reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A ja czuje się co raz gorzej, już mam 37,5 temperatury. Zjadłam całą cytryne, czytałam w "Mam dziecko" ze mozna rutinoscorbin wziąć, ale sama nie wiem :zawstydzona/y:.


Co do chrzcin to tez mam takie obawy czy ksiądz mi ochrzci małego, ale podobno ksiądz z naszej parafii nie robi problemu, oby ...

Dzien dobry Brzuchatki:happy: u nas slicznie sloneczko swieci z rana achhh...:-D:-D i tak mi błogo dzisiaj gdyz samopoczucie juz lepsze grypsko chyba juz na wykonczeniu:sorry2::sorry2: katarek zostal jeszcze i tak cos czuje ze kaszelek chyba jakis nadchodzi ale cale szczescie juz ten cholerny leb nie boli:angry::angry:

Agacia ty sie kuruj kochana a rutinoscorbin w ciazy brac mozna pytalam kiedys mojego gina co moge brac wrazie przeziebienia i powiedzial ze rutinoscorbin mozna.

A co do chrzcin maleństwa to przyznam ze jeszcze nawet o tym nie myslelismy:zawstydzona/y::zawstydzona/y: jak juz Filipek bedzie z nami to pewnie cos ustalimy ale narazie jestesmy zbyt zajeci oczekiwaniwm na Fifunia zeby myslec o chrzcinach:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


A jak sobie pomysle ze marzycielka dzis wraca z Oliwka do domku to tak jej zazdroszcze ze juz ma swojego szkrabka przy sobie:tak::tak:ach.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witajcie!!!!:tak:

U nas nocka zleciała, jak już iało się zasnąć:-(to spałam spokojnie....tylko o 8 pobudka na liczenie rchów małej:tak:

Dziewczynki czy lekarze zalecili Wam liczenie ruchów dzidzi???

Ja mam 3 godziny dziennie liczyć:tak:(godz.8-9; 14-15; 19-20)a z tym związane jest bezczynne leżenie:-D
Chyba to sposób mojej ginki żeby mnie przystopować:-)

Kana a co Tobie zostało jeszcze do sprzatania:-DChyba wczoraj szalałaś z porzadkami:-p

YOKA co u Ciebie???Jak samopoczucie??

Z tego co pamietam to któraś z Was pytała o sposobach na przeziębienie...obszerny artykuł znajduje się w ostatnim numerze "M jak Mama"

Jest tam równiez artykuł o sposobach zapobiegania naciecia krocza....
 
Witajcie :-)

Wczoraj miałam wyjątkowo paskudny dzień, w nocy jakieś koszmarne sny, więc pozostaje mieć nadzieję, że dziś będzie lepiej. Ale tak ogólnie czuję jakiś wewnętrzny niepokój :-( Poza tym niebo za oknem co chwilę się chmurzy... W domu bałagan, ale nie chce mi się nic robić :-( A tu za miesiąc Święta, trzeba by już myśleć o prezentach świątecznych... No i teraz tak z innej beczki :-) Przypomniało mi się Kochane, że którejś mąż zna się na gitarach :-) Chciałabym najstarszemu synowi kupić na Święta gitarę, ale za cholerę nie wiem jaką wybrać. Szukałam na Allegro, ale wybór jest ogromny, a na firmach "gitarowych" w ogóle się nie znam... Aaaaa, no i koniecznie, żeby była przystępna cena a nie gitara np. za 500 zł :-( Gdyby któraś z Was mogła mi pomóc w wyborze byłabym bardzo wdzięczna...

Kana, nie stresuj się kochana na zapas... Musi być dobrze :-)

Cyprysiowa niezły plan :-D Mam nadzieję, że wszystko "pójdzie" po Twojej myśli...

Ola2w1 nie wpychać się tak w kolejkę ;-) Nie ma tak dobrze :-D
 
aJ Madzienka ja ostatnio to tylko przedpokój cały ogarnełam i mialam plany z oknem...ale te plany to chyba dopiero dzisiaj zrealizuje....:}}}}}Co do ruchów to mi narazi nikt nie kazał,zreszta wizyte mam dopiero we wtorek....

A tak poza tym to jesce nie odeszłam od kompa....hahaah jakos sie oderwac nie moge....

Tygrysek tez jak sobie mysle o Marzycielce to tak jej strasznie ZAZDROSZCZE:(((
 
Witajcie!!!!:tak:

U nas nocka zleciała, jak już iało się zasnąć:-(to spałam spokojnie....tylko o 8 pobudka na liczenie rchów małej:tak:

Dziewczynki czy lekarze zalecili Wam liczenie ruchów dzidzi???

Ja mam 3 godziny dziennie liczyć:tak:(godz.8-9; 14-15; 19-20)a z tym związane jest bezczynne leżenie:-D
Chyba to sposób mojej ginki żeby mnie przystopować:-)

Kana a co Tobie zostało jeszcze do sprzatania:-DChyba wczoraj szalałaś z porzadkami:-p

YOKA co u Ciebie???Jak samopoczucie??

Z tego co pamietam to któraś z Was pytała o sposobach na przeziębienie...obszerny artykuł znajduje się w ostatnim numerze "M jak Mama"

Jest tam równiez artykuł o sposobach zapobiegania naciecia krocza....

Madzienka u mnie zero zaleceń co do liczenia ruchów maluszka... A ile niby tych ruchów ma być w tym czasie? Jestem ciekawa, bo w końcu czy wszystkie dzieci muszą się ruszać właśnie o tej samej porze? A jeśli akurat sobie smacznie śpią?

Co do książki "Sto dni po ślubie"... Nie jest zła, ale zdecydowanie znacznie lepsze są wcześniejsze książki E. Giffin :-) Chociaż to pewnie kwestia gustu :-) W poprzednich książkach chyba więcej się dzieje :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Dziś jade na wizytę do ginki, podpatrzeć co słychac u naszego Bartka. Szczerze mówiąc liczyłam, ze urodzę od poprzedniej wizyty, a tu nic z tego.

To trzymam kciuki, żeby tym razem było coś do przodu :) Zresztą u mnie podobnie - myślałam, że od poprzedniej wizyty coś ruszy, faszeruję się malinkami i czym się da, ale ciszaaaa. I pewnie na poniedziałkowym badaniu znowu sie okaże, że szyjka pozamykana :crazy:

czesc dziewczynki....wpadlam zobaczyc co slycgac ale nie dam rady czytac wszystkiego niestety....czy ktoras od przedwczoraj sie rozpakowala????
pozdrawiam

Cześć Aga :) No na razie się kulamy, a napięcie oczekiwania rośnie z każdym dniem ;-)

Odebrałam wczoraj wyniki moczu i morfologię, wszystko ok, prawie, że ksiażkowo.....pozostaje mi czekać do poniedziałku na wizytę, jestem strasznie ciekawa co u dzidzi......
Czy wasze dzieci tez są bardzo ruchliwe, ja mam skonczony 36tydz. a ona ciagle szaleje ze :szok:, myslałam ze na koncówce aktywność spada

U mnie z tą ruchliwością też sie nie sprawdziło, bo mała szaleje równo, a zaczęłam dzisiaj 39 tydzień. Wierci się tak, że spać w nocy nie mogę. Dobrze, że wyniki w porządku. To razem w poniedziałek wizyty mamy :-)

kana - trzymam mocno kciuki, żeby twoje wyniki okazały się dobre! A ja też zaraz zabieram sie za sprzątanie, bo mnie energia roznosi.

tygrysek - super, że choróbsko pokonane :)

Nie mogę się doczekać powrotu Marzycielki i jej relacji z porodu!
 
witam u mnie nie za ciekawie bo nadal wysokie cisnienie 150/90:-(
coprawda lekarz zadowolony ze troche spadlo bo juz niejest takie grozne narazie wszystko zostaje tak jak bylo bo sie boi ze jak mi dawke zwiekszy to znowu sie zrobi za niskie cisnienie i nastepna kontrola w poniedzialek :rofl2: a moj gin dopiero w srode bedzie:-( i rano zlapalam schize ze maly sie nie rusza tzn cos tam niby go czulam ale niewypinal sie tak jak zawsze no to go szturam i szturam no i dostalam za swoje ze go obudzilam:-D ale przynajmniej bylam spokojna ze z nim wszystko dobrze;-)

a teraz poczytam sobie co naskrobalyscie od wczoraj juz widzialam ze troche sie tego nazbieralo:-D
 
Kana z tym oknem to tak ostroznie, żebys na sam koniec nie pochorowała się:tak:

Ja powolutku zbieram sie, jadę dzisiaj do mamuski, na obiadek:-D bo troche nie chce mi się gotować...a później na jakies zakupiki, bo najwyższa pora pomyśleć o prezentach:zawstydzona/y:

Semiko nie pomoge, kompletnie nie znam sie na sprzęcie muzycznym:-(
Ty juz przeczytałaś wszystkie ksiązki???:szok:O rany to ja dopiero ociągam się....ale dziekuję za opinię...
A wracając do ruchów to na godzinę musi byc min.10...jeśli będzie mniej mam dzwonic do lekarza:-(a dlaczego w tych godzinach nie wiem:sorry2:, moja mała dzisiaj rano nie za bardzo ruszała się ale na razie nie panikuję;-)
W szkole rodzenia tez zalecali nam sprawdzanie:tak:ilości ruchów

Agawar czekamy na wieści z wizyty:tak:
 
reklama
kolezanka mi dodala komentarz do zdjecia malego na naszej klasie az sie wzruszylam i postanowilam wam wkleic chociarz moze juz to gdzies czytalyscie;-)

Pewnego razu bylo dziecko gotowe,zeby sie urodzic.Wiec ktoregos dnia zapytalo Boga:
-Mowia,ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie,ale jak ja mam tam zyc,skoro jestem takie male i bezbronne?
-Spomiedzy wielu Aniolow wybiore jednego dla Ciebie.On bedzie na Ciebie czekal,zaopiekuje sie Toba.
-Ale powiedz mi,tu w niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i usmiechalem sie,to mi wystarczylo by byc szczesliwym...
-Twoj Aniol bedzie Ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do Ciebie kazdego dnia.I bedziesz czul Jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy.
-A jak bede rozumial,kiedy ludzie beda do mnie mowic,jesli nie znam jezyka,ktorym posluguja sie ludzie?
-Twoj Aniol powie Ci wiecej pieknych i slodkich slow niz kiedykolwiek slyszales i z wielka cierpliwiscia i troska bedzie Cie uczyl mowic.
-A co bede mial zrobic jak bede chcial porozmawiac z Toba??
-Twoj Aniol zlozy Twoje raczki i nauczy Cie jak sie modlic.
-Slyszalem,ze na ziemi sa tez zli ludzie.Kto mnie obroni?
-Twoj Aniol bedzie Cie chronic nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem..
-Ale bede zawsze smutny,poniewaz niebede Cie wiecej widzial.
-Twoj Aniol bedzie wciaz mowil Tobie o Mnie i nauczy Cie jak do Mnie wrocic,chociaz Ja i tak bede najblizej Ciebie.
W tym czasie w niebie panowal duzy spokoj,ale juz dochodzily glosy z ziemi i Dziecie w pospiechu zapytalo:
-O,Boze jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi,imie mojego Aniola.
- Imie Twojego Aniola nie ma znaczenia,bedziesz do Niego wolal : ,,MAMUSIU"


popłakunsiałam się:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry