reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Jezuuuuu ocean :sorry2:. Jak ja ci zazdroszczę !

Ja też chcę nad ocean!!!

Witajcie!!!!
Kto ma słońce, proszę o pare promyków!!!!!

U nas nocka super....narzeałam Wam że Jula nie przekręca sie a od kilku dni cos kombinuje i raz jej wyjdzie raz nie, ale dzisiaj rano jak obudzila sie bylam w wielkim szoku:szok::szok::szok::szok:nie dość że leżała odwrotnie niz zasypiała(czyli do gory nogami) to jeszcze na brzuchu:-D:-D:-D:-Dnie wiem co ona kombinowala ale mine miala bardzo zdziwnioną:-p:-p:-p
Chcę wiecej:tak::tak::tak:, Pytia dziel się z nami Jaskowymi tekstami:-D:-D:-D:-Daż się zrymowało

Gratulacje dla Julci!!!
Na specjalne życzenie jeden z Jasiowych tekstów:
"Mamusia, tak sobie myślę, że tak rosnę i rosnę. I siusiaka już mam dużego";-)

Czy u was też jest takie okropne lato?
Ja jestem załamana. Nic tylko ciągle zimno, deszcze i wiatr:-(

U nas też ciągle brzydko. Choć teraz jakby się przejaśniło. Mam nadzieję, ze już sie poprawi, bo ześwirować można.

A my dzisiaj dopiero zlądowaliśmy w domku. Jaś ma dziś imieninki, więc rządzi :-D Pojechaliśmy do Bielska do Figlo-Parku, potem pizza, lody, zakupy i dopiero do domku. Hania wrzeszczała w aucie całą drogę i teraz padła wreszcie. Ja też...:-DA Jaś niezmordowany jeździ właśnie w ogrodzie na gokardzie :-D
 
Sms od kokusi:
"Hej.Od wczoraj nie mam prądu, bo u nas slupy powyrywało. Przekaz ode mnie życzenia wszystkim świętującym dziś dzieciaczkom"
wiec przekazuje:-D:-D:-D
 
To Ty i tak jest dobra szefowa, bo moi za darmo muszą pilnowa:zawstydzona/y: i jeszcze zmywarkę muszą opróżniac:zawstydzona/y: i też gratis
Kurcze tez bym chciała zeby on tak z dobrego serca sie mała zajął ale me dziecie szczwane jest i "za darmo" to tylko smieci wyrzuca i to po moich licznych ponagleniach i monitach :zawstydzona/y::baffled::sorry2:
chyba na szkolenie sie do Ciebie blizniaczku wybrac powinnam :tak:
Mamusia jak bedziesz pisała do Kokusi to pozdrówkaj ja od nas:) biedna..odcieli ją od nas:(

biedna Kokusia buziaczki:tak:

Jak dzien przytulania to pzrytulaski dla wszystkich;-)

Włosy postrzepione troche lepiej niz przed ale do ideału daleko:nerd::blink:
 
reklama
asiulkaa głowa do góry nie jestes nienormalna...nawet tak nie mysl. Kazda z nas napewno choc raz tak miala jak ty:tak:Ja tez czasem mowie mojemu ze jak na jego wolnym gdzies nie wyjdziemy to poprostu zdziczeje. Staram sie jak najmniej siedziec w domu. Dzis np. byla piekna pogoda wiec o 11 wyszlysmy nad rzeke pokarmic łabędzie potem ciuchowe zakupki, kawka u kolezanki, jescze jeden spacer po parku i wlasnie wrociłysmy:-p Mój pracuje po 12godz. i ja ciagle sama.......przepraszam mam ciotki w internecie:-DI nic nie robie na siłe w domu. Jak mi sie nie chce to nie gotuje. Lubie miec czysto wdomku ale jak mam doła to wychodze z domu zeby byc jak najdalej pelnego kosza z praniem itd:tak: Poprostu znajdz sobie jakies zajecie zamiast myslec o monotoni zycia. Przeciez wiecznie tak nie bedzie.


Zajrze potem bo hania padnieta po wojazach musze ja kapac i klasc. A i rano zapomnialam dodac ze bardzo dziekujemy reszcie cioc z inernetu za zyczenia:tak::-)
 
Do góry