reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Aaa i mam pytanie do Was.
powiedzcie czy to mozliwe żeby obwód mojego brzucha zmniejszył sie o 5 cm??
Wczoraj mierzyłam obwód i miałam 113 cm dziś mam już tylko 108 :baffled: o co chodzi??Tak sobie pomyślałam, ze może dzidek sie mocniej wstawił w kanał...i dlatego taka rózniaca...co tym myślicie??

Może inaczej dzidziu się usadowił, albo mierzyłaś na innej wysokości...

A oto HANIA córcia Pytii:)

Słodziutka.
Ja też chcę takie cudo!
 
PYTIA GRATULACJE!!!! Hania ŚLICZNA!!!

YOKA TRZYMAM KCIUKI !!!!!


Mi również podobał się pomysł osobnego wątku. Żeby wiadomo było po kolei jak dziewczyny rodziły. Wątek ten co jest może byc ze szczególami tj. waga, długośc, godzina itd. A jeden może byc taki ogólny - która z dziewczyn urodziła, imię dzidzi i daty po kolei.

Ja mam zamiar wytrzymac do grudnia. Chociaż do pierwszego. Zastanawiam się w której partii będę rodzic tzn. z kim :-) Bo jak hurtem to hurtem!!!!! Sama nie będę!!!!:rofl2:
 
ja podziekuje za taka propozycje:-D:-D:-D jednak wole zostac mama grudniowa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:eek::eek::eek::eek:
No to trzymam kciuki żeby maleństwo zechciało opuscic brzuszek w grudniu
A oto HANIA córcia Pytii:)
Nic nie szkodzi jedno zdjęcie tu to nie zbrodnia a tak przynajmnie od razu widzimy to śliczne maleństwo, bo mi by do głowy nie przyszło że juz dziś Hanię będzie mozna zobaczyć....śliczusia.....

jaka słodziutka :-)

jak dla mnie tak jak teraz jest dobrze bo mi sie od razu rzuca w oczy kto juz urodzil a kto jeszcze nie bo sa przecierz pouzupelniane pola z waga i wzrostem i godzina ;-) ale jak tam chcecie ;-)
Dagulla ale my nie chcemy tamtego likwidowac, opn jest super i ma zopstać, chodzi na tylko o taka krótka listę zeby by6ło wiadomo jak po kolei się rozpakowywałyśmy, która ma jakie miejsce w kolejce i tyle.

PYTIA GRATULACJE!!!! Hania ŚLICZNA!!!

YOKA TRZYMAM KCIUKI !!!!!


Mi również podobał się pomysł osobnego wątku. Żeby wiadomo było po kolei jak dziewczyny rodziły. Wątek ten co jest może byc ze szczególami tj. waga, długośc, godzina itd. A jeden może byc taki ogólny - która z dziewczyn urodziła, imię dzidzi i daty po kolei.

Ja mam zamiar wytrzymac do grudnia. Chociaż do pierwszego. Zastanawiam się w której partii będę rodzic tzn. z kim :-) Bo jak hurtem to hurtem!!!!! Sama nie będę!!!!:rofl2:
Mysza a może tak ze mna w przyszłym tygodniu....co Ty na to?
 
Witam popoludniowo:-)

2 godzinki sie czlowiek przespal a tyle czytania...
PYTIA GRATULUJE CI KOCHANA HANI - JEST PRZESLICZNA!!!!

A swoja droga to gdzie te maluszki sie mieszcza???


YOKA mialam ndzieje, ze my jakos no wiesz razem...chlip chlip....a tu prosze Ty juz na porodowce:-):-):-)
Trzymam kciuki kochanienka - przyyyyyyyyyyyyyyjjjjjj!!!!

Cialem i dusza jestem z Toba.

Ja juz zapowiedzilam mezowy, ze rodze jutro - now!
Ale tak naprawde to wydaje mi sie, ze jeszcze przenosze!!!

A moze CYPRYSIOWA I YOKA macie jakies patenty na pozycje jesli chodzi o ten seksik, bo ja juz na meza patrzec nie moge a nic co ma rece i nogi z tego nie wychodzi...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Mam ważne pytanie do mam!-

Co podawałyście maluchom gdy miały zaprcia? - ja wysłałam moją mamę po herbatkę Hipp z kopru włoskiego.

A może wy macie jakieś sposoby na poradzenie sobie z twardą kupką u maluszka??
 
Do góry