reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie Kochane-normalnie przed chwilą naprodukowałam się i wszystko mi się skasowało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Więc pochwalę sie zakupami wczorajszymi dla Małej:-)Bo wiecie w Smyku kupiłam kombinezon za pół ceny-gdy się zastanawiałam czy go wziąść bo rozmiar 62 to podeszła facetka i przykleiła obniżka cen i zamiast 150 wydałam 75:-DA śliczniutki jest taki różowiutki:-)I przy okazji kupiłam sobie czajnik elektr.opiekacz do kanapek, kozaczki na zimę-nigdy takich wygodnych nie miałam-jakby buta na nodze nie było:-)No i tel.dla Męża,kapciuchy pluszaki i taką golarkę Philipsa do okolic intymnych-bo wiecie teraz jest co raz trudniej z brzuszkem-a rewelacja bo wypróbowałam już wczoraj i męczyć się już tak zbytnio nie muszę:rofl2:Chciałam wózek kupić ,ale żaden mi się nie podobał:rofl2:I w poniedziałek jedziemy jeszcze raz na zakupki-bo w piątek w Wawie już korki zaczynały się ogromne i uciekaliśmy jak najszybciej-i juz napewno wózek kupię i łożeczko i meble do salonu chcę wymienić-ojej ale chwalipięta jestem ale wybaczcie:baffled::baffled::baffled:
:-D:-D ojj zaszalałaś Paola:-):-) super, cieszymy się razem z Tobą zakupami, a ten śpiworek to rzeczywiście po atrakcyjnej cenie kupiłaś:tak: Wrzucaj fotki i to biegusiem;-)
 
reklama
Marzycielko.......aj to troche bardziej skomplikowane jakby się mogło wydawać....niestety narazie "staranka" odłożone.....
wyniki mam ok....ginek kazał zachodzic...ale ja jakoś nie moge sie przemóc....musze pozbierac sie psychicznie i wyjasnic jeszcze pare spraw.....
Kurcze jak fajnie te Wasze suwaczki mkną do przodu.......
Pozdrawiam Was Wszystkie.....
 
Witam mamuski

Wracam po kilkudniowej nieobecnosci. Remont skonczony, lozeczko rozlozone, wszystko wyglada pieknie.Jestem przeszczesliwa, pozniej wkleje fotki. Czekam jeszcze na szafe maja przywiezc w srode...a tak sie balam ze nie zdazymy.

Mam nadzieje ze wszystko u was wporzadku, bo chyba nie dam rady nadrobic tyle naprodukowalyscie.
 
=Agnieszka_AJ2811;2780316.
Kurcze jak fajnie te Wasze suwaczki mkną do przodu.......
Pozdrawiam Was Wszystkie.....
Milo Cię poznac Agnieszko;-) ja równiez pozdrawiam cieplutko i życzę Ci z całego serducha, aby kolejne próby uwieńczone były sukcesem:tak:
no i odwagi.. po tym wszystkim co przeszłaś bidulko..wiem jak to jest choc się do tego nie przyznawałam i wiem jak cięzko sie przemuc.. ja 10 lat czekałam na kolejna próbę:zawstydzona/y:buziaki i powodzonka;-)
 
Witam mamuski

Wracam po kilkudniowej nieobecnosci. Remont skonczony, lozeczko rozlozone, wszystko wyglada pieknie.Jestem przeszczesliwa, pozniej wkleje fotki. Czekam jeszcze na szafe maja przywiezc w srode...a tak sie balam ze nie zdazymy.
Gratulki po skończonym remonciku:-):-) a jak samopoczucie nie przemęczałaś się za bardzo?? Odpoczywaj teraz;-) i wklejaj szybciutko fotki;-)
 
Witajcie kochane

Marzycielko ja tak patrze na Twój suwaczek i Ty już tuz tuz jesteś kochana:-) ale Ci zazdroszczę:-)

Dla mnie to jeszcze cała wieczność:szok::-D
Nie moge się już doczekać.

Witajcie Kochane-normalnie przed chwilą naprodukowałam się i wszystko mi się skasowało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Więc pochwalę sie zakupami wczorajszymi dla Małej:-)Bo wiecie w Smyku kupiłam kombinezon za pół ceny-gdy się zastanawiałam czy go wziąść bo rozmiar 62 to podeszła facetka i przykleiła obniżka cen i zamiast 150 wydałam 75:-DA śliczniutki jest taki różowiutki:-)I przy okazji kupiłam sobie czajnik elektr.opiekacz do kanapek, kozaczki na zimę-nigdy takich wygodnych nie miałam-jakby buta na nodze nie było:-)No i tel.dla Męża,kapciuchy pluszaki i taką golarkę Philipsa do okolic intymnych-bo wiecie teraz jest co raz trudniej z brzuszkem-a rewelacja bo wypróbowałam już wczoraj i męczyć się już tak zbytnio nie muszę:rofl2:Chciałam wózek kupić ,ale żaden mi się nie podobał:rofl2:I w poniedziałek jedziemy jeszcze raz na zakupki-bo w piątek w Wawie już korki zaczynały się ogromne i uciekaliśmy jak najszybciej-i juz napewno wózek kupię i łożeczko i meble do salonu chcę wymienić-ojej ale chwalipięta jestem ale wybaczcie:baffled::baffled::baffled:

Miłego dzionka życzę i lęcę sprzatać:tak:

No to super , że tyle rzeczy fajncyh nabyłaś;-)

Marzycielko.......aj to troche bardziej skomplikowane jakby się mogło wydawać....niestety narazie "staranka" odłożone.....
wyniki mam ok....ginek kazał zachodzic...ale ja jakoś nie moge sie przemóc....musze pozbierac sie psychicznie i wyjasnic jeszcze pare spraw.....
Kurcze jak fajnie te Wasze suwaczki mkną do przodu.......
Pozdrawiam Was Wszystkie.....

Ja trzymam kciuki za kolejne próby i oby udało się za pierwszym razem:-)


A ja mam dzisiaj ochotę na spaghetti więc zaraz idę pichcić a potem z M i z dogami na spacerek może nad Wisłę;-)
 
witajcie mamuśki:-D:tak:
u nas pogoda dziś piękna :tak:, słoneczko świeci i jest nawet ciepło :-)
właśnie wróciłam z zakupów, i trochę sie na siebie wkurzyłam bo tyle nakupowałam że później ciężko mi było to zanieść do samochodu:sorry2:
poza tym wczoraj zrobiłam już pierwsze pranie ubranek mojego Skarbka :-)
Miłego dnia życzę :-):-D
 
Witam dziewczyny u mnie z rana:-).

Ja od paru dni Was podczytuje ale jakoś nie mam czasu się odezwać, może w tym tygodniu mi się uda.

Ostatnio nic mi się nie chce:no:.
Pozdrawiam

Ps. Może któraś z Was wyśle sms-a do Yoki, co u niej słychać?
 
reklama
Jasiek dzisiaj w nocy znowu obudził się z katarem, co oznacza dla nas kolejne dwa tygodnie z lejącym się nochalem. I do tego oczywiście brak humoru... Dzisiaj jest nieznośny, a wybieramy się na urodziny do mojego chrześniaka i coś czuję, że dlugo tam nie zabawimy...
 
Do góry