reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Madzienko powiedz mi kochana czy te skoki rozwojowe obejmuja plucie? :-D
Mój syn po popołudniowej drzemce wstał z nową zdolnością. Wyciaga język smieje się z tego niemiłosiernie i pluje. :zawstydzona/y:
moje dziecko ma ta umiejetnosc juz od dluzszego czasu i ja nie zblizam sie do niego swoja twarza zbyt blisko bo grozi to ..................:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Załączniki

  • stresskokirozwojowe.jpg
    stresskokirozwojowe.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 31
A mi właśnie Córa zasnęła, M tak samo a ja siedzę przed laptopem, popijam kawusię, oglądam Brzydulę i dodam, że wkoło panuję istny bałagan:zawstydzona/y:ale co tam niech się sprzątnie samo:cool2:

Wogóle wybraliśmy się dzisiaj po fotelik samochodowy bo chcę kupić już większy i oczywiście żaden mi się nie podobał:no:Zresztą chciałabym kupić jakiś dobry, ale zupełnie nie wiem jaki:confused:No i kupiłam trochę ciuszków i parę dupereli i poszło 400 zł:wściekła/y:hmmm...a później w aptece kolejna stówka:no:Normalnie tylko bank obrabować:dry:Żesz nie mógł by człowiek by wygrać w tego lotka:-)
 
Yoka, super ze u Was dobrze, a Oliwka śliczna i duża dziewczyncia.

Agaciu, ciesze się ze Mati zaakceptował narzeczoną:-).

Polatałm troche po miescie i kupiłam sobie sukienkę i do tego bolerko, jeszzce tylko jakieś buciki do tego i już mogę iść na komunię.

A tak wogóle to humor mam niezaciekawy, po pracy zadzwoniła do mnie ciocia, zaprosilismy ja na komunię, bo to taka moja bratnia dusza, mimo że mam dużo bliższą rodzinę i nie zapraszaliśmy, a ją bardzo lubię i tak sie cieszyliśmy ze przyjedzie, bo kilka dni temu potwierdziła nam obecność. Niestety dzis odebrała wynik rezonansu, okazało sie że ma guza w głowie, nic mi sie juz nie chce, cały cza o tym myślę, chciałabym zeby to był tylko zły sen.
 
Ja mamuśki tylko na chwilkę :)

Marzycielko w końcu nie zapomniałam i oglądałam programik....wyglądałyście z Oliwcią i mężusiem prześlicznie:))) aj no cudownie.... mała taka zadowolona...zresztą nie mniej jak ty:) i naprawdę wyglądasz rewelacyjnie :)

Yoka..... tak się cieszę,ze w koncu napisałaś co tam u Was :) bardzo sie cieszę,ze wszystko dobrze:) no i zgadzam sie z MADZIENKĄ....WYGLADASZ PO PROSTU REWELACYJNIE....BOMBA:)

Nio a u nas się łaśnie skończył 20 minutowy płacz....teraz tylko kompanko i mam nadzieje,ze przy cycusiu malutka lulnie:)
buziaczki:*
słodkich snów i spokojnych nocek:)

WIDZĘ, że co do swatania nie ma propozyjcji dla mojej Mariczki....hmmmm:zawstydzona/y:
Duniu będę trzyamała malutka pod kloszem dla Krystianka:*:*:*:*
 
Właśnie zapomniałam napisac, ze oglądałam wczoraj i dzisiaj programik, wczoraj mało Was było Marzycielko, ale dzisiaj nawet sporo i przyznaję rację, wyglądasz super, zresztą mąż i Oliwcia tak samo, jesteście fajną rodzinką
 
ooooo Yoka :-) No nareszcie kobitko sobie o nas przypomniałaś :tak: Cieszę się, że u Was wszystko dobrze się układa. Oby tak dalej. No i zaglądaj do nas częściej kochana, bo tęsknimy!

A co do wybierania dzieciom żon i mężów, to mój mężulo też ma takie zapędy - mówi, że Jasiowi będzie organizował castingi, a Hanii z domu na żadną imprezę nie puści, na wszelki wypadek ;-)Dobrze, że ma mamusię, będę z nią konspirować w sprawie randek, haha.
 
reklama
Do góry