reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witam mamuśki!
Mnie to już chyba wyrzucicie za notoryczne nieobecności, ale litości na razie trochę was poczytam i może się czasem wtracę. Mały Michałek rośnie nam zdrowo i wesoło ,a i tak mam z moimi rodzinnymi jazdę na dwóch deskorolkach naraz:szok:.Niedawno ukąsił mnie pająk i wylądowałam w szpitalu z wstrząsem - nie wiedziałam że jestem uczulona:szok::szok::szok:. od tego czasu nie mam litości dla pająków. pozdrawiam was wszystkie . Michał właśnie próbuje zjeść klawiaturę i ciężko się pisze.
 
reklama
Witam :-) Wczoraj nie mialam sily juz tu zawtac najpierw bylismy w restauracji bo moja mama miala imieniny potem jeszcze na spacerku do domu wrocilismy to byla chyba 21:tak:Tygrysek mnie tez dzisiaj strsznie boli glowa:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Na dworze tak cieplutkoo:-)Jak mala sie obudzi to pojdziemy na lody;-) a co tam u was??? jak Poniedziałek mija??;-)
 
My dzisiaj też prawie cały dzien na polku. Ale męża mam chorego, a Jaśka też chyba coś bierze. Wprawdzie wstał rano rześki, ani śladu po gorączce, ale popołudniu już był znowu jakiś klapnięty. Poszedł do babci na noc dzisiaj, bo nie wyrabiam tu z małą, chorym mężem i Jasiem. Zobaczymy, co sie do jutra wykluje.
A mnie też głowa boli starsznie od rana, chyba ciśnienie do kitu.
 
Hej Pytia wzielam Apap zaraz powinno mi przejśc:zawstydzona/y::tak: Jak boli mnie glowa to nie jestem w stanie co kolwiek robic dobrze ze chociaz mala spi zaraz pewnie sie obudzi bo spi juz prawie 3 godz:szok: w hiszpani nigdy mi tak nie spala moze Polsko klimat jej podpasowal:-D:-D
 
Tomcio dziękuje ciociom za życzonka:-):-)
Sto lat dla Mariczki:-D:-D

U nas dzisiaj była pani rehabilitantka i pobawiła się Tomciem:-D, nawet mu się podobały ćwiczenia, mimo że kobitka wykrcała nim na wszystkie strony:-D. Po ćwiczeniach dostał cyca i śpi:-D

Miłego popołudnia
 
Oo własnie mała się obudziła skubana tak długo to jeszcze nie spalA:-D:-)Przebiore nakarmie i zmykamy na spacerek... Miłego dnia;-)Paaaa....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sto lat dla Tomka i Mariczki :-D !!!

Własnie ogladałam zdjęcia naszych maluchów od razu po porodzie, i nie moge w to uwierzyć, że były kiedyś takie malutkie :-D.
 
Mariczko, Tomciu, buziaczki i zyczenia z okazji 4-miesiaczków

Dzieki wszystkim za dobre słowa, zanim wyszłam rano z domu to ryczałam jak głupek, ze juz do tej pracy trzeba wracac. Jakos przezyłam, poszłam po 8, a o 14 wyszłam, w miedezyczasie zagladałam do Małej, babcia jakos sobie dała rade, ale i tak mi smutno, ze jakis etap sie zakonczył i cały czas mam jakies wyrzuty, ze nie jestem cały czas z malutka, chociaz ona i tak wiekszosc mojej pracy przespała. Jak ja zawiozłam to zasneła, potem wstała około 10 zjadła, pogadala i po 11 na spacerek, który tez przespala, a potem juz do domku
 
Blizniaki - i widzisz nie taki diabeł straszny, chociaż wiem doskonale co przeżywasz i bardzo ci współczuję!

My w weekend zaliczyliśmy kinder bal i dwa zamki zwiedziliśmy (jeden był na wyspie, droga do niej jest zalewana całkowicie podczas przypływu, bajeczny był). W drodze powrotnej spod opony samochodu przed nami strzelił kamyczek w naszą przednią szybę i trzeba ją wymienić, masakra...
Adziś Misia do przedszkola pierwszy dzień po 3 tygodniach nieobecności - oczywiście łzy poszły aż miło. A ja mam już dość - jestem padnięta na maksa...
 
reklama
Patrysia oczywiście zaglosowane:)

Mnie już się w żołądku wywraca że od 1 czerwca wracam do pracy. Caly czas mi się śni że mała do nianki mówi mamo a do mnie ciociu:( i że mnie nie poznaje jak przychodzę z pracy..:(
Agatkas mnie corcia poznaje, a jej usmiech do mnie wynagradza mi wszystko;-)

Witam mamusie w poniedziałek

Moje maleństwo zrobiło się prawdziwym śpioszkiem :-), nocka 19/6 potem drzemka 8/11 i kolejna 14/17 :-):-), oby tak dalej . Nadal je co trzy godziny całą dobę, ale na kontroli doktorka powiedziała że oki:-):-). Waży 5.630kg i ma 60cm:-)
Kigna, Kana wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow:-)
Mariczko, Tomciu, buziaczki i zyczenia z okazji 4-miesiaczków

Dzieki wszystkim za dobre słowa, zanim wyszłam rano z domu to ryczałam jak głupek, ze juz do tej pracy trzeba wracac. Jakos przezyłam, poszłam po 8, a o 14 wyszłam, w miedezyczasie zagladałam do Małej, babcia jakos sobie dała rade, ale i tak mi smutno, ze jakis etap sie zakonczył i cały czas mam jakies wyrzuty, ze nie jestem cały czas z malutka, chociaz ona i tak wiekszosc mojej pracy przespała. Jak ja zawiozłam to zasneła, potem wstała około 10 zjadła, pogadala i po 11 na spacerek, który tez przespala, a potem juz do domku
Blizniaki jednak nie bylo tak zle, ciesze sie bardzo ze dalyscie rade dziewczyny;-):-)
 
Do góry