reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hey dziewczyny :-)

Ale naprodukowałyście tych stron:szok: A ja mam neta zepsutego i z doskoku od koleżanki do Was zaglądam.
U Nas jest ok no może poza kłótniami z TZ-em:zawstydzona/y:
Za tydzień mam wizyte u gina i wtedy sie dowiem kiedy 3 USG sprawdzające płeć.
Ja miałm badanie na przeziorność w 12 tyg. ciąży i wyszło ok. Zdjęcia wstawiłąm do galerii więc możecie zobaczyć:-)

Cyprysiowa super , że ok wszystko !!!!!!!!
Dziewczyny trzymajcie się :-)
 
mam pytanie czy Wasze maluszki na USG były bardzi ruchliwe??? na badaniu między 11 a 13 tc?

Mój łobuziak też cały czas się wiercił i kręcił, kopał nóżkami i machał rączkami.
Od wczoraj mam wrażenie, że od czasu do czasu czuję te ruchy. Dużo wcześniej niż przy pierwszej ciązy, ale to to samo uczucie. Podobno przy kolejnych ciążach łatwiej je zidentyfikować.
 
hej hej !!! ale miałą co nadrabiać !!!!


Gdzieś czytałam,że głowa boli w ciąży. Najgorsze jest to, że nie wiadomo jak sobie pomóc:(

mnie też czasem boli i wydaje mi sie że to od ciśnienia !!!

Ja też mam często ochotę na kwaśne, tzn. np. zupa ogórkowa, albo spijanie z nich kwaśnej wody o 3 w nocy!:szok:, i zauważyłam też, że odrzuca mnie od wszelniego rodzaju mięsa i wędlin, czego nigdy wczesniej nie było:baffled:, aha i często przychodzi mi ochota na proszkowane jedzeni tj. zupki chińskie czy gorące kupki, oczywiście ograniczam je do max. bo wiem, ze są szkodliwe, a my mamki dbamy o swoje fasoleczki, i staramy sie im dawać to co najzdrowsze:tak:

ja ostatnio w sklepie praiwe rzuciłam sie na rolmopsy ! Tez przyszedł mi smak na gorący kubek i chińską zupkę ( nie pamiętam kiedy jadłam coś takiego ) :-D

aaa i jeszcze co do kremów na rozstępy.. macie jakieś sprawdzone? Slyszałam że kremy Mustela są dobre..ale tez słyszałam dobrze o Gerberze... i sama nie wiem. Mustela jakby odrobinę drozsza:);) Muszę cos zacza uzywac bo tyję w tempie maksymalnym!

ja miałam mustele i super jest ! dodatkowo polecam smarować brzusio ciekła parafiną albo masłem kakaowym ! ja nie miałąm ostatnio ani jednego rozstępu !


Zozakoza mi nawet babka w aptece powiedziała,że najlepiej nie brać żadnych tabletek...Ale zapytam się mojej gin.

no mój lekarz też tego zdania żeby nie brać chyba ze juz trzeba faktycznie !


Co do testów genetycznych, jestem za tylko w uzasadnionych przypadkach. Wyniki faktycznie często bywają omylne, ale bywa i tak, że przy np. wadzie serca przeprowadza się operacje juz w łonie matki. Zdałabym sie na decyzję mojej gin. w tej sprawie.

Siedzę w tym tygodniu na L-4, bo postanowiłam trochę zwolnić, odpocząć, złapać oddech. I rzeczywiście ciążowo czuję się lepiej (brzuszek przestał mi twardnieć), ale za to walczę z alergią, która potwornie mi się nasiliła. Najgorsze, że nie mogę wziąć żadnych leków, no i tak się męczę (oczy spuchnięte, wysypki, wszystko mnie piecze i swędzi, masakra). Co ciekawe, w pierwszej ciąży mialam spokój z alergią na cały czas ciąży i karmienia.

ja tez sie zdaje na mojego lekrza i wiem że moge mu zaufać !
to odpoczywaj i korzystaj z L-4 !!

A ja mam dziś na obiad makaron z truskawkami i śmietaną :-) mniam

ja wcozraj sie objadłąm takim zestawem ! nigdy mi to nie smakowało specjalnie a wczoraj wtrąbiłam michę, moze dlatego że smak mi sie zmienił albo dlatego że męzuś to zrobił jak raz :-D

no to znowu bede się martwić bo moj się nie ruszał :-(

no cos Ty, gdyby było coś nie tak to przecież lekarz by zareagował a dzidzius moze akurat spał albo tak sobie lażał i myślał jak ta moja mama wygląda z drugiej strony !!
 
poza tym strzelam fochami okropnie, i do łez i furii idzie mnie doprowadzić najmniejszą pierdołą !!! potem sama sobie się dziwię ale jak co przyjdzie do czego to nie mogę sie opanować i masakra .......
 
Witajcie dziewczyny wczoraj bylam u gina wszystko jest w porzadku zmierzyl kark i ma dobry rozmiar zrobilam tez test na DAUNA wyniki za 10 dni dzidzia mizy 7 cm a tatus widzial dzidzie poraz pierwszy i byl zadowolona a dzidzia pomachala na raczka mój synek patrzyl w ekran ale nie wiedzial oco chodzi.
Tej nocy o 4 rano wyjeżdżamy do Polski jade na 2 tygodnie na pewno odezwie sie z polski jak dam rady tylko martwie sie droga bo dzisiaj strasznie bolaly mnie krzyze, zyczcie mi dobrej zabawy bo w sobote slub mojej przyjaciółki.
Pozdrawiam serdecznie uwarzajcie na siebie i na wasze malenstwa.

 
reklama
A ch jeszcz chcialam wam napisac dzisiaj strasznie wymiotowałam tak okropnie az wyskoczyly mi plamy i popekaly mi naczynka wyglondam okropnie kuzynka przyszla az sie wystraszyla co mi sie stalo okropnosc.
 
Do góry