reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
a ja jestem troszke podłamana, właśnie odebrałam wyniki Hbs Ag i wyszedł wynik dodatni:-( z tego co czytałam to jet sie czym denerwować... a wizytę mam dopiero w piątek...
 
Witajcie

GRATULACJE DLA MARZYCIELKI !!!

A ja mialam dzisiaj nieciekawa noc i przenioslo mi sie to na nieciekawx poranek i pewnie zostanie juz do konca dnia :-(.

A tak w ogole to snila mi sie aniamanu :tak:
 
Nie mogę wstawić suwaczka a też bym chciała:-( jest taki temat jak to zrobić, ale jakoś mi nie idzie. BUU!!
Dam na trochę spokój i zajrzę do was za jakiś czas, może któraś znowu się rozdwoi;-)
 
edee - super, że wszystko ok i cesarka już zaplanowana!

sawka - może zadzwoń do ginekologa i się z nim skonsultuj?

Ja dzis jestem taka słaba, że ledwo chodzę...
 
MARZYCIELKO OGROMNE GRATULACJE DLA WAS:tak:

A tak swoją drogą to Oliwka nie duża,a z tego co pamiętam to z USG Marzycielka pisała,że kawał kobitki;-) Nasz mały już 2 tygodnie temu miał 3300.I w szpitalu wszystkie dziewczyny rodziły dzieci większe niż wynikało z USG...To ja chyba urodzę słonika:-p
 
reklama
a ja jestem troszke podłamana, właśnie odebrałam wyniki Hbs Ag i wyszedł wynik dodatni:-( z tego co czytałam to jet sie czym denerwować... a wizytę mam dopiero w piątek...

Sawka u mnie wykryli w szpitalu,ze mam Hbs dodatni....przeryczałam cała noc w szpitalu, byłam szalenie przerazona cała sytuacja..okazało sie,ze mam wirusa zółtaczki typu B,ale poki co moj wirus jest nieaktywny...zrobili mi jakies tam badania okazało sie,ze nie mam zmian watrobowych....po porodzie malutka dostanie specjalna szczepionke i przeciwciała i wtedy mozna karmic normalnie piersia,a ja po wyjsciu ze szpitala dostane skierowanie do szpitala zakaznego na specjalistyczne badania.....

Tylko nie wiem co u Ciebie znaczy to Ag???
 
Do góry