reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witjcie porannie:-)
widzę że dziś jestem jedną z pierwszych:-D i chyba tylko moje dziecko nie może już spać od ponad godziny:-D a ja bym chętnie jeszcze pospała... och...

dziewczyny moje kochana tak sobie mysle ze jak wroce do pracy to chcialabym na poczatku 7 godzin dziennie (mimo ze ja matka nie karmiaca ale moj szef przeciez nie wie ze ja nie karmie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:) to czy cos dodatkowo musze przedstawic w kadrach ze np karmie???
zgłoś szefowi że jesteś matką karmiącą i z tego tytułu nleżą ci się w ciągu pracy dwie przerwy 30 min na karminie dziecka, możesz dogadać sie z szefem że będziesz wcześniej wychodzić o tą godzine z pracy:-) przeważnie tak się praktykuje
 
reklama
Dziękujemy wszystkim kochanym mamusiom za życzonka;*:*:* JESTEŚCIE KOCHANIUTKIE;*

Oczywiście kolejnym solenizantom wszystkiego naj naj naj:*
Uciekam do mojego krzykacza małego:p hahha
 
Dziękujemy wszystkim kochanym mamusiom za życzonka;*:*:* JESTEŚCIE KOCHANIUTKIE;*

Oczywiście kolejnym solenizantom wszystkiego naj naj naj:*
Uciekam do mojego krzykacza małego:p hahha

Jeszcze ja nie złożyłam małej ślicznej niuniu życzonek :-D:-D
Mariczko rośnij szybko i zdrowo mamusi, i dawaj jej moc radości tak jak do tej pory:tak::-):-), sto lat !!!

Również tego samego życzę każdemu następnemu maluszkowi :tak::-D:-D

Ciocia Edytka i Alanek :-)
 
Dzień dobry wszystkim :-)
A mój mały obudził się o 5:30, ale dostał cycusia i do tej pory śpi :tak:

Dziś kończymy 4 miesiące. Jejku, jakiego mam dorosłego synusia :laugh2:
 
Ollcia sto lat dla Bartusia.
A tak wogóle to dzień dobry mamuśki. Jak czytam o Waszych dylematach przed powrotem do pracy to cieszę się że ja nie pracuje i mogę cały swój czas poświęcic moim szkrabom. Trzymam za Was kciuki żeby powroty przebiegły bezproblemowo dla was i maluszków
 
100 lat dla Bartusia:)

Kokusia nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę:( Ja nie mogę sobie na to pozwolić bo po pierwsze jedna pensja nam nie wystarczy a po drugie mam względnie dobrą pracę i przede wszystkim 5 min drogi autem. U nas niestety nie jest łatwo potem o pracę:(
 
Dzień dobry mamuski!!!!

U nas nocka bombowa...Jula spała od 21.40 do 7 :tak::tak::tak:i mam nadzieje ze to nie zmieni sie...

Przede mna ostatni tydzien macierzyńskiego...achhh jak to zleciało...na szczęscie na razie nie wracam do pracy....ale trzymam kciuki za wszystkie mamusie które musze albo chca iśc do pracy:tak::tak::tak:

Dziś kończymy 4 miesiące. Jejku, jakiego mam dorosłego synusia :laugh2:

Bartuś sto lat!!!!
 
reklama
my jeszcze pospałyśmy :tak: prawie do 10 :zawstydzona/y::tak:
Witam!!!
My już po małym spacerku:-)
byłam wczoraj u pracodawcy i 26.05 wracam do pracy na 3 zmiany oj czuje że będzie cięzko!!!
na 3 zmiany rozumiem że też nocki:confused: bo jeżeli tak to możesz nie zgodzoić sie na nocki, wg. kodeks pracy rodzice mający dzieci do lat 4 mogą niezgodzić się na pracę w porze nocnej są to tzw. przywileje związane z rodzicelstwem, wracajac do pracy powinnaś podpisać takie oświadczenie
 
Do góry