reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

dzień dobry, dzień dobry :tak:

Patrysiu, ja chciałabym się ociągać ze wstawaniem, ale niestety! Bartek jakiś tydzień temu stwierdził że szkoda dnia na spanie i godzina 6 to idealna pora na wstawanie :confused2::confused2::confused2::confused2: wcale go nie obchodzi że jest jeszcze ciemno :sorry: no więc tak sobie wstajemy...



U nas od rana sypie, już jest dosyć biało. Rano Bartek stał przy oknie balkonowym i patrzył z otwartą buzią :-D

Ollcia doskonale znam ten ból Lilka juz od paru miesięcy wstaję o 5-5:30
Na początku była masakra a teraz już się chyba przyzwyczaiłam.



Hej

Jeny myslalam ze jak ruszę to bede miala chwile dla was...mylilam sie:zawstydzona/y: w pracy nie mam czasu nawet pomyslec o bb a w domu ostatnie dni to do 21 jescze pracowalam. Wczoraj dopiero mialam "wolniejszy"dzien ale odrabialam go jako mama, dzis za to ide do mojej chrzesniaczki na roczek a od jutra znowu praca....
Nie mam czasu Was nadrobic wiec z góry przepraszam ze tylko o sobie.
Buziaki

Cyprysiowa podziwiam ja nie pracuję zawodowo a i tak na nic czasu nie mam.
No ale z własnym biznesem tak to chyba jest na początku trzeba ie nieźle naharować. Powodzenia życzę:)

Witajcie kochane.
Ja dzisiaj miałam dzień dziecka i pospałam do 10:-D
I jestem wyspana jak dawno nie byłam;-)

Oj ale zazdroszczę:tak:

hey

Dzisiaj kolej M. przy Młodej więc pospałam za długo i teraz łebek mnie boli ale boli mnie też z innego powodu ale to gdzie indziej.


Udanych imprezek Kochane!!!!:-)

Ale zazdroszczę a swoją drogą fajny taki układ wstawania na zmianę. Chociaż u mnie chyba tak nie da rady:-( Mojego mężusia nawet wołami nie da się zwlec rano z łóżka tymbardziej że Lilka wstaję ok 5 rano.
 
reklama
Hej my już po imprezce..Jula zadowolona z prezentow i możliwości ciapania się w torcie...

Czesc lasencje!!
Najlepsze zyczenia urodzinowe dla dzisiejszych Jubilatow,rosnijcie zdrowi:-):-)
A do Was mamusie mam pytanie!!Mysle,zeby zamowic torcisko na te urodzinki Maryla,ale bladego pojecia nie mam ile wczesniej musze go zamowic:eek:...Czy juz teraz,czy jak przyjedziemy,dwa dni przed...czy jak:confused2:..
Ile w ogole kosztuje taki tort,np ze zdjeciem..?Mamcie,ktore zamawialy,answer please;-)

Kaja
co do tortu to myslę że to zalezy od cukierni, u nas mozna bylo zamowic dwa dni przed i to telefonicznie...kosztowal 36zl/kg...robilismy ze zdjeciem Julci ale zdjecie drukowalismy w innej cukierni:tak::tak::tak:wkleje fotki jutro, ale na zdjeciu nie wyglada tak fajnie jak w realu:shocked2::shocked2::shocked2:

Nie wiem co jeszcze mialam Wam napisc....zmykam troche chalupe ogarnac, buziaczki do jutra

Dobranoc!!!
 
Witajcie Dziewczyny :)

Nieśmiało wracam mam nadzieję że mnie przyjmiecie spowrotem.
Mam nadzieję że znajdę troszkę czasu by się czynnie poudzielać (od czasu do czasu Was podczytuję)

Mój mężuś pracuje prawie cały czas (niedługo będziemy go tylko na fotkach oglądać:p) i jestem cały czas sama z dzieciakami więc na wszystko czasu brak.

Nikado witaj z powrotem :-) Oj wiele z nas doskonale zna problem braku czasu, ale grunt to się nie dać :-D

Hej my już po imprezce..Jula zadowolona z prezentow i możliwości ciapania się w torcie...



Kaja
co do tortu to myslę że to zalezy od cukierni, u nas mozna bylo zamowic dwa dni przed i to telefonicznie...kosztowal 36zl/kg...robilismy ze zdjeciem Julci ale zdjecie drukowalismy w innej cukierni:tak::tak::tak:wkleje fotki jutro, ale na zdjeciu nie wyglada tak fajnie jak w realu:shocked2::shocked2::shocked2:

Nie wiem co jeszcze mialam Wam napisc....zmykam troche chalupe ogarnac, buziaczki do jutra

Dobranoc!!!

Ale masz sił Magduś :-) Ja to po wczorajszej imprezce nie miałam sił do kompa usiąść :-D
 
Ostatnia edycja:
TEz bym chciala domowej robotki,ale nie bede nikogo angazowac dzien przed Wigilia jeszcze w torta...A sama raz,ze nie potrafie:szok::-D...dwa,ze po 2000 km nie bedziem mi sie raczej chcialo zrobic wiecej niz to konieczne;-):-D:-D........

To w Warszawie koszt tortu baaardzo jest wygórowany. Ja za tort z myszami - a wyszedł 1,20 kg zapłaciłam 100zł. I foto torty też w tych cenach są. Zwykły, najzwyklejszy tort to ok. 50 zl za kg.
 
witajcie
u nas wszystko bez zmian, Nusia przez parę dni pokaszliwała ale na szczęście obeszło sie bez lekarza, wyleczyłyśmy sie syropkiem:tak: jutro idziemy na wizytę kontrolną do ortopedy, poza tym przygotowania do swiat w pełni, juz połowa prezentów porobiona a druga połowa czeka na jakąś koncepcje, pomysł, moze cos wymyslę;-):-D:tak:
buziaki
 
pierwsza o tej godzinie:szok: no nie mowcie ze dzieciaki pozwalaja wam spac:nerd: ja wiem dzieciaki sie bawia same a wy spicie :eek: wstawac juz nie ma tak dobrze:-D

witamy ;-)

Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!

Wszystkiego najlepszego dla dziesiejszych solenizantów Lilianki i Filipka;-)
 
pierwsza o tej godzinie:szok: no nie mowcie ze dzieciaki pozwalaja wam spac:nerd: ja wiem dzieciaki sie bawia same a wy spicie :eek: wstawac juz nie ma tak dobrze:-D

witamy ;-)

Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!

Wszystkiego najlepszego dla dziesiejszych solenizantów Lilianki i Filipka;-)

i my sie podpinamy

100 latek kochani



moje dziecko jeszcze spi:szok:
as ja ide po kawe, bo wstalam z bolem glowy:szok:
u nas juz bialutko za oknem oby najdluzej
 
pierwsza o tej godzinie:szok: no nie mowcie ze dzieciaki pozwalaja wam spac:nerd: ja wiem dzieciaki sie bawia same a wy spicie :eek: wstawac juz nie ma tak dobrze:-D

witamy ;-)

Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!

Wszystkiego najlepszego dla dziesiejszych solenizantów Lilianki i Filipka;-)

Wszystkiego najlepszego słodziaki :-)

Dzień dobry.

U nas pada śnieg, tralalalala :-D
 
ale mi wstyd :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja już mam dość....mały oczywiście znowu ryczał i darł się...:wściekła/y: odłozyłam go do łóżeczka ryk..popłakał z 10minut zasnął...no to ja później poszłam żeby go przykryć,no dobrze chciŁAM żeby dziecko nie zmarzło;-)a on sie obudził,to dałam cyca,on na spiocha pocyckał ja go tylko do ogkładania a on w ryk...tym razem darł się ok 30minut,wzięłam go do nas do łóżka to cisza,spał...i tak pół nocy,jak sie przebudziłam chciałam go odłożyć,no i co? Ryk,jakby go ze skóry obdzierali..:no:płakał 15 minut no to weszłam żeby nie czuł sie samotny,kiedy chciałam wyjść jeszcze gorzej :wściekła/y::szok: no po prostu darł sie aż w pewnym momencie chrypki dostał:zawstydzona/y: po godzinie w końcu zasnął....po godzinie darcia się w niebo głos...pewnie cała klatka go słyszała...a na potwierdzenie tego tekst od sąsiadki,który Dawid rano usłyszał w sklepie"
Sąsiadka:co zęby małemu idą
D:no chyba tak
S:no właśnie słyszałam jak krzyczał
ale mi głupio,no ale co ja mam mu dać wejść sobie na głowe,jak znowu zacznie z nami spać to ja go później nie odzwyczaję :no:
 
reklama
hey

My od 8 na nogach.
Teraz Młoda budzi M. praktycznie skacząc po Nim a ja Was nadrabiam.

Kurcze u Nas trochę pruszy ale ja już chce taką prawdziwą zimę no i nie mogę się Wigilii doczekać!!!!!
Już kreacje sobie skompletowałam i Młodej także.:-)


100 LAT DLA SOLENIZANTÓW!!!
:-)
 
Do góry