reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ola z apteczki domowej to ja mam jesce sól fiizjologiczna do przemywania oczek,to sa groszowe sprawy, no te gaziki, kupilam tez parafine do kapieli na sam poczatek i jesce musze kupic spirytus 90% do pepuszka,bo słysząłam,ze jest najlepszy...lepszy nawet od tego czegos fioletowego....
 
reklama
A ja chciałam Wam pokazać moją kochaną prababcię , która ma 103 lata i urodziła się w 1905 roku oraz przeżyła 2 wojny światowe.

Moja babcia już gaśnie ....
Spieszyłam się aby pokazać jej jeszcze Oliwie i sprawić aby się uśmiechnęła i udało mi się i nawet babacia ją dotykała ( babcia już nie widzi) a ja prawie z nią płakałam ze szczęścia.


Przepraszam , że tu wklejam fotkę ale tutaj jest Nas najwięcej no i zależy mi na tym. Wybaczycie??


By nicole20
 
Marzycielko cieszę sie razem z Tobą ze prababci udało sie doczekać na ukochaną wnusie

A moja królewna sie rozespała i czekam az wstanie zeby ja wykąpać, cos czuje ze da czadu w nocy, bo teraz śpi i śpi.

Spokojnej nocki Mamuśki
 
reklama
Kochana,na jakiej porodowce;-)??jak tu jeszcze tyle sprzatania,schody do ponownego umycia,zakupow swiatecznych(juz mi pomyslow brakuje tak naprawde...dzisiaj zmusilam meza do kupna nowych talerzy,hahah:-Dz braku..pomsylow)i hohoho ile jeszcze innych spraw;-)Ale tak naprawde to nic,dziecie ni huhu sie nigdzie nie wybiera...
 
Do góry