reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Rozweselacie mnie dzisiaj dziewczyny:-):-)

Okruszek współczuję...ale przynajmniej unikniesz skwaru na dworzu :-)
 
A powiedzcie mi czy wybrałyście Cie już szpitale , w których urodzicie??


Dziewczyny z Warszawy możecie mi coś polecić , mieszkam w Wawie od roku więc nie znam miejscowych szpitali??:dry:
 
Ja nie bardzo mam w czym wybierać w Gdyni w tej chwili jest tylko jeden szpital z porodówką...nawet w miejskim zamknęli oddział:-(...ale moje zdanie jest takie że wszędzie są różne opinie...wszystko zależy od tego na jaką zmianę trafisz...ja o moim szpitalu słyszałam rózne opinie...więc staram się za dużo o tym nie myśleć tylko cieszyć się ciążą a co ma być to będzie w końcu i tak nie mam na to wpływu:-)
 
Ja mam wybór między Mińskiem Mazowieckim, Wołaminem a Wyszkowem ale chyba wybiorę ten pierwszy bo w nim rodziłam Tusię i o ile cały szpital ma nie najlepszą opinię to ginekologię i położnictwo mają naprawdę super( w którymś roku został wyróżniony w akcji RODZIC PO LUDZKU). No i mój Misiek pracuje w Mińsku więc mógłby mnie często odwiedzac
 
Marzycielka, no i tak jakoś mi mija dzień za dniem z książką, hehehe, właśnie się zaopatrzyłam w nowe, aż mnie serce zabolało jak robiłąm przelew, hahahaha, ale co tam, warto... Zamówiłam sobie opowiadania Koontz'a "Trzynastu apostołów" - czytałaś? dobre? stwierdziłąm, że to dobry ruch w kierunku poznania autora, bo nie będzie to jedna historia a wiele...

Yoka - wyproś kogoś z miejsca dla matki z dzieckiem jak się źle czujesz!

Okruszek - ojej, to masz pecha, ja zawsze w takich przypadkach mam okrutnego nerwa i jakbym mogła to bym oknem wyszła, hehehehe, ale może warto czekać na rycerza na białym rumaku, hihihi

Myszqa -no to ci się facio popisał, hehehe, kopa mu następnym razem!!

Zapominajka - niezłą historia, ja bym chyba harakiri popełniła w przypływie rozpaczy!

Marzycielka - ja szpital musiałam wybrać w 6 tc, tutaj tak jest, że od razu po rozpoznaniu ciąży musisz zdecydować gdzie rodzisz. Od razu wszystkie badania i USG mam robione na miejscu i szpital ma dokładną historię ciąży, a ja zdążę poznać szpital i część personelu. Więc ma to swoje zalety.
 
ja niemam zbyt duzego wyboru bo umnie jest tylko jeden szpital ;-) słyszałam rozne opinie ale od dziewczyn rodzacych w przeciagu ostatniego roku same pozytywy takze mysle ze niebedzie tak zle:-)

 
reklama
Ja się jeszcze nie zdecydowałam na szpital i ogólnie mam problem, żeby tego typu decyzje podjąć. Ja należę do tych, które byłyby zadowolone mając 1 szpital :zawstydzona/y:
 
Do góry