reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hejka "z rana"!
U mnie nastrój troszke lepszy...wczoraj mi odszedł czop! pewnie to zasługa mojej ginki ...
Ale...to jeszcze nic tak naprawde nie znaczy...choć pewnie juz bliżej rozdwojenia niż dalej i jakas na dzieja na to, ze nie jestem słonica...i w końcu ta ciąża sie skończy :-)
eager robisz postępy:-) moze w koncu sie zacznie:tak:
kana bez dobrych wynikow sie nie pozakuj:-D zartuje, ale mama nadzieje, ze bedzie ok
 
reklama
Puszczam małemu kolędy - żeby się przyzwyczaił. Zobaczę jak będzie reagował?
Mamy szczęście , że takie zimowe kołysanki mamy w Polsce, Jak Klara była maleńka to je uwielbiała zaraz się uspokajała jak jej puszczałam a jeszcze lepiej jak śpiewałam. Wiem że to może jeszcze za wcześnie ale mały jeszcze się nie zna na datach i świętach, a właśnie chyba usnął:happy2: To niech sobie pośpi . A co puszczacie swoim brzuszkom?
klasyków?
 
Mam taki wilczy apetyt ostanio ze wcinam wszystko co mi pod reke podejdzie jak odkurzacz:-D:-D teraz zjadlam kopiec frytek i popijam goracym mlekiem z miodem :-D:-D wybuchowa mieszanka:szok::szok::szok: jak to sie nie skonczy na kibbelku to bedzie super!!!!!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::baffled::baffled::baffled::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Witajcie Mamuski!
No to jestem pierwsza....hahah.....pierwsza która dobiła terminu OM i jeszcze jest spakowana. Zastanawiam się czy pobije tez rekord przenoszenia......więc te które zazdroszczą suwaczków to zapraszam do mnie, bo ja chyba teraz powinnam założyć nowy pt. " Przenoszone o..."
W każdym razie ja sie nine martwię bo byłam na to przygotowana. Jesli do wtorku nie zacznie się cos dziać to ustaliłam z moim ginem że mam jechać znów do szpitala bo to tydzień po terminie a nie czeka się z cc tak do końca tym bardzie z trzecim cc, ale wtedy to ich naściemniam że mnie brzuch boli.

Zapominajko jednak się nie wyśpie.... jade do szpitala ..... chyba się zaczeło.
No a już myslałam że jak dojade do końca wątku to będzie następny forumowy bobasek....ale juz niedługo

Dzwoneczku a co z twoimi palami.....? Czyzby zrobił się zastój po takim wysypie?

no i musze isc z pieskiem na spacer:szok: niewiem jak ja to przezyje na tych trasach jest tak wydeptane i slizgo ze normalnie mozna sobie nogi polamac a co dopiero jak trzeba jeszcze na brzuszek uwazac:-(
Kurcze Dagulla żeby Cie ten Twój piesio nie pociągnął bo upadki teraz nie sa Ci wskazane...

Chyba czym blizej godzina zero, tym bardziej pękamy:-D:-D:-D
A wagą sie nie martw, przecież usg często sie myli. Ja też nie tyję, od początku ciązy przytyłam 6 kg, teraz waga stoi w miejscu.
A Mała w 33 tygodniu - 2000, w 36 tygodniu - 2800, a w 38 tygodniu - 3180 i jakos nie bardzo chce mi się w to wierzyc, zeby przez 3 tygodnie przybrała 800 g. Nie wiem sama co o tym myslec:confused:

Bliźniaki jasne że to możliwe, podobno w ostatnich tygodniach dzieci moga przybierac na wadze 200-300g tygodniowo. Mój pierwszy syn 3 marca miał 2500g a jak sie urodził 5 kwietnia to wazył 4000g, więc wszystko jest mozliwe.

(a) ;-)podobno 2600 czy 2800 a teraz niecałe 3000 g :szok: Mój lekarz twierdzi, że0 rośnie i że na pewno jest wszystko w porządku, ale ja już sceptycznie do tego wszystkiego podchodzę :-(

3000g to juz waga ok....nie masz się czym martwić, a p[rzeciez jeszcze nie rodzisz więc maluszek co dzień troszkę przybiera.

widzialyscie ze jedna styczniowa mamusia jest juz rozpakowana:szok:

No właśnie cos tam doczytałam że mają pierwszego malucha, ale nic więcej nie mogłam znaleźć, zadnych danych....jednak najlepsza liste maja listoadówki, tam wchodzisz i od razu wiesz czy dziś sie jakas rozpakowała i ile juz ich jest.

Właśnie z ciekawości przed chwilą patrzyłam.Dzidzia malutka troche ponad 1400g-i cc...
Kurcze to malutka.....ciekawe czemu musieli ją juz teraz ciąć?

Misiówka super że ze szwagierka juz lepiej....ja jestem dobrej mysli....młody organizm szybko się regeneruje...trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 
Witajcie mamunki


Agatkas zwroc uwage jak dzidzia bedzie miala czkawke, to latwo jest okreslic gdzie ma glowke:-)
a tak pozatym Agatkas i Tygrysku jestem z Wami z suwaczkami:-D nie jestescie same:-) choc tez woalalbym wymienic sie z kims na inny, ale coz tak mialo byc;-)

Kankiya to moja chyba jakaś inna jest, albo się non stop wierci, bo ja w trzech miejscach czkawkę czuję, zależy od dnia:)

A ja robiłam porządek w lodówce i w zamrażarce znalazłam 4 pierożki ruskie!!!!!:) Ale się ucieszyłam:) Właśnie szamam:)
 
Puszczam małemu kolędy - żeby się przyzwyczaił. Zobaczę jak będzie reagował?
Mamy szczęście , że takie zimowe kołysanki mamy w Polsce, Jak Klara była maleńka to je uwielbiała zaraz się uspokajała jak jej puszczałam a jeszcze lepiej jak śpiewałam. Wiem że to może jeszcze za wcześnie ale mały jeszcze się nie zna na datach i świętach, a właśnie chyba usnął:happy2: To niech sobie pośpi . A co puszczacie swoim brzuszkom?
klasyków?

My z Filipkiem czesto sluchamy Anne Marie Jopek jest taka fajna plytak "Szeptem" sa tam takie spokojne poioseneczki z delikatna muzyczka w tle i jakos tak sie wtedy relaksujemy:tak::tak:
 
Ewelw i tygrysku ja tez z mezem w tym roku spedzamy swieta w Warszawie sami no i oczywiscie nasz kruszynka, niestety rodzina mieszka za daleko prawie 400km i nie chce narazać malutkiej na tak długą podróz.:-):-):-):-)url=http://www.maluchy.pl]
ci-24254.png
[/url]
 
reklama
Do góry