reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

MARZYCIELKO OGROMNE GRATULACJE DLA WAS:tak:

A tak swoją drogą to Oliwka nie duża,a z tego co pamiętam to z USG Marzycielka pisała,że kawał kobitki;-) Nasz mały już 2 tygodnie temu miał 3300.I w szpitalu wszystkie dziewczyny rodziły dzieci większe niż wynikało z USG...To ja chyba urodzę słonika:-p


Ja też pomyślałam o wadzę Oliwki-bo myślałam że będzie większa:tak:

Cyprysiowa ponawiam swoją prośbę o udostępnienie do albumu-bo obawiam się, ze niedługo mi uciekniesz na porodówkę;-)
 
reklama
A moja kochana babcia zrobiła mi barszcz z uszkami na Wszystkich Świętych bo wiedziała,że przyjedziemy, tak spontanicznie:-)czyli moją ulubioną potrawę zaliczyłam - jakoś przeżyję Wigilię
Mam przeczucie, że będzie magicznie i w trójkę...
 
A u mnie już 39 tc i nic się nie dzieje....dziś na 16 mam wizytę i zobaczymy czy coś sie ruszyło no i pooglądam sobie troszkę moja Oliwkę.....:-)
 
sawka-gapo ;-)

Kana ja mialam robione na poczatku ciazy aLE nie zaszkodzi jeszcze raz przeciez ;-)

Paola a nie masz jescze? Sprawdzalas?

Cyprysiowa wyczytałam ,ze powinno się robic na poczatku ciąży i pod koniec.....

Gdybym ja tez miala na poczatku robione to bym wiedziała czy zostałam zarazona w trakcie, czy po prostu mam to juz kilka lat,bo moja mama i tata byli kiedys chorzy na złótaczke,ale to ja mialam niecałe dwa latka.....a potem w liceum byłam szczepiona na zlótaczke typu B,ale nikt nas nie poinformował,ze po 5 latach trzeba szczepienie tj ponowic....
 
Sawka, kana a mialyscie na poczatku ciazy robiony hbs? Ja dzis odbieram wuniki i mnie troche przestraszylyscie.:zawstydzona/y:
ja na poczatku ciąży nie miałam robionego tego badania

Sawka przestań, nie Tobie jednej się coś takiego zdarzyło. Ważne, że masz wyniki ok.

SAWKA CIESZE sie ogromnie ,ze to był fałszywy alarm....i nie stresuj sie....czasem człowiekowi w nerwach wszystko sie kręci :-)

też się ciesze że wynik jednak jest ok:tak:, ale na początku jak zobaczyłam to sie strasznie zdenerwowałam... trzy razy patrzyłam i wydawało mi się że widzę wynik dodatni... to moja kochana teściowa wzięła ode mnie te wyniki i mówi mi że przecież jest ujemny i po co sie denerwuję... jak spojrzałam jeszcze raz to rzeczywiście wynik ujemny... jestem złą na siebie że niepotrzebnie się stresuje... tak samo miałam z wynikami z toxo...
 
reklama
sawka-gapo ;-)

Kana ja mialam robione na poczatku ciazy aLE nie zaszkodzi jeszcze raz przeciez ;-)

Paola a nie masz jescze? Sprawdzalas?


Cyprysiowa no właśnie nie mam-nawet przed chwilą sprawdzałam:-(

Co do badań ja na początku nie miałam robione Hbs-u, dopiero teraz i właśnie dzisiaj odbieram wyniki i też się obawiam czy wszystko ok.Na początlku ciąży miałam WR i teraz po raz drugi powtarzałam. Zobaczymy jak tam będzie bo i dzisiaj mam wizytę u ginka:tak:
 
Do góry