reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Na specjalne życzenie jeden z Jasiowych tekstów:
"Mamusia, tak sobie myślę, że tak rosnę i rosnę. I siusiaka już mam dużego";-)
:-D:-D:-D, super.
Dzionek widzę bardzo intensywny i udany, fajnie
Wszystkiego najlepszego dla Jaska z okazji imieninek

Sms od kokusi:
"Hej.Od wczoraj nie mam prądu, bo u nas slupy powyrywało. Przekaz ode mnie życzenia wszystkim świętującym dziś dzieciaczkom"
wiec przekazuje:-D:-D:-D
Pozdrowienia dla Kokusi.
Niech jak najszybciej naprawiają jej te kable, bo będzie miała objawy "głodu netowego":-D:-D:-D, a tak poważnie to mam andzieję że nic poważniejszego sie nie stało, bo w faktach widziaałm że domy pozalewane i inne cuda pogodowe:baffled:

Kurcze tez bym chciała zeby on tak z dobrego serca sie mała zajął ale me dziecie szczwane jest i "za darmo" to tylko smieci wyrzuca i to po moich licznych ponagleniach i monitach :zawstydzona/y::baffled::sorry2:
chyba na szkolenie sie do Ciebie blizniaczku wybrac powinnam :tak:
Bo ja to wredna malpa jestem i trochę krótko ich trzymam:zawstydzona/y:, na arzie jeszcze sie słuchają, ale pewnie kiedyś nastąpi bunt
 
reklama
Blizniaki wcale nie wredna.Wiekszosc czasu jestes z nimi sama wiec musisz rygor trzymac bo by ci na głowe weszli:tak: A kidys podziekuja ci ze ich dobrze wychowałas:tak:

Zapominajko ja tez przy kazdym szczepieniu w stresie byłam. Szczególnie ze dwa razy bez mojego m byłysmy. Na szczescie nastepne kuju dopiero w 13miesiacu zycia:sorry2:
 
Asiulka, a moze wróc do pracy chociaż na pół etetu, albo rób sobie czasem jakieś wychodne. Ja jak siedziałam w domku to tez czasem nie umiałam sie zmobilizowac i nie raz siedziałąm w domu a nic nie zrobione, teraz wszystko robię biegiem i nawet nie ma czasu myślec czy mi się chce czy nie. Czasem się tylko dołuje, ze czas tak mi przelatuje przez palce, rano szybkie szykowanie siebie i Malej i do pracy, wracam do domu, cos trzeba porobic i już wieczór, zanim pójde spac to juz północ i znow kolejny dzień.
wogóle to ostatnio myslę, ze z kazdym dniem jestem blizej śmierci:zawstydzona/y::-(

asiulkaa głowa do góry nie jestes nienormalna...nawet tak nie mysl. Kazda z nas napewno choc raz tak miala jak ty:tak:Ja tez czasem mowie mojemu ze jak na jego wolnym gdzies nie wyjdziemy to poprostu zdziczeje. Staram sie jak najmniej siedziec w domu. Dzis np. byla piekna pogoda wiec o 11 wyszlysmy nad rzeke pokarmic łabędzie potem ciuchowe zakupki, kawka u kolezanki, jescze jeden spacer po parku i wlasnie wrociłysmy:-p Mój pracuje po 12godz. i ja ciagle sama.......przepraszam mam ciotki w internecie:-DI nic nie robie na siłe w domu. Jak mi sie nie chce to nie gotuje. Lubie miec czysto wdomku ale jak mam doła to wychodze z domu zeby byc jak najdalej pelnego kosza z praniem itd:tak: Poprostu znajdz sobie jakies zajecie zamiast myslec o monotoni zycia. Przeciez wiecznie tak nie bedzie.

Zajrze potem bo hania padnieta po wojazach musze ja kapac i klasc. A i rano zapomnialam dodac ze bardzo dziekujemy reszcie cioc z inernetu za zyczenia:tak::-)
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy i rady:tak: Jesteście kochane:yes:

a my dzis bylismy u dokotorki na kontroli no i okazalo sie ze ma zxaczerwienione gardelko i dlatego nie chcial jesc kaszki :-( no i przez 4 dni dawac czopek jeszcze nie kupilam moj jak bedzie wracal z pracy to kupi :zawstydzona/y:
a tak maly wazy 7.900 i 69 cm tluscioszek jest juz co nosic:-D:-D
dostalismy nowy rozpis co dawac malemu i w jakich ilosciach no oczywiscie zaczynamy za 10 dni jak maly zacznie 6 miesiac :-D ( min nowosci to maly makaron dla dzieci taki w krztalcie gwiazdki malutkiej mallutkiej):-D nie mam pojecia jak to siee nazywa po polsku
No to ładnie się żywi Aleks maminym cycusiem:tak:


Pytia Jaś jest niesamowity, nie do podrobienia:-D Kiedy mój będzie rzucał takimi tekstami?
 
Blizniaki wcale nie wredna.Wiekszosc czasu jestes z nimi sama wiec musisz rygor trzymac bo by ci na głowe weszli:tak: A kidys podziekuja ci ze ich dobrze wychowałas:tak:

Zapominajko ja tez przy kazdym szczepieniu w stresie byłam. Szczególnie ze dwa razy bez mojego m byłysmy. Na szczescie nastepne kuju dopiero w 13miesiacu zycia:sorry2:
Anoli a na WZW typu B ta ostatnia dawke juz miałas???? czy tam u Wsajakos inaczej>>>>
 
A co tutaj tak pustawo???? nono mamuski maja nas gdzies i sie na skypa przeniosły pewnie.....oj nie ładnie.....:dry:

My zaraz uciekamy spaśku.....buziaczki mamuńki i do juterka.....
 
asiulkaa głowa do góry nie jestes nienormalna...nawet tak nie mysl. Kazda z nas napewno choc raz tak miala jak ty:tak:Ja tez czasem mowie mojemu ze jak na jego wolnym gdzies nie wyjdziemy to poprostu zdziczeje. Staram sie jak najmniej siedziec w domu. Dzis np. byla piekna pogoda wiec o 11 wyszlysmy nad rzeke pokarmic łabędzie potem ciuchowe zakupki, kawka u kolezanki, jescze jeden spacer po parku i wlasnie wrociłysmy:-p Mój pracuje po 12godz. i ja ciagle sama.......przepraszam mam ciotki w internecie:-DI nic nie robie na siłe w domu. Jak mi sie nie chce to nie gotuje. Lubie miec czysto wdomku ale jak mam doła to wychodze z domu zeby byc jak najdalej pelnego kosza z praniem itd:tak: Poprostu znajdz sobie jakies zajecie zamiast myslec o monotoni zycia. Przeciez wiecznie tak nie bedzie.


Zajrze potem bo hania padnieta po wojazach musze ja kapac i klasc. A i rano zapomnialam dodac ze bardzo dziekujemy reszcie cioc z inernetu za zyczenia:tak::-)

Anoli,jaka Ty jestes madra...no swietnie to wszystko ujelas;-)
Ty,bo ja kiedys czytalam artykul,ze tam z tego "waszego" wojewodztwa to same takie kumate babeczki sie wywodza;-);-);-);-):-D
 
Nadrobiłam, na szczęsci litość miałyście:tak::tak::tak:

My po baseniku, i po wizycie teściów...wrócili z Turcji...o rany jaka opalenizna wyglądają jak murzyni:tak::tak::tak::tak:ale co tam ja za rok też pojadę:-D:-D:-D:-D
Ale dostałam od nich perfumki...ach moje ukochane Gucci Eau de perfum II:-):-):-)oj kochana tesciowa:-D:-D:-D:-D

Biedna Kokusia, dobrze że nic nie stało się;-)

Zajrze do was jutro, ide poprzytulać męzulka:tak::tak::tak:

Dobranoc
 
reklama
Witam wieczorowo wszystkie mamuśki.
Nie było mnie od weekendu a tu tyle stron do nadrobienia, że głowa mała...:szok:spróbuje może mi sie uda....

Miałam napisać jak Martusia po USG.Wyniki wyszły troszkę lepiej ale powiększenie nadal się utrzymuje, musimy być dobrej myśli, wszystko może się jeszcze cofnąć.Mamy więc nadal robić kontrolne USG, a jutro robimy badanie moczu.Pozatym Martusia mi sie rozchorowała, ma zmiany na oskrzelach.

to tyle i ide poczytać co u Was sie działo od weekendu........tylko czy dam rade:no:
 
Do góry