reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kokusia tłumacz sie gdzie byłaś jak Cie nie było?;-).

Kana no jakby nie liczyc teraz ty kochana...czekamy:-).

A my jutro grillujemy z mamą moją i tesciami, a w niedziele chcemy gdzies ze znajomymi zabrac dzieciaki. Upieraja sie na zoo w poznaniu, ale musimy znalezć jakąs alternatywe blizej:tak:
 
reklama
hej mamusie;

Kokusiu fajnie ze jestes.

Anoli zoo w poznaniu jest do dupy. Wrocław znacznie lepszy.

Kana no teraz ty :-)

My jutro na usg bioderek idziemy...
 
My już po szczepieniu, pierwsze pneumokoki za nami, mam nadzieje że Lenka dobrze zniesie to szczepienie....
poza tym ważymy już 5430g i mamy 60cm

Kanus Ty następna!!!!!:-D:-D:-D

Zapominajka trzymamy kciuki za wizytę u ortopedy, dosyć wczesnie idziecie...nasz ortopeda powiedział żebyśmy przed 6 tygodniem nie pokazywały się:tak:aczkolwiek na wypisie mieliśmy informacje o kontroli w 4 tygodniu
 
Zanplo gratulacje .... a dopiero pisałaś ze idziesz na zakupy :szok:

Witam się z anginą ropną. Meeeega wielkim bólem gardła. Co mnie na starość dopadło :szok:

Kaja cieszę się, że piszesz nam tutaj same dobre wieści, teraz czekam na usg główki.

Pyciolku co u Ciebie?

Kokusia spowiadaj się.
 
Agacia weź tę anginę zostaw, co ją ciągasz ze sobą ;-)

Madzienko też mi się wydaje, że wcześnie, no ale małż umawiał tak jak na wypisie napisali. A jakimi szczepionkami szczepisz Lenkę?
Ja chyba 5w1 + pneumo waśnie.
 
dzień doberek :-)
Dzięki, kochane jesteście :* a spowiadać się, hm...trochę mi humor siadł ostatnimi czasy, wszystko idzie nie tak jak powinno a jak już się powoli wygrzebuję z jednego doła to zaraz pojawia się kolejny, zazwyczaj większy niż poprzedni, dlatego nie chciałam się pojawiać i przynudzać:zawstydzona/y:

Kana tak tak teraz Twoja kolej kochana:tak:
Agaciu zdrówka:happy:
Zapominajko powodzenia na badaniu :happy:
 
Zapominajko wiem, ze do d..y, bo bylismy i załuje,ze nie wpadłam na to zeby Ciebie spytac czy warto. W sumie dzieci były zadowolone, z na koniec wycieczki zaliczylismy Malte i tez zapominelismy o rozczarowaniu;-).

My tez szczelilismy dziewczynki 5w1:tak:
 
reklama
Do góry