reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam!!!
Ja oczywiście nie nadrobie zaległości i przykro mi z tego powodu ale mówi się trudno buuuu.
gratuluje wszystkim mamusiom już rozpakowanym
u nas jest wszystko ok mały je i śpi jest bardo spokojny w nocy wstaje dwa razy ale za to karmienie trwa godzinę bo jaruś przysypia przy cycu i potem się jeszcze upomina i kurcze brzydko goi mu się pępuszek co bardzo mnie martwi
pozdrawiam wszystkie nierozpakowane i nie martwcie się dziewczynki na wzs też przyjdzie kolej
 
reklama
Justine moje gratulacje i super, ze corcia grzeczniutka -oby tak dalej;-)
Misiówka corcia przesliczna:tak:
Kana i Blackwizard jakby co odchudzam sie razem z Wami, moje Wielorybki:-)
Marzycielko sliczny prezencik dla Oliwci, swoja droga ja chyba tez powinnam cos kupic Bianeczce w razie czego:baffled: jakby wyskoczyla przed swietami:-D kurcze tez nie marzy mi sie lezec w wigilie na porodowce, mam nadzieje, ze uda nam sie wszystkim ominac takiej sytuacji:-(
co do 103-letniej babci tez sie wzruszylam:zawstydzona/y::zawstydzona/y: to cudowne, ze zdazyla poznac Oliwcie a zarazem przykre, ze juz gasnie...:-:)-(tydzien temu zmarla wspaniala ciocia mojego B i przykro mi, ze nie pozna Bianeczki, ale coz takie zycie..:-(
NIKITA-28 gratulacje i witaj wsrod nas:-):-):-)
Landryneczko i Natalko wozie czaderskie;-)
Kokusia duzo zdrowka dla Natalki i calej rodzinki
 
u nas jest wszystko ok mały je i śpi jest bardo spokojny w nocy wstaje dwa razy ale za to karmienie trwa godzinę bo jaruś przysypia przy cycu i potem się jeszcze upomina i kurcze brzydko goi mu się pępuszek co bardzo mnie martwi
pozdrawiam wszystkie nierozpakowane i nie martwcie się dziewczynki na wzs też przyjdzie kolej
Witaj moja lateksiaro:-D:-D super, ze maly spokojny i wstajesz tylko dwa razy w nocy-oby tak dalej;-) co do pępusia moze zadzwon do poloznej o rade na pewno pomoze a Ty nie bedziesz sie martwic:tak:
 
BlackWizard - jesteś kochana, dziękuję! musze przyznać, że ja wpadłam po uszy, hehehe.

Wcale się nie dziwię, jest przeurocza :-)
Zawsze mnie rozbrajał widok takich malutkich istotek :tak:

My mamy jutro termin i co? Małej się oczywiście nie spieszy. Nic nie pomaga z "domowych przyspieszaczy".

KANKIYA to jesteśmy już 3 :D
 
Ddzień dobry!!!
Nadrabiam posty z wczorajszego wieczoru i popijam kapuczino:-)
Nikita - Witaj i gratulki!!!
Krasek - gratuluję!!
Marzycielko - zawsze dostarczasz mi powodu do wzruszeń. Wspaniała pamiątka:-)
Wczoraj wieczorkiem prawie zakończyliśmy kupowanie prezentów, czyli obrabowaliśmy księgarnię:-) Zostały jeszcze poduszki anatomiczne dla naszych babć. Jak myślicie dobry pomysł? Może pomogą na ból kręgosłupa i bezsenność.
A potem długi romantyczny spacerek po moim kochanym mieście. Bartuś natrzaskał nocnych zdjęć Wrocławia (tym razem cieszyłam się, że nie ja byłam obiektem:-):-)). Dzisaj będziemy kontynuować bo jest jeszcze dużo do fotografowania.
 
Witajcie Kochane;-)

Piękny dzisiaj dzień-tymbardziej jak spojrzę na swój suwaczek:rofl2: Patrzę i patrzę na niego i myślę, że może przespałam ten poród:-)ojojoj kiedy ja urodzę...hmmmm....


Krasek WIELKIE GRATULACJE:tak:

Tak sobie myślę, że niektóre z nas zapominaja powoli o porodzie a tu człowiek czeka i czeka z niecierpliwością....heh no nic trzeba być cierpliwym:baffled:
 
ZUZANNA
09.12.2008 GODZ 8.30
WAGA 3800
DL. 58 CM
nAJSLICZNIEJSZE DZIECKO NA SWIECIE :-)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)

Hej mamuski:-)

Wczoraj napisalam meska do Tygryska pozdrawiajac ja od nas wszystkich i odpisala mi dopiero ok polnocy , wiec dzisiaj wam pisze jego tresc:

"Witajcie kochane brzuchatki!dziekujemy slicznie za pozdrowienia z Filipkiem, ktory miewa sie lepiej niz jego mamusia:) wychodzimy w czwartek lub piatek wiec zapewne sie odezwiemy jak bedziemy w domku:) a wszystko zaczelo sie z soboty na niedziele o 3godz.kiedy obudzil mnie ogromny skurcz i za chwilke zalaly mnie wody! a ze urwis glowa do gory, wiec mialam cesarke.Nadal mnie boli rana,ale Fifus wynagradza wszystko!! buziaki przesylam Tygrysek-Ola"

teraz pedze czytac co u was nowego:-)

Wracaj szybciutko do zdrówka:-)


A my już po wizycie u pediatry i uwaga Mała Oli waży już 4 300 kg a wyszła ze szpitala z wagą 3kg:happy:
W ciągu 4 tygodni przytyła ponad 2 kilo i lekarka powiedziała , ze super śliczna i zdrowa!
A , że jej się ulewa b za dużo je...:blink::-D

Zapytała też czy miałam cesarkę bo ona taka ładna i nie ugnieciona a ja , że naturalnie to się troszkę zdziwiła ,że zero znaków porodu ;-)
Tak więc komplement dla matki rodzącej haha


Dziękuje za bardzo miłe słowa o mojej prababci:-)
Oliwka będzie miała super pamiątkę.
 
ja sie troszke przespałam
Krasek ogromne gratulacje
tak patrze na ten mój suwaczek i co raz bardziej mi sie on nie podoba :crazy: bo coś mam wrażenie że przyjdzie ten dzień,ten napis i should be here...a małego nie będzie...a ja cholera nie chce tylko spędzać świąt w szpitalu....a chociaż.....wiecie co..ja sama juz nie wiem haha :rofl2: wiem ze nie chce przenosić....i nie chce zeby mój brzdąc wazył wiecej jak 4kg hahaha zaraz chwyce i może list do swietego Mikolaja napisze
 
reklama
A ja Witam wtorkowo wszystkie mamunie :-)

Nasza nocka dziś nawet nawet, malutki ładnie spał (z nami :baffled:), tylko widze, że go ta odparzona pupka troche boli, ale smaruję tak jak radziłyście, i czekam na poprawę.

Gratuluję również przy okazji Wszystkim nowym rozpakowanym mamuniom. Dużo zdrówka dla Was, szybkiego powrotu do dawnej kondycji ;-) i pociechy z malutkich aniołków.
 
Do góry