reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
a wiec we Wloszech mojemu mezowi przysluguje tylko 3 dni urlopu jak sie urodzi dziecko... z tego 72 godziny w szpitalu a pozniej w domu zostaje zupelnie sama... na meza mogle liczyc zawsze ale pracowac tez musi bo tylko z jego pensji zyjemy:)) mam nadzieje ze sobie poradze. MUSZE SOBIE PORADZIC BO NIE MAM INNEGO WYJSCIA... i z nikad pomocy:))
No wiesz maluszka nie przewiniemy, ale z grupę wsparcia możemy robić:-)
Dasz radę, każda kobieta poza maleństwem dostaje dawkę adrenaliny na parę dni GRATIS. Fizjoterapeuta w mojej szkole rodzenia mawiał, że kobieta po porodzie to prawdziwy terminator. I nikt by jej nie dał rady, ani żaden facet ani żadna babka, która ostatnio nie rodziła:-) Tak nas natura obdarowała. Zresztą wystarczy popatrzeć na nasze dziewczyny: Cyprysiowa, Marzycielka ledwie urodziły - naturalnie, bez znieczulenia a już na forum działają:-D:-D A ja myślałam, że jak się zaczniemy rozpakowywać to nam forum umrze:-p
 
Ja miałam cały czas 140/90 i obrzęki i swędzenia i wszystko :eek:



A miałyśmy razem rodzić :-D




A żarłoczek z niej niesamowity.

Natomiast u mnie dobrze i humor na razie ok gorzej będzie wieczorem.

Aha moja Niunia kończy dzisiaj pierwszy tydzień Życia:-):-):-):-):-)

Marzycielko
Ty to w ogóle byłaś bidulka bo Tobie to wszystko dokuczało, więc teraz to pewnie możesz odetchnąć z ulgą że masz juz to za sobą. No i faktycznie miałyśmy rodzic razem, ale ja przypuszczałam od początku że będę rodzic wg USG, no i jeśli się sprawdzi to bedę jedyną mamą listopadową w grudniu, a swoją droga zastanawiam się czy któraś mama grudniowa nie przenosi na styczeń, może będziemy mieli pierwsze dzieciątko noworoczne w Polsce.:-D:tak:
a malutka smacznie je bo jej smakowały przez cały czas te pizze i KFC:-):-):-):-);-)

Wiadomość od PYTI


"O 11 przyszła na świat HANIA. Ma 54cm i waży 3070. Wszyscy czujemy się dobrze"
Kurcze normalnie nie wierzę....dziewczyny czy Wy widzicie co się dziej:szok::szok:normalnie nie ma dnia bez dzidzi.
Pytia Ty to jestes niemozliwa....cała noc wytrzymała pojechała do szpitala i ciach mach i Hania jest na świecie. GRATULACJE OGROMNIASTE! i wszystkim tak szybkiego porodu.
UWAGA!!!!!!!!!!!!!

WIEŚCI OD YOKI!!!!!!!

"No kochane, zaczelo sie! Hurra! Jestem w szpitalu i rozwarcie na dwa paluchy! Juz nie moge doczekac sie tej malej bzdziagwy! 3majcie kciuki! Dam znac pozniej! BUZIAKI"

No prosze.....następna.... Yoka trzymam kciuki coby szybko i bezboleśnie...


Zapominajka....wiesz moj piesek to jest super pomocnik i stróż...ale położnik:p hahahah uśmiałam sie jak nic;P hahahhaha DOBRE....
No tez sie usmiałam....dobry numer....
Dziewczyny, to ile tych rozdwojeńców już??? 10?? Mężulek pyta - a ja z dnia na dzień doliczyć się nie mogę.....:sorry::sorry::sorry:

Ja już zaczynam panikować że sama zostanę w okolicach mojego terminu - bo jak weszłam na listę grudnióweczek- to już okolice mojego terminu się zapełniają w "porody" - i też już bym chciała...
Została mi eager i edee. Mam nadzieję że mi tak szybko nie uciekną - chociaż eager - ma już dzidzie - więc może "czmychnąć" :tak:
Ja już tez straciłam rachubę. nawet nie wiem czy już więcej nie jest rozpakowanych niż tych spakowanych...i szkoda że mnie nie poparłyście w tej liście, żebyśmy miały po kolei, choćby daty i godziny i ewentualnie tydzień ciązy w którym nastąpiło rozwiązanie. Wtedy by sie weszło i juz było by wiadomo która, kiedy, jak i o której, a tak to widze że nie tylko ja się w tym gubię.
 
kokusia Witaj spowrotem, czekamy na relacje z porodu i zdjęcia

Yoka doczekałaś się i TY, trzymam kciuki, bądź dzielna


która następna do porodu????????
ja zamierzam wytrzymać do grudnia, 1.12 fajna data,:-D:-D
ja nie pije malinek i nie robie nic w tym kierunku:-):-)
 
A może robiłybyśmy tu na wątku głównym
LISTĘ ROZPAKOWANYCH - jaką ja tu "zapodam" - a potem gdy każda nowa urodzi - to "kopiuj"... i "wklej" - już z nową mamusią na liście... Co Wy na to???? Napiszcie - jeśli jesteście za tym pomysłem....

LISTA ROZPAKOWANYCH:
Qess
Oceanity
Justyna
Leakarolina
Ania
Aniamanu
Fasolkamaria
Kokusia
Marzycielka
Cyprysiowa
Sawka
Agacia
Pytia
Yoka ?

(raczej nie po kolei...:sorry:) Czy kogoś pominęłam???
 
Ostatnia edycja:
ewelinac-d z tego co ja sie orientuje szpitak na Czerniakowskiej ma bardzo dobra opinie, podobno pracuja tam dobrzy lekarze...nawet kiedys sie zastanawiałam nad rodzeniem tam(podczas poprzednich ciąż)ale odstraszyły mnie wtedy ceny dodatkowych usług :-)
 
reklama
Aaa i mam pytanie do Was.
powiedzcie czy to mozliwe żeby obwód mojego brzucha zmniejszył sie o 5 cm??
Wczoraj mierzyłam obwód i miałam 113 cm dziś mam już tylko 108 :baffled: o co chodzi??Tak sobie pomyślałam, ze może dzidek sie mocniej wstawił w kanał...i dlatego taka rózniaca...co tym myślicie??
 
Do góry