reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczyny, ostatnio anoli nie widać coś... mam nadzieję, że ją tylko na leniuszkowanie naszło...

Jestem juz jestem dziiewczynki:-)

Zagladalam do was przez te pare dni cichaczem, bo obiecalam mezowi ze spedzimy te jego wolne kilka dni bez neta i telewizji. Poprostu poczulismy ze za kilka lub kilkanascie dni nie bedziemy mieli dla siebie czasu, ze swiat nam sie obróci o 360 stopni. Postanowilismy wiec korzystac na maksa do 10 w łóżku potem spacerek, wspólny obiadek kawka, wylegiwanie sie na kanapie. Jednego dnia zrobilismy sobie wycieczke do Cambridge. Mnóstwo czasu przegadalismy i to byly naprawde potrzebne nam chwile:-)


A wracajac do was kochane wielkie gratulacje dla oceanity i marzycielki. Chcialabym byc nastepną, ale u mnie zero oznak:zawstydzona/y:
Od wczoraj zatrudniłam meza do pomocy;-):-) bo czas juz małą pomału eksmitowac;-):-D


Misiówka dzieki za informacje, kolezanka ma mi załatwic ta d3 mam nadzieje ze jej sie uda:tak: A co do kąpieli to słyszałam wlasnie ze tu nie zalecaja od razu myc noworodka, tylko wycieraja po urodzeniu a pozostała maź ma sie sama wchłonąc. No i na poczatek jak juz to samż wodą:tak:Jestem skłonna sie dostosować:tak::tak:

Co to jeszcze miałam pisac....a ide dzis na wizyte, ale nie do tej przychodni gdzie zwykle. Połozna wyslala mnie do jakiegos Child Center. Ciekawa jestem tej wizyty bo to jest takie miejsce gdzie moga przychodzic kobiety w ciazy, mamy z maluszkami i wiekszymi dziecmi. Jest tam organizowanych wiele ciekawych zajec dla mam i dle dzieci. Szkoda ze tak pózno sie dowiedziałam:-( Zdam relacje jak wróce:-)
 
reklama
dziewczyny fałszywy alarm z tym HbsAg, źle spojrzałam na wyniki... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a patrzyłam ze trzy razy bo nie mogłam uwierzyć :szok::szok::szok: aż sie poryczałam z tego wszystkiego, że jestem taka głupia i niepotrzebnie sie stresuję....
 
Nie mogę wstawić suwaczka a też bym chciała:-( jest taki temat jak to zrobić, ale jakoś mi nie idzie. BUU!!
Dam na trochę spokój i zajrzę do was za jakiś czas, może któraś znowu się rozdwoi;-)

musia jak juz wybierzesz sobie suwaczek to musisz wkleic go w ustawienia-edytuj sygnaturę i bedzie działac:tak:
 
Ania to samo sobie pomslalam jak przeczytalam wage Oliwki... Ciekawe ile moj bedzie wazył, jutro na usg jescze lekarz go zwazy.

Sawka, kana a mialyscie na poczatku ciazy robiony hbs? Ja dzis odbieram wuniki i mnie troche przestraszylyscie.:zawstydzona/y:

Co do dokarmiania przez swieta sztucznym to mysle ze to nie ma sensu, dziecko moze sie odzwyczaic, pokarm zaczac zanikac bo to przeciez bedzie dopiero etap rozkrecania. Jeszcze tyle wigili przed nami ze zdazymy sie najesc. Ja nie zamierzam tez przesadzac z niejedzeniem... Zrobie sobie lososia, rybe po grecku bede jesc, zupke śliwkowa posmakuje a ze slodkosci to jablecznik i jakies drozdzowe ciasto. Najbardziej mi szkoda mandarynek (teraz jem po kilo na dzien zeby mi obrzydły :D ) i cukierków wedlowskich... moje kasztanki i malaga i trufli!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-p aaa i jescze śledzi w śmietanie!!
 
dziewczyny fałszywy alarm z tym HbsAg, źle spojrzałam na wyniki... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a patrzyłam ze trzy razy bo nie mogłam uwierzyć :szok::szok::szok: aż sie poryczałam z tego wszystkiego, że jestem taka głupia i niepotrzebnie sie stresuję....


ojjjjjj sawka:rofl2: ale najwazniejsze ze mozesz sie juz uspokoic:-)

Cyprysiowa zgadzam sie z Toba, ja nawet nie mysle o jedzeniu swiatecznym- odbije sobie pózniej. Przeciez mi nikt nie zabroni ugotowac sobie uszek czy usmazyc karpia w srodku roku:tak::-D
 
dziewczyny fałszywy alarm z tym HbsAg, źle spojrzałam na wyniki... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a patrzyłam ze trzy razy bo nie mogłam uwierzyć :szok::szok::szok: aż sie poryczałam z tego wszystkiego, że jestem taka głupia i niepotrzebnie sie stresuję....

Sawka przestań, nie Tobie jednej się coś takiego zdarzyło. Ważne, że masz wyniki ok.

A mi chyba wszystkich potraw wigilijnych żal... takim jestem łasuchem:zawstydzona/y:
 
Cyprysiowa ja własnie byłam przed wczoraj po zwolnieni i rozmawiałam przy okazji z polozna, która zawsze przyjmuje u nas przed ginka... i rozmowialam z nia o tym moim pobycie w szpitalu i była wielce zdziwiona jak jej powiedziałam,ze wyszedł mi Hbs dodatni i ona do mnie ze to az niemozliwe,ze na pcozatku ciazy nie dostałam od niej skierowania na Hbs....a ja,ze nie dostałam....wmurowało ja szczerze.... tym mozna sie zarazic wszedzie dlatego jak tylko uda mi sie tego pozbyc to od razu sie zaszczepie... na szczescie teraz malenstwa szczepia od razu po porodzie na to :-)
 
Witam z rana brzuchatki:zawstydzona/y:
ewelw mi brzusio twardnieje od ok 19 czy 20 tygodnia:-( a od ok 24 tygodnia miałam już takie bolesne skorcze:-( więc to wszystko wydaje mi sie zalezy od organizmu. u mnie widac to nie jest oznaka porodu gdyz dotrwalam juz a moze dopiero:confused: do 34 tygodnia;-)

tygrysek82- ja też mam takie skurcze, ale nie bolesne. tzn twardnieje( napina się i jest to czasem nie przyjemne)brzuch od tygodnia bardzo często. teraz biorę leki fenoterol i jakieś inne. musze uważać się nie przemęćzać itp. ale wciąż sie boję że coś się może stać.sama nie wiem czy to skurcze, czy nie...:-( to 35 tydzień.
 
reklama
Do góry