reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

kana a skad te twoje probleby z krwia, to zaczelo sie w trakcie ciąży? a wogóle znasz przyczyny?

No ANOLI mi sie to zaczeło w połowie ciazy....po prostu co badanie krwi to te moje płytki były nizsze....i tak jak norma jest od 150,a u nas w laboratorium nawet od 130 to ja na ostatnim badaniu mialam 85....ale to juz byłam w szpitalu.....na szczescie mała tego nie ma po mnie,bo tzw.krązących nie mam,a one moga sie przedostac przez łozysko,,,,a lekarka oznajmiła mi wogole,ze widoacznie mam takie tendencje od zawsze.....:confused:
kana - super, że Mariczka bezpieczna!!! A za twoje wyniki trzymam mocno kciuki, napewno będzie dobrze!!

Misiówka ja tez się strasznie z tego cieszę.....to było dla mnie najważniejsze....
 
reklama
Melduje się gdyński dwupak :-)

renia zbieraj siły kochana.....i pamiętaj że teraz na mnie kolej więc nie zapomnij o mnie.....:-)

myszqa babcia jest the best!!!:-D:-D:-D:-D:-D

tygrysek ale Ty jutro kończysz już 35 tydzień :-):-):-)

kana mam nadzieję że wyniki będą bez zarzutu....i nie denerwuj sie kochana...

A mnie dzis całą noc tak gnaty bolały i zresztą nadal bolą że chodzić nie mogę....do tego miałam sen że moja babcia mnie strasznie stłukła bo nie chciałam jej iść do pasmanterii po haftki....aż krew tryskała....:-D
 
Melduję sie nadal w 2-paku

Jesteście bezlitosne tyle stron do czytania.
Wczoraj miałam wizyte, ginka. powiedziała mi tyle samo co w szpitalu, czyli rozwarcie na 1,5cm, główka "balotująca" czy jakoś tak, brzuszek jeszcze wysoko i wcale nie musi w 2 ciaży się drastycznie obniżać.Ciśnienie piękne 120/75
Córcia waży 2900-3000, strasznie nie lubi USG wierci sie na potęgę.
Termin mam na 15 ale L4 dostałam do 22, jak nie urodze do 15 to mam się umówić z nią na telefon. Zapewniła mnie ze do 15 napewno urodze a mnie sie wydaje ze jak do 1.12 wytrzymam to będzie cud:-)

Po wizycie pojechałam do marketu, ledwo doszłam do domu i o 21 dopadły mnie skórcze co 8min. i dosc bolesne i to z krzyża, tak bolało ze nie mogłam sie przewracac na drugi bok ale po 1h ustapiły.Czop nadal odchodzi.

Miłego dnia dziewczynki ja zmykam bo muszę leżeć, siedzenie sprawia mi ból.
Wieczorkiem postaram się zajrzeć na BB.
 
YOKA aj te twoje sny...ja nie wiem co to sie ostatnio dzieje z tymi babciami:p hahahha

Villemo bardzo fajnie,ze z maleństwem wszystko dobrze....

Ja idkam siusiu:p i po t wyniki,na pocztę i zakupki....dobrze ,ze Misiek w domku to będzie komu nosic:p hahaah

Do pożniej:*:-)
 
dzień dobry wszystkim!
Nie mogłam się jakoś zwlec z wyra od rana . Pewnie to przez Mojego ,bo mi wczoraj zafundował przebudowę kuchni po południu i cały wieczór też. Jeszcze zostało wykończenie i sprzątanie( oczywiście nie on będzie sprzątał :dry:) w nocy miałam takie skurcze że myślałam , że urodzę:baffled: a o kręgosłupie nie wspomnę i nic nie pomagało. Na szczęście nad ranem znów się uspokoiło i teraz boli tylko kręgosłup i tak mnie coś mierzi tam ...
U nas teraz pada pięknie śnieg -jak w bajce:happy2::happy2: tylko zrobić sobie kakao i siedzieć i patrzeć.

szykujcie się kochane na czwrrtek bo będzie nów a wtedy kumuluje się wpływ grawitacyjny słońca i księżyca na naszą planetę i nas wszystkich, może którąś pociągnąć na porodówkę;-)
 
Witajcie mamunki

Tygrysku moja fiknęła w 33 tyg ale niestety wydaje mi się że wczoraj wróciła na ulubioną pozycję:( Ręki sobie nie dam uciąć, wiec czekam na USG - dopiero w przyszły czwartek:(
Agatkas zwroc uwage jak dzidzia bedzie miala czkawke, to latwo jest okreslic gdzie ma glowke:-)
a tak pozatym Agatkas i Tygrysku jestem z Wami z suwaczkami:-D nie jestescie same:-) choc tez woalalbym wymienic sie z kims na inny, ale coz tak mialo byc;-)
 
Melduje się gdyński dwupak :-)

renia zbieraj siły kochana.....i pamiętaj że teraz na mnie kolej więc nie zapomnij o mnie.....:-)

myszqa babcia jest the best!!!:-D:-D:-D:-D:-D

tygrysek ale Ty jutro kończysz już 35 tydzień :-):-):-)

kana mam nadzieję że wyniki będą bez zarzutu....i nie denerwuj sie kochana...

A mnie dzis całą noc tak gnaty bolały i zresztą nadal bolą że chodzić nie mogę....do tego miałam sen że moja babcia mnie strasznie stłukła bo nie chciałam jej iść do pasmanterii po haftki....aż krew tryskała....:-D


wiem Yokuś ale dzisiaj jeszcze jestem na etapie skonczonego 34 tygodnia:-D:-D:-D ale ja wymagajaca jestem:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry