reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

smacznego!!!;-)

byłabym zapomniała dziewczynki dziękujemy ślicznie za wszystkie komentarze na nk, a najlepszy był Patrycji-,,proponuję użyć więcej ślinotoku'':-D:-D:-D
ja myślałam że się zsiusiam, jak to przeczytałam, super!

znaczy Pyciolka;-);-);-)


hahahahhaha nie ma za co...zawsze do uslug....jak humorek dopisuje to tak jest....dol zakopany wiec i wesolo sie zrobilo...:-)
 
reklama
hahahahhaha nie ma za co...zawsze do uslug....jak humorek dopisuje to tak jest....dol zakopany wiec i wesolo sie zrobilo...:-)

no jakies tam resztki z tego doła i zmartwienia zostały, ale sobie myślę, poźniej się pomartwię:-)jak to mówila Scarlett O'Hara: pomyślę o tym jutro;-)
a narazie po prostu nie chcę mi sie o tym myśleć i psuc sobie humoru,
a dziś juz po @hehe, to i może mężuś humorek jeszcze bardziej poprawi,
sorki dziewczyny, ale ja to ostatnio to tylko jedno w głowie, nie wiem co sie ze mną dzieje, a teraz jeszcze taka wyposzczona, no dobra kończę, bo chyba wątki pomyliłam, zignorujcie to;-):tak:
 
Wiktor sobie urządził drzemke popołudniową, jak wstanie zjemy mleczko i jeszcze na popołudniowy spacerek sie wybierzemy, bo w miarę cicho sie zrobiło, ostatnio bardzo wiało to nie chciałam ryzykować z jego przeziębieniem, więc 3 dni w domu siedział, jak dla mnie stanowczo za dużo, więc dzis się troszke odważę
 
A co tu tak cichutko :confused::confused: nie lubicie mnie czy jak :confused::confused::baffled::sorry2::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(, jak nie mogę być z Wami to produkcja idzie tak, że mam zwarcie przy kompie :-p:-D:-D:-D, a jak już wreszcie uda mi się zajrzeć, to cisza jak makiem zasiał :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-p:-D, wyłazcie z ukrycia :angry:
 
Witajcie grudniowe mamusie:-) Myślałam, że nie ma takiego wątku bo jakoś nie mogłam go znaleźć :-( Jestem już na baby... kilka miesięcy, ale jakoś się nie udzielałam. Nie potrafię się za bardzo tutaj "poruszać". Jak Wy to robicie, że macie takie kolorowe dodatki przy wypowiedziach? Widać tam ile zostało do roczki itd. Ja bardziej wchodzę na benc.pl tam jakoś się zadomowiłam tutaj jestem troszkę zakręcona heheh
Pozdrawiam wszystkie mamusia i ich pociechy:-D
 
a my ucielismy sobie 3 godzinna popoludniowa drzemke....:tak::tak::-):-)
po takiej nocy jak dzis:no::no: nam sie nalezalo....:blink::blink:
tatus bedzie w domku za 5o min wiec juz sie doczekac nie moge...nawet obiadku dzisiaj nie zrobilam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Dzieńdoberek

A ja ostatnio wogóle nie mam ochoty, żeby się udzielać na forum :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-(, troszkę Was podczytuję, ale jeden dzień przerwy, i nie ma szan, żeby przeczytać wszystko co napisałyście, i przez to jestem baaardzo nie w temacie, co u Was :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::no::-:)-(... chciała bym baaardzo mocno mieć tyle czasu, żeby napisać coś "ciekawego" na każdym wątku, ale czasu i natchnienia brak, :-:)-(, kiedyś było inaczej ...:-(
Dokładnie, kiedyś było więcej czasu:-(, ja jak wejde to najczęściej sama do siebie pisze lub gasze światło:-D:-D

Sto latek dla Tomusia, Mariczki i Emilki - Pozdrawiamy;-)
 
reklama
Do góry