reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Nie bój sie...wbrew pozorom nie jest tam tak zle...zajmą się Tobą..... przyspiesza pewnie poród i jesce chwilka i zobaczysz synusia:}}}}}}}}}}}}}}}
kana ma racje, ja milo wspominam pobyt w szpitalu tylko tesknilo mi sie za domkiem i domowym zarelkiem:-)bedzie dobrze no i wrocisz z Bartusiem do nas:-):-):-)
 
Trzymajcie kciuki zeby tak było
Agawar - mam pytanko - czy czujesz jakieś skurcze??? jakieś przepowiadające, czy co???
Ja nic nie czuję :(( i jestem przyłamana - bo termin blisko a tu się poród nie szykuje...
A może Wy - dziewczyny - wiecie jak to jest??????????
Czy ja muszę mieć już skurcze jakieś przepowiadające, czy coś... Czy po prostu samo przyjdzie w jednym dniu?????
 
Agawar głowa do góry. Napewno sobie poradzisz w szpitalu i szyko się odnajdziesz w nowej sytuacji no i do domku już pewnie wrócisz z dzidziusiem.

Cyprysiowa ja karmie zawsze z tej którą mam pełniejszą żeby nie dopuścic do jakiegoś zapalenia bo czasem to mam nawet poprzytykane kanaliki aż twarde się robi. No i mała mi poraniła troche brodawki bo ma ciężko łapac bo cycki tak przepełnione ale smaruje bepantenem i sie goi a po kilku łykach juz nie boli.

Widze że dziewczyny wyposzczone i chętnie by sie od razu na swoich facetów rzuciły. My gdzieś od września też nic no i teraz to zakaz odgórny ale juz bliżej niż dalej. A któraś się zastanawiała czy ochota na seks wraca. Bez obaw rwaca i czasami jest nawet lepiej niż przed ciążą i porodem.
 
Dostałam od Eager zdjęcie jej Tosi. Prześliczna!!!
Ale nie wrzucę bo nie mam u mamusi żadnego kabelka od telefonu mojego i nic nie zdziałam. :-( Musicie mi wierzyc na słowo, ze jest SŁODZIAK :-)

Agawar trzymaj się cieplutko. I nic się nie martw!!! Będzie dobrze!!!
 
reklama
Do góry