reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A jak dostałaś skurcze - to miałaś ochotkę najpierw skoczyć na kibelek - oprużnić co nieco? Bo ja słyszałam - że organizm sam się oczyszcza i się przed samym porodem chce....

No to jest prawda bo częściej chodziłam do kibelka ale i tak nie aż tak często jakbym chciała ale mi juz później było obojętne haha:-):-)
 
reklama
Bliźniaki śniło mi się że dzis rodziłaś. Melduj się co u Ciebie???:-)
Jestem Kochana, mam nadzieję, ze Ci sie nie wyśniło, bo jeszcze dzisiaj nie mogę iść, bo jutro rano muszę mężowi znaleźć jakiś ładunek powrotny. .A wogóle to jestem dzisiaj taka wkurzona i padnięta i wszystko mi sie nie układa, ze chyba nawet nie mam siły żeby rodzić:no:

Wiadomość od PYTI


"O 11 przyszła na świat HANIA. Ma 54cm i waży 3070. Wszyscy czujemy się dobrze"
Pytia, serdecznie gratuluję, dużo zdrówka dla Całej waszej Rodzinki.

Witajcie kochane. My od wczoraj juz w domku z Natusią ale dopiero dzisiaj znalazłam chwilkę żeby zajrzec.
Serdecznie gratuluje wszystkim rozdwojonym ale wybaczcie że nie wymienię wszystkich bo jeszcze się nie zorientowałam ile juz nas jest. Napewno Cyprysiowa i Sawka aaaaaaa i widziałam teraz że jeszcze Pytia a resztę spóbuję doczytac jak czas i malutka pozwoli.
Narazie uciekam. Relacje z porodu i zdjęcia małej wkrótce. Trzymajcie się cieplutko.
Cieszę sie, ze już jesteście w domku, jak tylko będziesz miała chwilkę, to wpadaj i zdawaj relację.

UWAGA!!!!!!!!!!!!!

WIEŚCI OD YOKI!!!!!!!

"No kochane, zaczelo sie! Hurra! Jestem w szpitalu i rozwarcie na dwa paluchy! Juz nie moge doczekac sie tej malej bzdziagwy! 3majcie kciuki! Dam znac pozniej! BUZIAKI"
Trzymam kciuki i życze expresowego porodu

Jutro w odwiedziny przyjeżdża do niej ten o to kawaler starszy o 3 tyg. Może będzie miłość...

Jedna tylko jest ślina, jeden zapach dojrzałego owocu, kiedy czuję, jak drżysz koło mnie...
No nie wytrzymam, jeszcze dobrze Córy nie odchowała, a już jej dobrej partii szuka:-D:-D:-D
 
"Landryneczko, czy to znaczy, że będziesz CAŁKIEM sama??Będę wścibska: a tatuś???
Mój mężuś bierze urlop albo 2 tygodnie zwolnienia (opieki nad nami). Babcie mamy bliziutko i w tym widzimy problem...wolelibyśmy być tylko w trójkę. Oj!!! bedą mądrości.... "

a wiec we Wloszech mojemu mezowi przysluguje tylko 3 dni urlopu jak sie urodzi dziecko... z tego 72 godziny w szpitalu a pozniej w domu zostaje zupelnie sama... na meza mogle liczyc zawsze ale pracowac tez musi bo tylko z jego pensji zyjemy:)) mam nadzieje ze sobie poradze. MUSZE SOBIE PORADZIC BO NIE MAM INNEGO WYJSCIA... i z nikad pomocy:))
 
reklama
Do góry