reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ja już tez straciłam rachubę. nawet nie wiem czy już więcej nie jest rozpakowanych niż tych spakowanych...i szkoda że mnie nie poparłyście w tej liście, żebyśmy miały po kolei, choćby daty i godziny i ewentualnie tydzień ciązy w którym nastąpiło rozwiązanie. Wtedy by sie weszło i juz było by wiadomo która, kiedy, jak i o której, a tak to widze że nie tylko ja się w tym gubię.

No i tak jak Anka mówi możemy tą listę udoskonalić : data - godzina
Bo człowiek rzeczywiście dzień nie wejdzie na BB i już ma trudności kto? co? gdzie? jak?
A tak to wszystkie wspólnie dbałybyśmy o tę listę. Napiszcie jeśli jesteście za pomysłem...
 
A może robiłybyśmy tu na wątku głównym
LISTĘ ROZPAKOWANYCH - jak ja tu zapodam - a potem gdy każda nowa urodzi - to "kopiuj"... i "wklej" - już z nową mamusią na liście... Co Wy na to???? Napiszcie - jeśli jesteście za tym pomysłem....

LISTA ROZPAKOWANYCH:
Qess
Oceanity
Justyna
Leakarolina
Ania
Aniamanu
Fasolkamaria
Kokusia
Marzycielka
Cyprysiowa
Sawka
Agacia
Pytia
Yoka ?

(raczej nie po kolei...:sorry:) Czy kogoś pominęłam???
Ja tam jestem za zresztą od poczatku o cos takiego mi chodziło.
Elwew pomysł bomba i jeszcze daty do tego i godzina.... super by było.... bo wtedy by było po kolei. taka skróconą liste może by mozna wcisnąc na początek naszej listy grudnióweczek...choć już mi wszystko jedno gdzie będzie ..oby była....
To mamy 14 rozpakowanych...hurra
 
no i jeśli się sprawdzi to bedę jedyną mamą listopadową w grudniu, a swoją droga zastanawiam się czy któraś mama grudniowa nie przenosi na styczeń, może będziemy mieli pierwsze dzieciątko noworoczne w Polsce.:-D:tak:


ja podziekuje za taka propozycje:-D:-D:-D jednak wole zostac mama grudniowa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:eek::eek::eek::eek:
 
A oto HANIA córcia Pytii:)
 

Załączniki

  • Hania.jpg
    Hania.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 63
reklama
jaka słodziutka :-)

jak dla mnie tak jak teraz jest dobrze bo mi sie od razu rzuca w oczy kto juz urodzil a kto jeszcze nie bo sa przecierz pouzupelniane pola z waga i wzrostem i godzina ;-) ale jak tam chcecie ;-)
 
Do góry