reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A ja chciałam Wam pokazać moją kochaną prababcię , która ma 103 lata i urodziła się w 1905 roku oraz przeżyła 2 wojny światowe.

Moja babcia już gaśnie ....
Spieszyłam się aby pokazać jej jeszcze Oliwie i sprawić aby się uśmiechnęła i udało mi się i nawet babacia ją dotykała ( babcia już nie widzi) a ja prawie z nią płakałam ze szczęścia.


Przepraszam , że tu wklejam fotkę ale tutaj jest Nas najwięcej no i zależy mi na tym. Wybaczycie??

Marzycielko sliczna fotka kiedys mala OLIWKA bedzie ci wdzieczna za taka fotke i ze mogla poznac swoja prababcie nie wszystkie dzieci maja takie szczescie... no i sliczna pamiatka do rodzinnego albumiku OLIWKI...
buziaki
Ps. pozdrow odemnie Starachowicka ziemie :tak:
bosheee dopiero po 6 rano...
jak widzicie dzis nie moglam wogole spac wstalam juz o godzinie 3 nad ranem jak moj maz poszedl do pracy :-D:-D i co robilam wysprztalam caly domek :-) tak z nudow chyba nawet sasiadow obudzilam ale co mi tam...
dzis na godzine 9 mam ktg no i ostatnie badania krwi przed porodem,:tak:
wiecie czego sie dowiedzialam nie wiem czy to prawda ale wczoraj lekarka mi powiedziala ze jak ma sie mdlosci przed samym porodem to oznacza ze wloski malemu dzidziusiowi rosna :szok: slyszeliscie o czym takim kiedys:szok:
zycze milego dzionka wszytkim mamusia tym rozpakowanym jak i tym w dwupaku
moc z namiiiiiiiiiii
buziakiiiiiiiiiiiiiiii
 
reklama
Witajcie grudnióweczki. Ostatnio żadko do Was zaglądam bo i czasu nie za wiele. Czasami się na poważnie zastanawiam co ja kiedys robiłam z czasem?
A jeszcze ostatnio w domu mam mały szpital bo najpierw pochorowała mi się Tusia potem ja a teraz Natalka. Ale juz wszystko wraca do normy. A i wczoraj mój mąż dostał zwolnienie do 28 grudnia bo nasza kochana pani doktor stwierdziła że żonie trzeba w domu pomóc a 29 ma się do niej zgłosic po kolejny tydzień żeby mu się to opłaciło;-)

Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom i witam te które już wróciły ze szpitali do domków. A dwupakom przesyłam duuuuużo fluidków porodowych. Jesteście naprawdę dzielne. Ja żadnej ciąży nie donosiłam dłużej niż do 38 tyg a i tak momentami miałam juz dosyc.

Marzycielko zdjęcie przepiękne i pamiątka dla Oliwki ogromna.

Landryneczko wózek bardzo ładny a kolory jak najbardziej pasują do chłopca.
 
witajcie z rana :-D nic nowego wam nie powiem...nie urodziłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
landryneczko ja słyszałam ze jak sie ma zgage to włoski rosną,ale o mdłościach jakos nie bardzo :confused:;-)
ide robic mężulkowi kanapeczki do pracki...
 
ZUZANNA
09.12.2008 GODZ 8.30
WAGA 3800
DL. 58 CM
nAJSLICZNIEJSZE DZIECKO NA SWIECIE :-) PS. POROD MASAKRA PIERWSZY I OSTATNI RAZ :tak:
PS. BRAK CZASU NA WSZYSTKO WIEC WYBACZCIE ZE DOPIERO TERAZ NAPISALM WIADOMOSC :tak:
PS. POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSKI :-)
 
Hej laseczki, minela ta magiczna data i nic :baffled:, ale juz mam lepszy humorek, cala noc wywolywalam porod wiec jestem nie wyspana a dzidzia jak siedziala tak siedzi :pP Biedny tatus... :laugh2: Krasek serdeczne Gratulacje !!. Landryneczka ja tez slyszaalm ze jak sie ma zgage to znaczy, ze wloski rosna a co do wozka to super kolor i pewnie, ze pasuje dla chlpczyka. Ja tez mam chlopca i podobny kolor.
 

Załączniki

  • 29856994__1224063804__1__1-a79bbccc6a150f78238cbe3d3ea0d26f.__big__[1].jpg
    29856994__1224063804__1__1-a79bbccc6a150f78238cbe3d3ea0d26f.__big__[1].jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 23
Hej mamuski:-)

KRESEK GRATULACJE:-):-):-) SZYBCIUTKO DODAWAJ NAM TU ZDJECIA DZIDZI;-)

Wczoraj napisalam meska do Tygryska pozdrawiajac ja od nas wszystkich i odpisala mi dopiero ok polnocy , wiec dzisiaj wam pisze jego tresc:

"Witajcie kochane brzuchatki!dziekujemy slicznie za pozdrowienia z Filipkiem, ktory miewa sie lepiej niz jego mamusia:) wychodzimy w czwartek lub piatek wiec zapewne sie odezwiemy jak bedziemy w domku:) a wszystko zaczelo sie z soboty na niedziele o 3godz.kiedy obudzil mnie ogromny skurcz i za chwilke zalaly mnie wody! a ze urwis glowa do gory, wiec mialam cesarke.Nadal mnie boli rana,ale Fifus wynagradza wszystko!! buziaki przesylam Tygrysek-Ola"

teraz pedze czytac co u was nowego:-)
 
reklama
Do góry