reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Aniu o co chodzi z tym podwiązaniem????


FASOLOKOMARIO WIEEEEELKIE GRATULKI DLA CIEBIE:-)

Kiedys tak było że jak miałas trzecia cc to ze względów bezpieczeństwa ( bo własnie w ciązy może macica peknąć) obligatoryjnie podwiązywali jajniki ( moja ciocia tak miał). Teraz z Polsce prawo tego zabrania, ale po 3 cesarca masz prawo zarządać od nich żeby Ci podwiązali ( oczywiście jeśli nie chcesz więcej dzieci, choc jest to proces odwracalny) i wtedy na Twoją prośbe oni robą to przy okazji cc to jest dla nich dodatkowe 15 min. Tyle wiem od mojego gina. A skoro Tobie już teraz to groziło to myslę że masz tez do tego prawo. w każdym razie wiem ze mogą to tylko zrobic podczas cc inaczej trzeba to robić za granicą.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze....to musieli Ci spaprać tą cesarkę....ale dobrze że Cie juz rozwiązują i tym razem zrobią wszystko tak jak trzeba. A mnie po dwóch jeszcze nie chcą rozpakować...ale co tam.

A co bedzie jak bedziesz w trzeciej ciąży? No chyba że chcesz żeby Ci już podwiązali bo w sumie przy takim zagrożeniu to chyba masz do tego prawo.
TRZECIEJ CIAZY TO NIE BEDZIE.:no:TE DWIE BYLY DOBRZE ZAPLANOWANE.WIEC MAM NADZIEJE ZE PRZYPADKOWA SIE NIE ZDARZY.BEDZIE TRZEBA MOCNO UWAZAC.:wściekła/y:
 
Kankiya to moja chyba jakaś inna jest, albo się non stop wierci, bo ja w trzech miejscach czkawkę czuję, zależy od dnia:)

A ja robiłam porządek w lodówce i w zamrażarce znalazłam 4 pierożki ruskie!!!!!:) Ale się ucieszyłam:) Właśnie szamam:)
Agatkas - jak dla mnie cztery to tylko na rozbujanie apetytu... Ale dobre i to :-p:-p:-p
 
ewelw - zobaczymy , zobaczymy:tak: mam nadzieję że pójdzie jak z płatka:tak::tak:

Do wszystkich bojących się - ja też mam pietra ale muszę udawać że nie, bo mam córcię 11 lat i nie chcę jej nastraszyć i Mój ledwie łazi zielony i też udaje że nic, a tyle jeszcze czasu mamy, hi, hi!
 
Ewelw i tygrysku ja tez z mezem w tym roku spedzamy swieta w Warszawie sami no i oczywiscie nasz kruszynka, niestety rodzina mieszka za daleko prawie 400km i nie chce narazać malutkiej na tak długą podróz.:-):-):-):-)url=http://www.maluchy.pl]
ci-24254.png
[/url]
Moniawycint - to super!!!! JEST NAS JUŻ CZTERY.... Mam nadzieję, że będziemy się wspierać na BB....... KTÓRA JESZCZE?????????
 
Ostatnia edycja:
TRZECIEJ CIAZY TO NIE BEDZIE.:no:TE DWIE BYLY DOBRZE ZAPLANOWANE.WIEC MAM NADZIEJE ZE PRZYPADKOWA SIE NIE ZDARZY.BEDZIE TRZEBA MOCNO UWAZAC.:wściekła/y:

Sorry myślałam że to Ty mnie pytasz a to Paola. No ale skoro już nie chcesz dzieci to zapytaj swojej giny czy nie da sie tego zrobić juz teraz bo gdyby jednak zdarzyła się ta trzecia to nie wiadomo czy twoja macica ją wytrzyma. a zresztą tak jak pisałam wczesniej gdy y ktoś sie uparł to jest to proces odwracalny, czy że to podwiązanie mogą przeciąż i zszyc na nowo. Za granica podobno w ogóle nie ma z tym problemu bo zakładają takie pierścienie które jakby co mozna zdjąć.
 
U mnie też nie bardzo zdaje egzamin....:confused: a staramy sie z całych sił...hahaha
YOKA ja to byłam świecie przekonana że mi to przyśpieszy poród w sumie całą ciąże musiałam pościć z seksem wiec myslalam że to jednak pomaze a tu nic:-(moze za mała sie staramy no nic trzeba bedzie zrobić powtorke z rozgryki:tak::tak::tak:

]http://suwaczki.maluchy.pl/ci-24254.png[/img][/url]
 
reklama
Sorry myślałam że to Ty mnie pytasz a to Paola. No ale skoro już nie chcesz dzieci to zapytaj swojej giny czy nie da sie tego zrobić juz teraz bo gdyby jednak zdarzyła się ta trzecia to nie wiadomo czy twoja macica ją wytrzyma. a zresztą tak jak pisałam wczesniej gdy y ktoś sie uparł to jest to proces odwracalny, czy że to podwiązanie mogą przeciąż i zszyc na nowo. Za granica podobno w ogóle nie ma z tym problemu bo zakładają takie pierścienie które jakby co mozna zdjąć.
DZIEKI SERDECZNE ZA PORADE.ZAPYTAM MOJEGO GINA JAK TO WYGLADA CZY DA RADE MI TO ZROBIC.BO I TAK NIEZLA KASE ZA TO WAZMIE:angry:TO MOZE W RAMACH PROCJI BY JUZ ZROBIL TO DRUGIE...?????
 
Do góry