reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
hej mamuski
u nas noc w miare znośna..najgorsze było czekanie az sie mały uspokoi i da mamusi zasnąć :)
mi wczoraj tak spuchły stopy że w męża kapciach chodziłam....a tak mnie bolały ze szok :/
wo gule paluszki u rąk tez spóchniete..ale to praktycznie od początku ciąży..juz mi brakuje obrączki na palcu i się zastanawiam czy po porodzie wróci wszystko do normy
przed chwila zjadłam sniadanko i pól czekolady :))))
Yoka-wszystkiego najlepszego i jak najszybszego rozwiązania :)
 
Witam, oj jak tu pusto.....

Miałm nadzieję, że któraś się rozpakuje przez noc a tu nic......

Odebrałam wczoraj wyniki moczu i morfologię, wszystko ok, prawie, że ksiażkowo.....pozostaje mi czekać do poniedziałku na wizytę, jestem strasznie ciekawa co u dzidzi......
Czy wasze dzieci tez są bardzo ruchliwe, ja mam skonczony 36tydz. a ona ciagle szaleje ze :szok:, myslałam ze na koncówce aktywność spada.....
Od 2 dni nie smaruje brzuszka dosłownie niczym i krostki zniknęły...czyżbym na samym końcu dostała jakieś uczulenie na kosmetyki...
 
viellemo-mój daje i to równo....nie moge zasnąć jak się rozbryka....a to ze boli jak wypycha sie nogami i łokciami to już nie wspomne...aż podskakuje :)
 
Ponownie dzien dobry ;-)

Ja wlasnie wymyslilam sobie plan :-D Mam jechac na ktg w piatek przyszly ale wymyslilam ze pojade nie do lekarza a do szpitala do mojej poloznej (2 dni szybciej ma dyzur) i od razu zbada czy cos sie ruszylo. Bo u lekarza to nie bede teraz badana a ja chce sie postarac zeby cos ruszylo i chcialabym wiedziec za tydzien czy cos z tego wyszlo ;-)
 
No tak! Jeden dzien nieobecności i 40 stron zaległości. To jak przepisywanie zeszytu w podstawówce:-)
Joka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Spokojnego i łagodnego porodu.
 
reklama
Witam mamuśki Piątkowo:}}}}

W końcu doczekałam sie moich wyników w szpitalu,ale niestety odbiore je dopiero w poniedziałek,bo nie bardzo jak mam jechać po nie....sama to sie trsozke boje tluc pociagiem....a misiek w pracy.....dopiero w poniedziałek nasz przyjaciel tez jedzie do gdanska cos załatwiac to sie z nim zabiore.....
Szczerze to sie ich troszke obawiam...mimo wszystko chociaz z drugiej strony wkoncu sie czegos konkretnie dowiem....

Zaraz mykam nadrobic zaległosci....a potem troszke sprzatanka mnie czeka....jutro mam odwiedzinki kolezanek z uczelni i musze doprowadzic domek do porzadku:p hahaha
 
Do góry