnie lubię bez tv. Więcej czasu mam na inne rzeczy:tak:
To mi by musieli kompa ukraść żebym miała więcej czasu:)

Hej wpadłam powiedzieć że żyję:zawstydzona/y: jestem tak pochłonięta czytaniem Kalicińskiej że na bb nie starcza czasu:zawstydzona/y: co do Tv to ja w ciągu dnia rzadko oglądam przeważnie mam wyłączony ale wieczorem zawsze z mężowym cosik oglądamy jak Fifi już komarzy:tak:

Ja też jak wpadłam w "rozlewisko" to się oderwać nie mogłam! A serial widziałaś? Bo mi się strasznie nie podoba:(

Zanplo miałam już sie kiedyś ciebie spytać , jak masz na imię?? rozmawiamy tak i rozmawiamy a nawet twojego imienia nie znamy:-p jam jest Ola;-)Olga:-D
A ja jestem Agatka:) - piszę bo bardzo ciężko się z nicka domyślić:)

A nam chyba właśnie ząbek idzie:( Zuzka strasznie płakała przez godzinę:( Dałam jej syropek ale teraz zamiast spać to się wyżywa na tatusiu;)
 
reklama
edee - odważna kobieto, ja się nie puszczam z wózkiem dalej niż w pobliże domu :-DPo tych zaspach to faktycznie ciężko

Ja właśnie też dziś stwierdziłam, że już chyba nie będę się puszczać na takie dalekie spacery, bo tym moim chicco spacerowym z podwójnymi kółkami w śniegu i chlapie to koszmar, ujechać wózkiem :no::no:
 
HEJO MAMUŚKI KOCHANE:-)
wpadam oznajmić,że u nas w miarę wszystko ok,Bianusia miała rezonans główki i raczej wszystko ok,ale strasznie przeżywałam uśpienie małej-masakra nie życzę nikomu:-:)-(co prawda nie chodzi jeszcze sama tylko przy meblach,ale i tak jestem z niej dumna:tak:cieszę się,że u Was i Waszych Skarbeńków też raczej wszystko dobrze, no i mamy już chyba wszystkie roczniaczki:-) Sto lat dla nich i mamusiek i dużo zdróweczka:tak:
Oj Kankiya to super,ze z Bianeczką dobrze...bardzo sie cieszę.....wierze,ze bylo Ci ciężko.....ale najważniejsze,ze wyniki dobre!!!!:tak::tak::tak::tak:
Nio a my zaraz uciekamy spacku to znaczy Mari spac,a mama tv....buziaczki kco9y56373hane i 2do juter02;*,

nio Mari tez sie dołączyła.....:-p:sorry2:
 
HEJO MAMUŚKI KOCHANE:-)
wpadam oznajmić,że u nas w miarę wszystko ok,Bianusia miała rezonans główki i raczej wszystko ok,ale strasznie przeżywałam uśpienie małej-masakra nie życzę nikomu:-:)-(co prawda nie chodzi jeszcze sama tylko przy meblach,ale i tak jestem z niej dumna:tak:cieszę się,że u Was i Waszych Skarbeńków też raczej wszystko dobrze, no i mamy już chyba wszystkie roczniaczki:-) Sto lat dla nich i mamusiek i dużo zdróweczka:tak:
super wieści :tak:
A gdzie Ty się podziewasz kobieto :-(?
 
dzięki dziewczyny za miłe słówka;-);-)

super wieści :tak:
A gdzie Ty się podziewasz kobieto :-(?
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wstyd, bo nigdzie się nie podziewam, leń totalny mnie dopadł masakra jakaś, wpadam co jakiś czas Was podczytywać i na tym się kończy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:za każdym razem obiecuję sobie poprawę i dupa.. nic z tego nie wychodzi:zawstydzona/y:
 
dzięki dziewczyny za miłe słówka;-);-)


:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wstyd, bo nigdzie się nie podziewam, leń totalny mnie dopadł masakra jakaś, wpadam co jakiś czas Was podczytywać i na tym się kończy:zawstydzona/y::zawstydzona/y:za każdym razem obiecuję sobie poprawę i dupa.. nic z tego nie wychodzi:zawstydzona/y:
oj oj tak nas zaniedbywac :-(
Zeby mi to było ostatni raz :wściekła/y::-D
 
reklama
Do góry