reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam mamusie w poniedziałek

Moje maleństwo zrobiło się prawdziwym śpioszkiem :-), nocka 19/6 potem drzemka 8/11 i kolejna 14/17 :-):-), oby tak dalej . Nadal je co trzy godziny całą dobę, ale na kontroli doktorka powiedziała że oki:-):-). Waży 5.630kg i ma 60cm:-)
 
reklama
Witam mamuśki kochane:*

Wiem,ze bardzo zadko tutaj zaglądam,ale zwyczajnie brakuje mi czasu.....:zawstydzona/y:

Mariczka rośnie jak na drożdżach i jest wspaniała.....śmieje się jak szalona:p ale krzyczeć też potrafi:p hahah No i dzisiaj moja solenizantka kończy 4 miesiące....jak ten czas leci :-p

Serdeczne życzona dla reszty świętujących mamusiek i ich skarbów:)))) ogromne buziaczki od Mariczki i Cioci:*

No i pozdrowionka dla reszty mamusiek i bobasków;)
 
hej mamusie
Patrysiu, głos oddany.
Mamusiu, zycze zeby jednak wizyta tesciówki sie udała.
Pytia, duzo zdrówka dla Jasia

My wczoraj cały dzien poza domkiem spedzilismy, najpierw zaliczylismy galerie handlowa, a potem wizyte u znajomych i o 21 bylismy w domku.
Teraz szykuje sie do pracy i mam strasznego stresiora, bo to pierwszy dzien, nie mogłam spac cała noc i ryczec mi sie chce.
pozdrowionka i milego dnia


czeeeesccccccccccccccccc.
Blizniaku jak ja cie rozumiem:-( ja dziś też bylam w pracy ech i 15 czerwca wracam na dobre:-:)-(taaaaaaakkkkkkkkkkkkkk miiiiiiiiiii sieeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeee chceeeeeeeeeeeeee:-:)-( ja nie wiem jak ja to wytrzymam:-:)-:)-( dzis nie chcialam brac Filipka wiec zostawilam go z cioteczką ale jak wrocilam po godzinie to taka steskniona :-:)-( jak ja tyle godzin bez mojego niuniusia wytrzymam:-:)-( oczywiscie Filipek nieodczul braku mamusi i bawil sie z cioteczką;-) smutno mi że trzeba wrocic :-:)-:)-(
 
Witam mamuśki kochane:*

Wiem,ze bardzo zadko tutaj zaglądam,ale zwyczajnie brakuje mi czasu.....:zawstydzona/y:

Mariczka rośnie jak na drożdżach i jest wspaniała.....śmieje się jak szalona:p ale krzyczeć też potrafi:p hahah No i dzisiaj moja solenizantka kończy 4 miesiące....jak ten czas leci :-p

Serdeczne życzona dla reszty świętujących mamusiek i ich skarbów:)))) ogromne buziaczki od Mariczki i Cioci:*

No i pozdrowionka dla reszty mamusiek i bobasków;)
dużo zdrówka dla Mariczki
 
Hello
100 latek dla Mariczki i Tomcia :tak:
Blizniaki bedzie dobrze :tak::tak:
Pytia jak mój Tomek poszedł do żłobka dawałam echinaceę w kropelkach lekarka poleciła po pierwszej złapanej przez niego infekcji i potem prawie wcale nie chorował moze spróbuj, zdrówka życze

Pati zwykle bardzo mało spi w dzien ale dzisiaj senna okropnie prawie 2 godziny przespała obiadek tzn zwykle je o 13 a dzis 14.30 wstała byłysmy na spacerku i usiadłam na ławce na 5 min bo zawsze sie budzi a dzis 2 godzinki a ja jak łoś bez ksiazki siedziałam i nuda:sorry:
 
Witam mamuśki kochane:*

Wiem,ze bardzo zadko tutaj zaglądam,ale zwyczajnie brakuje mi czasu.....:zawstydzona/y:

Mariczka rośnie jak na drożdżach i jest wspaniała.....śmieje się jak szalona:p ale krzyczeć też potrafi:p hahah No i dzisiaj moja solenizantka kończy 4 miesiące....jak ten czas leci :-p

Serdeczne życzona dla reszty świętujących mamusiek i ich skarbów:)))) ogromne buziaczki od Mariczki i Cioci:*


No i pozdrowionka dla reszty mamusiek i bobasków;)


Mamuśka podpadłaś tą nieobecnościa:-p:-p:-p

A dla naszej kochanej Mariczki duzo dużo zdrówka!!!!bo to najważniejsze....
 
reklama
Mariczkaaaaaaaaaaaa stoooooooooo latekkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)

a mnie jakas migrena dopadla czy cos?:-:)-:)-:)-(buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
dziewczyny moje kochana tak sobie mysle ze jak wroce do pracy to chcialabym na poczatku 7 godzin dziennie (mimo ze ja matka nie karmiaca ale moj szef przeciez nie wie ze ja nie karmie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:) to czy cos dodatkowo musze przedstawic w kadrach ze np karmie???
 
Do góry