reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cos sie dzisiaj zle czuje :-(. Kregosłup mni boli, na dole, kosc ogonowa, od czasu do czasu przy jajnikach, i jeszcze na dodatek brzuch mi sie robi twardy.

A jeszcze jutro przyjezdza tesciowa do mnie, na urodziny, jakby nie rozumiała zdania " Musze lezec " , buuuuu, zawsze sie wprasza :crazy:. Ahhhhh co za humor.
 
reklama
Agacia niektorzy nie rozumieja ze mamy prawo na tym etapie ciazy nie funkcjonowac jak dawniej ze jest nam ciezko i czasem cos nas boli lub mamy ochote poprostu nie wstawac z łózka....wrrr:crazy:
No ale cóz...

A ja zrobilam dzis spaghetti i czekam na meza, zjemy razem bo ma wrocic wczesniej:-)

Ktos tu nie ma litosci i roi mi smaka na pierogi ruskie. Dawniej to mialam zachcianke robilam ok 100 i jadlam 2 dni a reszte mrozilam, ale teraz obawiam sie ze mój kregoslup tego nie przezyje i musze sie oblizac:-p;-):-D

Trzymam kciuki ze Yoke, zeby udalo sie lekarzom jej pomoc i szybko do nas wróciła:-)
 
Czesc laseczki

Wczoraj nie pisalam bo caly dzien siedzialam u znajomych. Niby tylko siedzialam a jak wrocilam to bylam tak zmeczona ze ledwo zylam, cala obolala... ehhhh

Dzis znowu nie najlepiej juz 2 no-spy forte pochloniete... boli mnie podbrzusze i krzyz, jak na okres...

Biedna Yoka...szpital to nic fajnego...

Agacia poloz sie i wsuwaj no-spe

ja dzis bez obiadku, jajecznice tylko zrobilam. Jutro mam rybke :tak:
 
dobry wieczór kochane mamusie:-)

my dziś dzień z przygodami - trafiliśmy do szpitala z regularnymi skurczami, po ścianach można było z bólu chodzić, byłam przerażona:szok: skurcze minęły ja nie zdecydowałam się położyć na patalogii ciąży, leże w domku i w razie silnych skurczy mam wezwac pogotowie i wrócić na oddział...rano przed tym wszytskim bardzo się zdenerwowałam - jakiś gbur ze spółdzielni mieszkaniowej doprowadził mnie do furii swoim aroganckim zachowaniem, później wsiadłam w autko i pojechałam do dzidzia i nie dojechałam bo skręciłam prosto na pogotowie ehhhh


yoke pozdrówcie mocniuteńko jeżeli ktoś ma z nią kontakt,

idziemy leżec
pozdrawiam i dobrej nocki
 
dobry wieczór kochane mamusie:-)

my dziś dzień z przygodami - trafiliśmy do szpitala z regularnymi skurczami, po ścianach można było z bólu chodzić, byłam przerażona:szok: skurcze minęły ja nie zdecydowałam się położyć na patalogii ciąży, leże w domku i w razie silnych skurczy mam wezwac pogotowie i wrócić na oddział...rano przed tym wszytskim bardzo się zdenerwowałam - jakiś gbur ze spółdzielni mieszkaniowej doprowadził mnie do furii swoim aroganckim zachowaniem, później wsiadłam w autko i pojechałam do dzidzia i nie dojechałam bo skręciłam prosto na pogotowie ehhhh


yoke pozdrówcie mocniuteńko jeżeli ktoś ma z nią kontakt,

idziemy leżec
pozdrawiam i dobrej nocki


Morbital jacieeeeeee:szok: uważaj na siebie!!
 
reklama
Dostałam smska od YOKI więc przekazuje go wam....:tak:

"Hej u Nas w miare choc lezac w szpitalu to malo komfortowa sytuacja.Tym bardziej ze jest week a w week lekarze odpoczywaja...nadal mnieboli i nie wiem czy w ogole mi pomaga.Do tego jestesmy niewyspane bo w nocy 3 razy budzenie na badanie trabka, cisnienie i temperaturka a o 5.30 to juz mega pobudka na ktg i w dzien to samo.Tesknie za Wami i mam nadzieję ze juz niedlugo mnie stad wypuszcza.Buziaki dla wszystkich brzuchatek.YOKA"
 
Do góry