reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

edee
urlop superasny, leze na sloneczku, opalam sie, kapie sie, tatus, moi bracia, moj ttaus opiekuja sie mala:-D:-D:-D:-D:-D
wyrodna matka jestem, jak nic:-D:-D:-D:-D
 
reklama
edee
urlop superasny, leze na sloneczku, opalam sie, kapie sie, tatus, moi bracia, moj ttaus opiekuja sie mala:-D:-D:-D:-D:-D
wyrodna matka jestem, jak nic:-D:-D:-D:-D

jak nic to mało napisane :-p:-D:-D:-D:-D:-D, ale nie musisz nam niewczasującym tak słodko i kolorowo tego byczenia Twojego opisywać :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: :-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D, a nie mówiłam Ci czasem czy nie zabierzesz mnie ze sobą :confused::confused::confused::confused::confused: a może mi się tylko śniło :confused::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(
 
oj pusto, ja dziś taka senna jestem niedobrze mi teraz jem i ide szybko sie trochę przespać puki Fifi śpi gdyz nawet na klawiaturze nie mam sił pisac:-:)-(
Ja tez jestem,tak jakby bo wyruszamy na rejony za chwilku,mamy spore opoznienie,bo mnie kumpela z coreczka nawiedzila:tak::tak:
Wiec gotuje tylko ryz do chinczyka,co go wczoraj upitrasilam,coby obiad byl jak pan domu...:-D:-D:-D powroci z pracy i lece osiedle poogladac:-)
 
Heloł, mój dzieć był dzisiaj strasznie marudny, myślałam że oszaleję, bo mężowy w tym tygodniu na popołudnia pracuje, więc od 13 jestem tylko z małym. Ok 17 poszłam z nim do siostry, niech chrzestna mama też się pomęczy, a co :-p no ale tam już był grzeczniutki, mój kochany ściemniacz, udawał aniołka :cool2: dopiero przed kąpaniem odkryłam powód marudzenia - ząbek! Narazie tylko koniuszek wystaje, ale jest! :-D Kurcze, ale jestem podekscytowana, hahaha, w życiu bym nie pomyślała tak z 3-4 lata temu że się będę ząbkiem tak podniecać :-D
 
reklama
Cześć mamusie. Wpadam jak po ognień, bom zajęta ostatnio okrutnie. Na nic nie ma czasu, chodzę spać po północy, a i tak z wszystkim nie wyrabiam.
Ale tak pokrótce - dzisiaj byliśmy w Chorzowie w Wesołym Miasteczku, Jasiek miał uciechę ogromną, a Hania była nad wyraz grzeczna, aż w szoku jestem. Siedzimy i raczkujemy już pełną parą, co wszystkim nam przyniosło ulgę, bo królewna wreszcie raczy troszkę zająć się sobą. Choć oczywiście trzeba ją mieć na oku, bo obgryza kable do laptopa w wolnej chwili.

Ale widzę, że i inne dzieciaczki łobuzują, Alanek to pewnie coś tam sobie fajnego pod tym łóżeczkiem wynalazł :-D
ollcia - gratulujemy ząbka!
 
Do góry