reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dobra, koniec żartów. Dziecko mi się obudziło, więc możemy go zawieźć do babci i pomykamy na porodówkę.
Skurcze dalej co 5 min.
Trzymajcie kciuki za moją szyjkę, co by już było rozwarcie porządniejsze, bo jak będzie po całej tej nocy dalej 1,5 cm to się zapłaczę.

Buziaki brzuchatki. Do usłyszenia, mam nadzieję już z małą Hanią :-)
 
Agacia!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!
Pytia!!!!!!! Trzymamy kciuki!!!!!! ROZPAKUJ HANIĘ i wracajcie do nas jak najszybciej!!!!!!!

a ja jak co dzień od 5.40 buszuję... Śniadanko z mężykiem, on do pracki no i ja nadrabiam zaległości.
Anka - ja też spać nie mogę... Już od 4.00 rano się męczę... A potem jak jest piękny dzień - to mi się wtedy spać chce - i ucieka mi południe:angry:

MIŁEGO DNIA!!!!!
 
OGROMNE GRATULKI DLA AGATKI !!!!!!!:-)

PYTIA TRZYMAM KCIUKI ZA SZYBKIE ROZWIĄZANIE NO I OCZYWIŚCIE JAK NAJ MNIEJ BOLESNE :-)

Wogóle to dzień dobry wszystkim;-)
Ja już po kąpieli :tak: i zaraz jadę do Mikołowa do szpitala na KTG a potem cały dzień spędze u Mamusi :-)
Życzę wszystkim miłego dnia i do zobaczenia wieczorkiem lub jutro :tak:
 
dzień dobrerano!
Pytia - Trzymam kciuki za was !
gratulacje dla mamusiek - Jeszcze nie sprawdziłam dokładnie kto tym razem wyskoczył ale pozdrawiam - ale wam idzie!
Od wczoraj ( gdzieś od 19,00 ) mam skurcze co 4-5 min:baffled:. Cała noc i teraz też ale nie takie bardzo bolesne- na skali 0-10 jakieś 4.Krzyż tez nie daje spokoju :baffled:Martwię się że trzeba będzie przenieść się do szpitala a ja nic nie mam zapakowane:szok: i tak jakoś nie wiem co ze sobą zrobić. Tam mnie boli i jak próbowałam coś zjeść to wszystko z powrotem poleciało.Wstyd się przyznać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale ja już chyba wszystko zapomniałam jak to było poprzednio. na swoje usprawiedliwienie mam tylko,że było bardzo niefajnie i strasznie chciałam zapomnieć a teraz jestem w kropce:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
musia-spokojnie :) idx powolutku spakój torbe i czekaj w gotowości :)
Agacia-Wieeeeeelkie gratulacje ,wracaj do nas jak najszybciej do nas
pytia, moniawycint- trzymam kciuki za jak najszybsze i jak najmniej bolesne rozwiązanie :)

a ja wlasnie wstałam zjadła śniadanko i sobie leniu****e w łóżeczku....a później dalsza część pranka i prasowanka
 
Do góry