reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No,chwila wytchnienia...dziec sie uspokoil,ludziska co zakladali filtry przeciw komarzyskom w oknach sobie polezli..I teraz przyznam sie z reka na sercu ze to chyba ja zabralam Wam pogode,bo tu 26 stopni,zero chmureczki,wiec sie chyba wybierzemy na wiochne poopalac:cool2:
UU to wyciagaj ta mala dupoeczke z tego igloo i sie opalaj, korzystaj poki mozesz, bo jak noc polarna nastanie to koniec :pP:-D:-D

u nas tez tak gorąco ze szok, termometr pokazuje 30 stopni:szok::szok::szok:, kurcze wczoraj zimno, dziś gorąco, jak wytrzymać te zmiany pogody, normalnie tak się spociłam

nie obrażam się:-D:-D
Uff, kamien z serca :tak::-D
 
reklama
U nas nadal buro i ponuro.....:( nie ładnie;(

Misiol w domku i siedzimy jak czopy...bo pogoda do bani.....

Co do perfum to ja uwielbiam "Live" Jennifer Lopez i "Inspitarion" Lacoste....

Kajaczku ciesz sie pogoda...jak mozesz,bo tutaj to raczje nie prędko...:(

Natalkaa gowka do góry..jateż jakas taka podnieta jestem ostatnio....ale padnieta psychicznie dodam....wkurzam sie o byyle co i jakos taki podły nastrój mam...
 
Własnie zaczeli u mnie remont mieszkania za ściana...to sobie dziisja mała pospała w dzien jak nic :szok::szok::szok: jakies żarty normalnie..... to sie dopeiro zacznie marudzenie jak bedzie pora spania.... juz to widze.....:baffled:
 
witam!
W ogóle nie mam możliwości nadrobić tego co tu piszecie, co coś podgonię to juz muszę dalej lecieć, wracam a tu kolejne parenaście stron i załamka wiec odkładam na później i tak wkoło macieju.:baffled:

Ale teraz to chciałam tylko na chwilkę dosłownie i też zaraz muszę lecieć w miasto do kolejnego żlobka na rozmowę. Pozapisywałam Kubunia telefonicznie i nigdzie miejsc nie ma więc muszę rozeznać sie w sytuacji osobiście. Trzymajcie kciuki co.
 
Bardzo dziękujemy ciociom za życzenia. Ja nie chce żeby ten czas tak szybko leciał :zawstydzona/y:. Juz bliżej roczku niż dalej :-(.

U nas pogoda sliczna, polecimy na jakiś spacerek. Tylko mały się obudzi.

Głowa mi pęka.
 
witam!
W ogóle nie mam możliwości nadrobić tego co tu piszecie, co coś podgonię to juz muszę dalej lecieć, wracam a tu kolejne parenaście stron i załamka wiec odkładam na później i tak wkoło macieju.:baffled:

Ale teraz to chciałam tylko na chwilkę dosłownie i też zaraz muszę lecieć w miasto do kolejnego żlobka na rozmowę. Pozapisywałam Kubunia telefonicznie i nigdzie miejsc nie ma więc muszę rozeznać sie w sytuacji osobiście. Trzymajcie kciuki co.
Lilac i tak Ci zazdroszcze, że w ogóle macie jakies żłobki...u nas Tczew ogólnie liczy okolo 65-70 tys ludzi wiec nie tak najmniej ,a wyobraź sobie,ze nie ma ani jednego żłobka...a kobiety orza jak szalone,ze czesto ciezko z miejscem na porodówce.....:confused::confused::confused: kiedys był,bo ja sama do niego chodziłama,ale teraz ......szkoda słów....
 
Lilac i tak Ci zazdroszcze, że w ogóle macie jakies żłobki...u nas Tczew ogólnie liczy okolo 65-70 tys ludzi wiec nie tak najmniej ,a wyobraź sobie,ze nie ma ani jednego żłobka...a kobiety orza jak szalone,ze czesto ciezko z miejscem na porodówce.....:confused::confused::confused: kiedys był,bo ja sama do niego chodziłama,ale teraz ......szkoda słów....


oj kanuś, to idealne miejscezeby jakiś klub maluszka otworzyć o czym marze ale u nas tyle tego się ostatnio porobiło ze sama się poję podjąć ryzyka a dziecia i tak nie ma gdzie upchnąć no chyba ze dwie godziny zanim go zawiozę na miejsce i dotrę do pracy a po pracy z powrotem to samo. płakać mi się już chce.
 
Dzień doberek, a my się ostatnio późno witamy, bo późno wstajemy:-D


Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka i Julii
Rośnijcie zdrowo:biggrin2:

i my też do tych pięknych życzeń się podłączamy:tak:

sms od kokusi:
"Niema jeszcze prądu, dopiero dzisiaj maja slupy przywieść. Normalnie czuje się jak w średniowieczu"Buziaki dla wszystkich świętujących dziś dzieciaczków"

ja ich tam zaraz pogonie to szybciej te słupy będą montować:-D:-D:-D

Beciaczek ja uwielbiam też Versace Bright Crystal, Hugo Boss Femme i ich mocniejsza odmianę Hugo Boss Essence de Femme, a na lato polecam DKNY Be Delicious

dzięki kochana, ale tak szczerze?wcale mi nie pomogłyście:tak::-Dkażda coś innego używa, tyle zapachów naraz wymieniłyście,no i co ja znów będę pół godziny stać w perfumerii, aż mnie głowa rozboli, a i tak będę niezdecydowana, hehe:-Dale ten DKNY mnie kusi spiasuje zaraz wszystkie zapachy i przy okazji spacerku wejdę do Bootsa:tak:

Podobno kobieta powinna ładnie wyglądać dla samej siebie, ale to chyba trochę przereklamowane stwierdzenie haha. Mnie też trudno się mobilizować, jak nigdzie nie wychodzę, dlatego staram się choćby do sklepu pojechać albo do koleżanki czy na spacer, bo wtedy mam powód, żeby doprowadzić się do stanu używalności.
Miłej zabawy na panieńskim, asiulkaa!

no to u mnie podobnie, bo ja bez makijażu i fryzurki to się z domu nie rusze:-p

W tym tygodniu pojedziemy jeszcze kupić strój kąpielowy i tego się obawiam, bo z tym moim brzuchem to w żadnym nie będę dobrze wyglądała :baffled:

ja mam jeszcze nowiutki z zeszłego roku, do szuflady, w której go trzymam mam dosłownie kilka metrów, i tak codziennie się zamierzam go przymierzyć jak przechodzę koło tej szuflady i w końcu i tak tchórzę:tak:

Trzymajcie kciuki za nasze dzisiejsze szczepienie i za to, żeby doktorek przyszedł w miarę punktualnie...

trzymamy bardzo mocno;-)

No,chwila wytchnienia...dziec sie uspokoil,ludziska co zakladali filtry przeciw komarzyskom w oknach sobie polezli..I teraz przyznam sie z reka na sercu ze to chyba ja zabralam Wam pogode,bo tu 26 stopni,zero chmureczki,wiec sie chyba wybierzemy na wiochne poopalac:cool2:

ja chyba troche też bo u nas tez cieplutko, wiaterek fakt jest ale co tam wiaterek słoneczko najważniejsze

Własnie zaczeli u mnie remont mieszkania za ściana...to sobie dziisja mała pospała w dzien jak nic :szok::szok::szok: jakies żarty normalnie..... to sie dopeiro zacznie marudzenie jak bedzie pora spania.... juz to widze.....:baffled:

Kana na co Ty czekasz, do sąsiadów i powiedz grzecznie, żeby chociaż na czas drzemki Mariczki przerwę sobie zrobili, no jeśli o dziecko chodzi to nie powinni odmówić, powodzenia

A Wiktor smacznie śpi, pogadał dzis trochę z babcia na skype, nowe mleczko zaczęliśmy dziś jeśc i narazie wszystko ok, a po obiadku idziemy do parku zobaczyć się z Tatusiem, bo dziś ma tylko przerwę 2,5godz, do domku nie przyjdzie, bo mu się nie opłaca to my idziemy do niego...no narazie wszystko ok jest;-)nie chce zapeszać, ale wczoraj nawet całkiem miło było....że o 1 spać poszliśmy, hehe:-p
 
reklama
Witajcie. Wkońcu i ja powróciłam do cywilizacji:tak:Dwa dni bez prądu i wody to jakaś masakra:no:
Lecę Was troszkę nadrobic i zaraz się biorę za naprawianie szkód spowodowanych nieobecnością prądu(czytaj mycie lodówki i zamrażarek)
 
Do góry