reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
wiecie co, wy mnie tutaj chwalicie,
a ja to jestem taka zdolna, ze zaczynam skracać zdania:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: właśnie rozmawiam z mężem i pytam go: Nam o jutrej wyjezdzac?(czyli mialam na mysli: o ktorej nam jutro trzeba wyjechac?):zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-Don się zaczął tak śmiać, mówi ze moj mozg juz nie miesci jezykow :-D:-D:-D:szok::szok:
ale to chyba skutek siedzenia w domu w 4 scianach
 
Ostatnia edycja:
wiecie co, wy mnie tutaj chwalicie,
a ja to jestem taka zdolna, ze zaczynam skracać zdania:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: właśnie rozmawiam z mężem i pytam go: Nam o jutrej wyjezdzac?(czyli mialam na mysli: o ktorej nam jutro trzeba wyjechac?):zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-Don się zaczął tak śmiać, mówi ze moj mozg juz nie miesci jezykow :-D:-D:-D:szok::szok:
ale to chyba skutek siedzenia w domu w 4 scianach
:-D:-D
 
Hej :-)

Ja właśnie skończyłam gotować botwinkę, Alan śpi, więc mam chwilkę, żeby nadgonić poranne zaległości :-)

Sto lat dla dzisiejszych solenizantów:tak::tak:
hmm, zapomniałam co miałam napisać :zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y:, poczekam, może mi się jeszcze spomni :sorry2::nerd::-D:-D:-D

A już wiem ::ninja2: :-D:-D:-D:-D
 
Ja przed wyjazdem mam pracowity dzień. Trzecia pralka się pierze a pogoda do dupy. Mam nadzieje, ze mi wszystko wyschnie tym bardziej, że teraz kocyki Jasiowe piorę.

A dziś na obiad znowu pierogi. Wczoraj mi Eager podsunęła linka do fajnej knajpki z pierogami - wczoraj były ruskie a dziś z meżowym wszamiemy z mięchem :-)

Iguś - dzięki :-D
 
Łooo matko, co za dzień :baffled: dopiero teraz Bartek zasnął, bo jak do tej pory to od 7 było ciągłe marudzenie, myślałam że do głowy dostanę :baffled::baffled: non stop jęczał, a mężowy wrócił z pracy i pojechał do swojej mamy :angry:
 
reklama
ło matko co za dzień. Ledwo oczy otwarte trzymam,a młody jak nakręcony. Wymiękam.
Orientujecie się może gdzie maluchy mają guzik power?
 
Do góry