reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja tv włączone , komp właczony ... jakos mi tak raźniej :tak:
Mam dokładnie tak samo. Ja nawet książki czytam przy włączonym telewizorze.Taka namiastka żywego cżłowieka:sorry2:

Zanplo miałam już sie kiedyś ciebie spytać , jak masz na imię?? rozmawiamy tak i rozmawiamy a nawet twojego imienia nie znamy:-p jam jest Ola;-)Olga:-D
A ja Mariola:-D ale nie cierpię tego imienia:baffled:
Acha Zanplo jak masz konto na NK to serdecznie zapraszam. Podeślij dane na priva to Cię zsnajdę bo ja niestety nie wyskakuję w wyszukiwarce:no:
 
reklama
No mi się tez podoba, na poczatku jakos mnie nie przekonywała, ale kurde nie wiem co ma w sobie, że tak wciaga.

Ja jestem Agata :-D

hehhe ja teraz jestem na etapie "Powroty nad rozlewiskiem" nie moge sie oderwać , a Fifi sie bawi a ja czytam:zawstydzona/y::-p na "Miłości nad rozlewiskiem " ryczałam jak bóbr:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p a miałam identycznie że początkowo czytałam tak średnio zainteresowana ale po kilku stronach połknęłam bakcyla:zawstydzona/y:

Tygrysku a Fifi pozwala ci tak czytać ? Bo Mati to tak nie bardzo :sorry2:

odpisałam wyżej Fifi się bawi a ja matka wyrodna zamiast bawić się z synem to rozsiadłam sia na kanapie i czytam:zawstydzona/y:
 
hehhe ja teraz jestem na etapie "Powroty nad rozlewiskiem" nie moge sie oderwać , a Fifi sie bawi a ja czytam:zawstydzona/y::-p na "Miłości nad rozlewiskiem " ryczałam jak bóbr:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p a miałam identycznie że początkowo czytałam tak średnio zainteresowana ale po kilku stronach połknęłam bakcyla:zawstydzona/y:



odpisałam wyżej Fifi się bawi a ja matka wyrodna zamiast bawić się z synem to rozsiadłam sia na kanapie i czytam:zawstydzona/y:
To Mati nie jest taki grzeczny :baffled:
 
dziękuję:-)


Agaciu super czytac takie Twoje posty. Z dobrymi wiadomościami:tak: A co do tej małej to Kana ma rację. Podobno dzieci i psy wyczuwają dobrych ludzi


Kanusia jakie ładne zmiany w avatarku:tak:
Kokusiu dziekuje:) pozazdrościłam Wam i oto i moj nowy jest:p hahaha :-D:tak::tak::tak:
Zanplo miałam już sie kiedyś ciebie spytać , jak masz na imię?? rozmawiamy tak i rozmawiamy a nawet twojego imienia nie znamy:-p jam jest Ola;-)Olga:-D
Nio to ja jestem Karolina :tak::tak::tak:jakby ktos nie widział :-p
Mam dokładnie tak samo. Ja nawet książki czytam przy włączonym telewizorze.Taka namiastka żywego cżłowieka:sorry2:


A ja Mariola:-D ale nie cierpię tego imienia:baffled:
Acha Zanplo jak masz konto na NK to serdecznie zapraszam. Podeślij dane na priva to Cię zsnajdę bo ja niestety nie wyskakuję w wyszukiwarce:no:
Kokusiu, ale rozumiem,ze masz zaznaczone,żeby Ciebie nikt nie znalazł tak????

JA JUZ PO ZAKUPKACH W jYSK.....pojemniczek kupiony...w realu wygląda jeszcze fajniej i jest naprawdę spory......wszystkie Mariczkowe drobniejsze zabawki się zmieściły :)
 
hehe to ja podobnie się kiedyś uczyłam :-D zawsze w tle musiało coś być włączone albo TV albo radio:-D wtedy najbardziej mogłam się skupić:-) ale na stare lata wolę ciszę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:cool2:
ha to widac mój umysł nie przestawił się jeszcze na funkcję "stare lata" bo mi się nadal najlepiej czyta w hałasie:tak::-D

odpisałam wyżej Fifi się bawi a ja matka wyrodna zamiast bawić się z synem to rozsiadłam sia na kanapie i czytam:zawstydzona/y:
Ja robię dokładnie tak samo tylko razy dwa(znaczy dzieci bawiące się). Czasem któraś wejdzie na głowę lub zajrzy co czytam ale ogólnie jest oki. No chyba że Marcin jest w domu to wtedy zamykam się z książką w łazience:tak:

Kokusiu, ale rozumiem,ze masz zaznaczone,żeby Ciebie nikt nie znalazł tak????:)
Dokładnie tak:tak:
 
HEJO MAMUŚKI KOCHANE:-)
wpadam oznajmić,że u nas w miarę wszystko ok,Bianusia miała rezonans główki i raczej wszystko ok,ale strasznie przeżywałam uśpienie małej-masakra nie życzę nikomu:-:)-(co prawda nie chodzi jeszcze sama tylko przy meblach,ale i tak jestem z niej dumna:tak:cieszę się,że u Was i Waszych Skarbeńków też raczej wszystko dobrze, no i mamy już chyba wszystkie roczniaczki:-) Sto lat dla nich i mamusiek i dużo zdróweczka:tak:
 
reklama
No wreszcie jakieś życie na bb :-D
U nas tv leci ale od 19.00, jak dzieci śpią. A w dzien to tylko jak coś konkretnego chcemy obejrzeć albo jak Jasiu ogląda bajkę. Ale muzyczka owszem, często w tle sobie brzęczy, najczęściej trójka :-)

Kankiya - całe szczęście, że wyniki rezonansu w porządku. Ucałuj Bianeczkę!

edee - odważna kobieto, ja się nie puszczam z wózkiem dalej niż w pobliże domu :-DPo tych zaspach to faktycznie ciężko
 
Do góry