reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ja też już chyba uciekam do łóżeczka, może mi przejdzie złość na moją połowicę. :crazy:

Dobrej nocki brzuchatki.
 
Czesc ciezaruweczki caly dzien mialam skurcze bylam w szpitalu rozwarcie n 1 palec porod pomalutku rozpoczety jutro jade na monitoring i do gina na badanie sprawdzic czy jest wieksze rozwarcie chcieli mnie zostawic ale sie nie zgodzilam. AKUMPUKTURA zadzialala bo we wtorek szyjka byla zamknieta i twarda.
 
Czesc ciezaruweczki caly dzien mialam skurcze bylam w szpitalu rozwarcie n 1 palec porod pomalutku rozpoczety jutro jade na monitoring i do gina na badanie sprawdzic czy jest wieksze rozwarcie chcieli mnie zostawic ale sie nie zgodzilam. AKUMPUKTURA zadzialala bo we wtorek szyjka byla zamknieta i twarda.
super :tak: może będziesz następna rozpakowana mamusią :tak:
 
Jesteście okrutne:-):-)tyle stron napisać

YOKA wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, duzo zdrowka, pieniążków i szczęśliwego rozwiązania
nie zamartwiaj sie facetem, jutro będzie dobrze:happy::happy::happy:tak już z nimi jest

nie mam siły pisać, tak mnie bolą oczy
Czy Wam też szwankują oczy, bo ja mam wrażenie ze przez ciązę wzrok mi sie pogorszył:-:)-(czy to możliwe?
 
uciekam już spać
spokojnej nocki :tak:

ps. nie będzie mnie przez weekend i mam nadzieje że nie naskrobiecie za duzo :tak:
 
Agatkas - fajnie, że mała się szykuje już do porodu powoli!

Aniamanu - trzymam kciuki!!

Pytia- wyluzuj, olem facecika swojego, prześpij się jutro będzie lepszy dzień!

villemo - u mnie ciąża robi cuda z oczami, pierwszej ciąży zmieniłą mi się wada z -0,5 dioptrii, na +0,75 w jednym oku.... a ja sie zastanawialam co mnie tak łeb boli od okularów.... często zmienia sie wada wzroku, czasem nasila, czasem słabnie - róznie bywa. Teraz też czuje, że mi oczka świrują, po porodzie idę do optyka na bank.

sawka - miłęgo weekendu.

Wybaczcie dziewczynki, ale nie mam siły nadrabiac, dzisiaj praktycznie nie usiadłam, do tego ciągłe nerwy co z Danusią, ale już czuje się troszkę lepiej, oby tak dalej. A jutro rano znowu nam robią nalot z Agencji,więc czeka mnie jeszcze jakieś sprzatanko o świcie.... teraz już jestem tak zmęczona, że mam wrażenie, że ktoś ze mnie wszystko wypruł... tylko maleńka mi słodko fikulinka, więc idę jej zrobić kakao na słodki wieczorek i wskakuję do wyrka!

Kolorowych snów.
 
reklama
kolezanka mi dodala komentarz do zdjecia malego na naszej klasie az sie wzruszylam i postanowilam wam wkleic chociarz moze juz to gdzies czytalyscie;-)

Pewnego razu bylo dziecko gotowe,zeby sie urodzic.Wiec ktoregos dnia zapytalo Boga:
-Mowia,ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie,ale jak ja mam tam zyc,skoro jestem takie male i bezbronne?
-Spomiedzy wielu Aniolow wybiore jednego dla Ciebie.On bedzie na Ciebie czekal,zaopiekuje sie Toba.
-Ale powiedz mi,tu w niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i usmiechalem sie,to mi wystarczylo by byc szczesliwym...
-Twoj Aniol bedzie Ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do Ciebie kazdego dnia.I bedziesz czul Jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy.
-A jak bede rozumial,kiedy ludzie beda do mnie mowic,jesli nie znam jezyka,ktorym posluguja sie ludzie?
-Twoj Aniol powie Ci wiecej pieknych i slodkich slow niz kiedykolwiek slyszales i z wielka cierpliwiscia i troska bedzie Cie uczyl mowic.
-A co bede mial zrobic jak bede chcial porozmawiac z Toba??
-Twoj Aniol zlozy Twoje raczki i nauczy Cie jak sie modlic.
-Slyszalem,ze na ziemi sa tez zli ludzie.Kto mnie obroni?
-Twoj Aniol bedzie Cie chronic nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem..
-Ale bede zawsze smutny,poniewaz niebede Cie wiecej widzial.
-Twoj Aniol bedzie wciaz mowil Tobie o Mnie i nauczy Cie jak do Mnie wrocic,chociaz Ja i tak bede najblizej Ciebie.
W tym czasie w niebie panowal duzy spokoj,ale juz dochodzily glosy z ziemi i Dziecie w pospiechu zapytalo:
-O,Boze jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi,imie mojego Aniola.
- Imie Twojego Aniola nie ma znaczenia,bedziesz do Niego wolal : ,,MAMUSIU"

Dagulla Super!!!!

Okruszek śliczna bajeczka!!!:tak:

Czesc ciezaruweczki caly dzien mialam skurcze bylam w szpitalu rozwarcie n 1 palec porod pomalutku rozpoczety jutro jade na monitoring i do gina na badanie sprawdzic czy jest wieksze rozwarcie chcieli mnie zostawic ale sie nie zgodzilam. AKUMPUKTURA zadzialala bo we wtorek szyjka byla zamknieta i twarda.

Aniamanu no to czekamy:-D

A my cos spać nie mozemy:-(więc zajrzałam do Was...kończę herbatke i kładę się bo o 8 rano czeka mnie liczenie ruchów:tak:

Dobranoc brzuchatki!!!!
 
Do góry