reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Okruszku...a ja powiem tak....

JA CI Z CALEGO SERCA ZYCZE ZEBY CI SIE NIEWPIERNICZALA...ale sama nie wierze w to co mowie:zawstydzona/y::zawstydzona/y: znam to z autopsji...
 
reklama
Witam z powrotem:-):-)

Wlasnie wrocilam od lekarza, dzidzius chyba ok, znaczy sie ze serduszko pyka tak jak powinno, ale bardzo malo sie rusza:-:)-( nie mam bialka w moczu i to bardzo dobrze, bo cisnienie mam wysokie jak nigdy w zyciu i nadal puchne najbardziej na wieczor.

Kazal liczyc ruchy, i jesli bede miala watpliwosci w weekend to dzwonic do szpitala, nastepna wizyta u niego w poniedzialek a we wtorek znowu szpital no i we wtorek to ja juz termin mam! Zobaczymy ile to sie zejdzie...

ANECZKO, MADZIENKO I AGATKAS dzieki za linki do albumiku i list wszelkich, juz wszystko znalazlam:-D:-D

Ja poprostu loguje sie zupelnie inaczej, zawsze mam otwarta ostatnio ogladana strone, logowac sie musze tylko wtedy jesli chce cos napisac i dlatego taka nie kumata, ale juz wiem jak tu zajrzec "w temat" od poczatku:-D:-D

PAOLA27 nie wiem jak to mozliwe, bo nie mam jeszcze pojecia jak wygladasz, ale snilo mi sie, ze dzis padlo na Ciebie:-)
Apropos czesc od wozeczka juz doszla?

Pozdrawiam Was wszystkie i Milego dzionka ide sie pogapic w tv:))))[/color]


Dzwoneczka to dobrze, że z Dzidzią wsystko dobrze-może coś się ruszy przez weekend i następnej wizyty nie będzie;-)

Ale mnie teraz wystraszyłaś:szok::szok::szok:Normalnie, aż z tego wszystkiego umyję i trochę wymodeluję włosy...kurczę:szok:Bo mi się sniło ostatnio, ze Agacia urodziła i co-rano wchodze na forum a ona w szpitalu:-pA część do wózka idzie cały czas pocztą-tak minie zapewniają:wściekła/y:
 
Gratuluje wszystmim rozpakowanym mamusiom, już się pogubiłem kto urodził, ale wszystkim zazdroszcze :-D:-):-):-)
My jutro z Kluską na KTG idziemy zobaczymy jak tam sie Zosieńka miewa :-)
 
Gratuluje wszystmim rozpakowanym mamusiom, już się pogubiłem kto urodził, ale wszystkim zazdroszcze :-D:-):-):-)
My jutro z Kluską na KTG idziemy zobaczymy jak tam sie Zosieńka miewa :-)
Kluskawawa - witaj!!!!!!
Dawno Cie u nas nie było - już miałam pytać co jest grane - myślałam, że klusia już dawno urodziła...
 
Paola szykuj sie szykuj:)))))


A z tym wozkiem to cos dluuugo, czy mi sie zdaje??

Probowalas juz zamontowac fotelik w aucie?? Zajmuje to cholerstwo troche czasu co? Z tego co pamietam to masz slalom pro tak? Z matrix car seat - dobrze pamietam??

Ja sie nikomu nie przysnilam????
Blizniaki slyszalam, ze Ty masz prorocze sny??
 
dzwoneczka a ty tu chodzisz w uk do lekarz nie do położnej? Ciesze sie ze z dzidzią ok. Ja mam wizyte w środe i tez mam nadzieje ze juz na nia nie bede musiała isc:-)

Kluskawa a ja myslalam ze wy juz rozpakowani:-( czekamy na wiesci z wizyty:-)
 
KANIKIYA a nie jest tak z tum suwaczkiem, ze Ty poprostu skopiowalas zdjecie a nie link??

Ja wiem wiem biegla jestem bardzo jesli chodzi o obsluge na tym forum:)))))
 
Zezarlo mi suwaczki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Anoli kochanie ja chodze albo do poloznej albo do GP, poniewaz polozna przyjmuje tylko raz w tygodniu i wiecznie jest fully booked czasem musisz sie zapisywac z dwumiesiecznym wyprzedzeniem, wiec poszlam do gp bo cisnienie mocz i bicie serca to nie do konca skomplikowane i pomyslalam ze da rade:-):-)

A wolalam dmuchac na zimne i sprawdzic niz sie martwic:)
A ciebie polozna kiedykolwiek tu na rutynowej wizycie badala wewnetrznie ze tak spytam??
 
Witam!
Ale pędzicie:szok::szok: z tym pisaniem! a ja dzisiaj zaspałam całkiem.To jest wstałam raniutko żeby wyprawić Mojego i potem siedziałyśmy z córcia w kuchni i gadałyśmy sobie bo miała dziś trochę później lekcje a jak wyszła ,to ja do łóżeczka z mleczkiem ciepłym i krzyżóweczką :tak: i tak jakoś mi się przysnęło i wstałam o 11,50:szok:
a jakie ja mam ostatnio głupie sny, no może zakręcone a nie głupie -wczoraj śniło mi się ,że mały już był urodzony i siedział ( taki maleńki w rożku) na krześle przy stole hi, hi tak pionowo z nami i Klara ( moja starsza córa) karmiła bo kanapkami z kiełbasą:eek:, a jemu to bardzo podchodziło i nikt się nie dziwił. Jak się obudziłam to się popłakałam ze śmiechu:-D:-D:-D
A dzisiaj znowu mi się śniło, że mały już był na świecie. Podchodzę do łóżeczka bo coś tam sobie stękał- a tam zawinięta w rożek leży mała foczka- taka śliczna ,bielutka z tymi wielkimi czarnymi oczkami i chce cycka. to ja jemu ( temu mojemu foczkowi) cyca buch i już nam się miło zrobiło:-D:-D
Najlepsze że się obudziłam z myślą, że ja mam za chudy pokarm dla foczki i trzeba będzie tranem dokarmiać ( nie wiem skąd mi to przyszło):szok: może jeszcze wtedy spałam . Ale sen:-D:-D:-D
Albo niedługo urodzę , albo już mi odbija nie wiem co myśleć?


Na wszystkie wasze posty nie sposób odpisać , i muszę sie zabrac za jakis obiad i zakupy to pozwólcie że będę tylko zaglądać może znajde chwilkę to się wtrącę .
A z tym nowiem to chyba jednak nie działa. Mój "foczek "dalej siedzi w środku ale skurcze mam też ,tyle że nie tak często. Pa
 
reklama
Ja to sie rzadko odzywam bo nie moge was nadgonić a czytam was tylko w pracy wiec mi ciężko szczególnie po weekendzie nadrobić :p dziś też zacząłem o 8 i dopiero nadgoniłem 2 dni :-D

Ale dzięki dziewczyny za troskę, Kluska daje mi popalić ale jej nastroje obracam w żart bo szkoda życia na głupoty :-D:-D

My jutro KTG u koleżanki na oddizale w Centrum zdrowia dziecka, a w czwartek wizyta u Gina...

No i niecierpliwie czekamy na Zosieńke :-):-)
 
Do góry