reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka i Julii
Rośnijcie zdrowo:biggrin2:
Noo to dzisiaj na agacie padlo!!!Wszystkiego najlepszego dzieciaczki nasze kochane!!!

Beciaczek ja uwielbiam też Versace Bright Crystal, Hugo Boss Femme i ich mocniejsza odmianę Hugo Boss Essence de Femme, a na lato polecam DKNY Be Delicious



Podpisuje się - znowu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Witajcie, u nas nocka boska, Jula zasnęla o 21.30 i obudzila sie o 7.30:tak::tak::tak:

Teraz drzemie sobie, a ja siadłam do kopa ale produkcja jakaś marna:-:)-:)-:)-(

U nas dzisiaj pochmurno...ale moze na spacerek uda nam sie wyskoczyć:tak::tak::tak:
My niestety dzisiaj i jutro same, bo Pawel pojechal na szkolenie:confused::confused::confused:ale jakos damy radę

Buziaczki i milego dnia;-)
A ja znow.chance,chanel,niesmiertelne dla mnie:-Dboss czerowny stoi na zime,a na codzien ostatnio kupilam,taki lekki letni zapaszek,dynamic life by esprit

witajcie mamusie,witanko w biegu boo jakis poranek w biegu mamy...zajrzymy patom:-D
 
Beciaczek ja uwielbiam też Versace Bright Crystal, Hugo Boss Femme i ich mocniejsza odmianę Hugo Boss Essence de Femme, a na lato polecam DKNY Be Delicious



Podpisuje się - znowu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Witajcie, u nas nocka boska, Jula zasnęla o 21.30 i obudzila sie o 7.30:tak::tak::tak:

Teraz drzemie sobie, a ja siadłam do kopa ale produkcja jakaś marna:-:)-:)-:)-(

U nas dzisiaj pochmurno...ale moze na spacerek uda nam sie wyskoczyć:tak::tak::tak:
My niestety dzisiaj i jutro same, bo Pawel pojechal na szkolenie:confused::confused::confused:ale jakos damy radę

Buziaczki i milego dnia;-)


ja uzywam tych Bulgari - Rose Essentielle Eau de Parfum
 
Dziendobry mamuski! My dzis pogoda do d...., nocka do d..... i humor tez, nic mi sie nie chce, nie wiem czemu maly juz nie chce spac w nocy a tak slicznie przesypial cale noce, myslalam ze te koszmarne pobudki co godzine mam juz za soba:baffled:
Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka i Julii
Rośnijcie zdrowo:biggrin2:
ja sie podlaczam pod sliczne zyczonka slicznej mamusi, mam nadzieje, ze sie nie obrazi:-)

no a ja dzis o 7.30 pobudka jak nigdy dotad nie dosc ze walnol takiegoooo kupola to jeszcze zmierzylam mu temp i ma stan podgoraczkowy i kaszle (tylko z rana) wczoraj bylismy u doktorki i powiedziala ze ma zaczerwienione gardelko.Dalam mu czopek no i padl wlasnie spac z wielkim placzem bo sie uderzyl zabawka w glowe ale byl ryk... wogole taki maruda ze nie mam nawet czasu wejsc na bb
Biedny Alus:-( duzo zdrowka dla naszego babinoooooo:tak:

Beciaczek ja uwielbiam też Versace Bright Crystal, Hugo Boss Femme i ich mocniejsza odmianę Hugo Boss Essence de Femme, a na lato polecam DKNY Be Delicicious
A ja lubie Lacoste-Touch of pink, Hugo tez i euphorie calvina:tak:
 
my już po wizycie u lekarza, spacerek też zaliczony i drzemka w wózeczku też...:-) u nas przestało padać ale jest szaro-buro do tego taka duchota, parówa ze hej,,,,normalnie klimat tropikalny:szok:nie mam czym oddychać....
pogoda udziela się dzieciaczką, marudzą:wściekła/y: a starsza córcię to mam ochotę dzisiaj wystawić na allegro:-D no taka nieznośna że brak słów:wściekła/y:nadaje od samego rana, trajkocze jak baba na jarmarku, mama to , mama tamto:wściekła/y:
 
No,chwila wytchnienia...dziec sie uspokoil,ludziska co zakladali filtry przeciw komarzyskom w oknach sobie polezli..I teraz przyznam sie z reka na sercu ze to chyba ja zabralam Wam pogode,bo tu 26 stopni,zero chmureczki,wiec sie chyba wybierzemy na wiochne poopalac:cool2:
 
reklama
Dzisiaj z kolei mam klima jak w lasach deszczowych. Gorąco i parnie... Wymiękam w tym roku.

Trzymajcie kciuki za nasze dzisiejsze szczepienie i za to, żeby doktorek przyszedł w miarę punktualnie...
u nas tez tak gorąco ze szok, termometr pokazuje 30 stopni:szok::szok::szok:, kurcze wczoraj zimno, dziś gorąco, jak wytrzymać te zmiany pogody, normalnie tak się spociłam
ja sie podlaczam pod sliczne zyczonka slicznej mamusi, mam nadzieje, ze sie nie obrazi:-)
nie obrażam się:-D:-D

:tak:
nie obrażam się:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry