reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej;
u mnie też szaruga...

Asiulka będzie dobrze! Musisz zacisnąć zęby niestety... Za chwilę weekend i też inaczej będzie.

Dziewczyny a jakie kryteria brałyście pod uwagę w kwestii zostawienie lub puszczenia do szkoły? Ja mam mętlik straszny. Wolałabym go zostawić w zerówce, ale nie chcę, żeby potem dzieciaki się z niego smiały, że np. kiblował...
 
reklama
Witajcie z raju...jest bosko, nie mam czasu siedzieć na forum ale obiecuje po powrocie być na bieżąco..

u nas póki co jest super i oby tak do końca zostało...Lenka super zniosła lot a tutaj jest boska non stop się cieszy..rzadko kiedy marudzi..wdała się w mamę i też uwielbia ciepełko..Jula nie schodzi ze zjeżdżalni...
Z reszta atrakcji dla dzieci jest tyle..ze dzieciaki nie mają kiedy nudzić się...

A my korzystamy z uroków tego super miejsca..i ładujemy akumulatory na zimę

Buziaki
 
Madzienko Twój post jest pełen optymizmu, aż się miło czyta, super, że wakacje udane, oby tak do końca :) Zapominajko my stwierdziliśmy, że skoro o tej pory dzieci chodziły do szkoły w wieku 7 lat i były o wiele mądrzejsze niż teraz to nasze dziecko niech ma jeszcze trochę beztroski którą daje budynek przedszkola. Musisz sobie przemyśleć, każdy ma własne zdanie :) a co do kiblowania to bym się nie przejmowała, połowa dzieci będzie w takiej sytuacji więc dla nich będzie to normalne, że nie są w jednym wieku. Piękne słońce, ptaki dziobią mi w dach i straszą. Z Weroniką nadal ćwiczymy, rehabilitantka stwierdziła, że musiała mieć niedotlenienie bo to spięcie mięśni na to wskazuje i nie rozumie dlaczego dostała 10 pkt. Teraz to ja już też nie rozumiem.
 
Madzienko ale wam ZAZDROSZCZĘ!!!!!
Bawcie się!

Zanplo pewnie masz rację. Tyle, że ja mam taką historię w głowie z podstawówki. W 3 klasie sp doszła dziewczyna. Rocznikowo była rok starsza. Dopóki to nie wyszło było ok, potem - koszmar. Nauczyciele i dzieciaki po niej jeździli okrutnie. I tak do końca szkoły. Dopiero na samym ostatku wyszło, że dziewczyna urodziła się 31. 12 grubo po 23 i lekarz zamiast jak normalny wpisać jej 1 stycznia wpisał jej właśnie godzinę typu 23.58
Rodzice mając wybór przetrzymali ją ten rok w przedszkolu i posłali do szkoły później...
A ja po 25 latach mam przez to dylemat :-D
Dobra wiem, nie jestem normalna!
 
Dzien dobry mamuśki:)

Zapominajko
pamietam u nas tez był w klasie chlopak rocznikowo mlodszy, ale to był typ "mózgowca" masakra....na koneic roku zawsze miał swiadectwa z paskiem i mase nagród do odebrania....i podobno dlatego z 5 latków od razu dali go do 1 klasy.... Typ mozgowca został mu az do liceum:p

Madziu
kochana ,ale Wam dobrze....mi sie marza wakacje...moze za rok, jakas Kuba, albo Dominikana.... to tutaj głowne kierunki wypoczynkowe:) bawcie sie dobrze i ładujcie akumulatorki....za nas tez:p

Swoja droga ciekawe jak tam Agacia....

Zanplo
to faktycznie dziwnie ,ze tego nie zauwazyli wczesniej....ale mysle,ze ona wie co mówi...najwazniejsze,zeby te cwiczenia pomogły malutkiej:)))

U nas wczoraj okolo 22 malutka złapała chyba kolka i była taka mega ,ze ja ryczałam razem z mała....dalismy jej po godzince paracetamol i okolo24 bidulka usneła....tak sie jeszcze zaciagała przez jakis czas....moje biedactwo....a rano za to pierdziała jak szalona, wiec to pewnie wina gazów, ale kurcze jak nic innego nie jadłam....no chyba ,ze winne sa obiadowe pierogi z miesiem:zawstydzona/y::-(....

Teraz dosypia po nocce i pewnie wczorajszym placzo-wrzasku.... ja troszke ogarnełam mieszknako i teraz nadrabiam zaleglosci internetowe...
Mariczka tez przeziebiona, miala goraczke, pozniej ropiejace oczka...teraz niby jest ok, zostła tylko chrypka i rano kaszlek....jutro na szczescie idziemy do naszego naturopaty....zobaczymy co tam u dziewczynek "wyprostuje"...
Nasz doktorek jest na urlopie do 12 wrzesnia, wiec szczepienie tez mamy przesuniete....zawsze cosik...

buziolki mamuski:*
 
Madziu wypoczywajcie!!\
Zapominajko ja równiez Filipka przetrzymam 2 lata w zerówce. I nie martw sie tym że będą Igorka wyśmiewać , gdyż teraz od kilku już lat ( od kiedy wpadli na pomysł z reformą) są mieszane roczniki w klasach. Więc dla tych dzieci to normalne ze część jest z rocznika 2006 a druga 2007.
 
cześć
i tak wam zazdroszczę, że wiecie i macie pewność co robić.

`ja chyba przez karmienie (.)(.) mam kołowrotek zamiast mózgu.

Wczoraj przypadkiem oglądałam jakiś program informacyjny i oczywiście już znowu nie wiem, czy wybrać zus+ ofe czy sam zus. No spokoju nie dają tylko wymyślają...
 
Zapominajko co byś wybrała i tak będzie źle. Obyśmy tej emerytury dożyły i miały okazje sprawdzić ile dostaniemy :) Czytam 3 część książki, była arabska żona, córka, a teraz mam krew. Nie mogę się od tego oderwać.
 
Zapominajko, ja zadecyduję za rok. Zobaczymy jak Janek wyjdzie na diagnozie 5 latka. :tak:
Póki co nie zaprzątam sobie tym głowy. Nie zrobię nic, co w moim mniemaniu może mu zaszkodzić. Jak się okaże, że jakimś cudem moje grudniowe dziecko będzie sobie świetnie radzić - intelektualnie, emocjonalnie, społecznie. No to why not?
A jak nie to posiedzi w zerówce dłużej, też mu nie zaszkodzi. Tym bardziej że te roczniki teraz i tak są pomieszane :baffled:
 
reklama
Zapominajko co byś wybrała i tak będzie źle. Obyśmy tej emerytury dożyły i miały okazje sprawdzić ile dostaniemy :) Czytam 3 część książki, była arabska żona, córka, a teraz mam krew. Nie mogę się od tego oderwać.

Zanplo podasz autora? Ja książki połykam, więc chętnie przeczytam.

Myszqo dzięki.
 
Do góry