reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

anoli - wczoraj rozmawiałam z Danusią (tą siostrą męża, która jest pediatrą) i zalecenia mam takie - D3 dawać po jednej kropelce dziennie (bo tutaj jest mniej słońca i mam zamiar karmić piersią), witaminę K podawać wg tutejszych zaleceń, mówiła, że z tymi kosmetykami też się wstrzymać, myć tylko wodą na początek i że suchość skóry w 3-4 dobie jest normalna i trwa jakieś 2-3 dni, mam się tym nie przejmować i pozwolić się skórze dostosować do nowego środowiska, nie ładować malutkiej w emolienty od razu. To chyba tyle, miałąm ci jeszcze o czymś powiedzieć?
 
reklama
Marzycielko, ogromne gratulacje dla Ciebie, Tatusia i Oliwki :-)

Witajcie z ranka.

Ja w przeciwieństwie do Was ostatnio śpię bardzo dobrze i wcale mi się wstawać nie chce... Wczoraj wysprzątałam mieszkanko, dzisiaj została mi tylko łazienka-czyżby syndrom wicia gniazda mi się załączył? Ach, i wczoraj ogoliłam nogi-nadziwić się nie mogłam, że to takie trudne. Już nie mogę się doczekać, kiedy ponownie zobaczę swoje podbrzusze :-)
 
Ja również ślę ogromne gratulacje Marzycielko, dla Ciebie, tatusia i oczywiście GWOZDZIA PROGRAMU :tak::-):-):-):-), Jesteś WIELKA !!! Moc buziaczków dla Was :-)
P.s. czekamy na zdjęcia kruszynki i szczęśliwej mamusi :-)


A ja już po wczorajszej wizycie :-) mam już jakieś 19 kg na + :zawstydzona/y:, nogi puchną bo ciężar ciała już jest niemały :zawstydzona/y::zawstydzona/y: i jest co dzwigać :zawstydzona/y::szok:, kruszek wczoraj był wyjątkowo wstydliwy, i nie miał zbytnio ochoty się pokazywać :-(, ale najważniejsze, że wszystko jest ok, łącznie z wynikami :tak:, aha bobasek waży już ok. 3.200 :szok::szok:, i jest już gotowy, żeby wyjść :-). Szyjkę mam na ok. 3 cm, dość miękką i 1,5 cm. rozwarcia :szok::szok::szok::szok:.
Jak już kiedyś wspominałam, będę mieć cesarkę (to już pewne) i termin mam na 1.12, chyba, że mały zrobi nam psikusa i zacznie nas pośpieszać :-D:-D:-D. Pół nocy dziś nie przespałam, bo to takie dziwne uczucie wiedzieć kiedy idzie się rodzić :baffled::baffled:.
Buzki dla Was mamusie, na resztę dnia zajrzę pózniej :-)
 
Dziewczyny czy lewatywe mozna zrobic samemu jeszcze w domu przed wyjazdem do szpitala?

Agawar ja po przeczytaniu tego wątku z innego forum
Ciąża - LEWATYWA na pewno sama sobie lewatywy nie zrobię;-). Tam gdzie chcę rodzić robią na życzenie, więc myślę, że nie będę miała z tym problemów.

Od Marzycielki: O 2 nad ranem na świat przyszła Oliwia Nikola. Waga 3200. Punktów ani długości z wrażenia nie pamiętamy.
MAMY KOLEJNĄ DZIDZIĘ :-D:laugh2::rofl2:

Wysłałam Marzycielce smska z gratulacjami. :-)


NARESZCIE MAMY KOLEJNA DZIDZIĘ. BARDZO SIĘ CIESZĘ I GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

MYSZQA
dzięki za wysłanie smska z gratulacjami:tak:.


Ja miałam dzisiaj kolejna fatalną noc:-(. Już mi się po prostu odechciewa wszystkiego.

 
Edee24 a Wam czyli mamuśkom które wiedza kiedy będą rodzic troszkę zazdroszczę.... ja juz tez bym chciała mieć moja niunke przy sobie....

Ja czekam na te nieszczesne wyniki i wtedy sie okaze jak to ze mna bedzie,czy tz wyznacza mi dzien czy bede czekała az malutka sie sama pojawi:}
 
reklama
Do góry