reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzień dobry:)

my witamy sie z letnia pogoda, jest ciagle przepięknie samo słoneczko, delikatny wiaterek i ciagle około 20 stopni, więc tylko korzystać:)
weekend z tatusiem juz za nami :( oby szybciutko był następny...

kupilismy w końcu płyn do prania niemowlecych ciuszkow, także jak sie zmotywuje to w tym tyg powinnismy wszystko mieć poprane...
do tego dzisiaj dzwonię, żeby sie umówić na wizytę do doktorka i do takiej dziewczyny, z która miałam sie spotkać, bo chciała nam dać ciuszki po swojej córeczce i juz 2 miesiąc nie mogę sie wybrać...

Madziu cudownie Ci malutka przesypia:) tylko zazdrościć...moja mała budzi mnie codziennie o 4 nad ranem na cosik do zjedzenia....:/

Zapominajko ja sie jeszcze na 100% nie znam, ale z Mari miałam elektryczny i był wygodnie:)

Zanplo gratuluje 36 tyg skonczonego zreszta, jeszcze chwilka i mała będzie z Wami...:) duuuzo odpoczywaj:)

Myszko powodzenia z wszystkim:) faktycznie masz tam teraz niezłe zamieszanie:/

dla reszty mamusiek meeeega buziaki :**** i dużo słoneczka :*
 
reklama
Zapominajka u nas to chyba genetyczne:-D...Jula też tak spała;-)i tfu tfu mam nadzieje że nie zapeszę i tak zostanie...


Kanus czyli i u was przygotowania zaczynają sie wielka para!!!super...a my lada dzień kończymy już 3 miesiące:shocked2:

Myszqo powodzenia, trzymamy kciuki....
 
Cześć kochane babeczki. ;-)
Myszko ja tsh mam 3,40 a dla baby w ciąży w 1 trymestrze (jak robiłam badanie) to powinno być max 1.5 :-(.
Madziu faktycznie ten czas zasuwa, pięknie śpicie, zazdroszczę ;-)
Zapo jak twoje dziecię się chowa.
Kanusia z Zanplo niedługo się rozpakuja. A potem ja Lilac dopiero.
Ci tam u reszty ?
 
heloł;

Pyciol Matylda dobrze. Rośnie w oczach, myślę, że od wiszenia na cyckach non stop :-D

Dziś z Iggym do lekarza idziemy, bo się na brzuszek skarży :-(
 
Madzienko co Ty dajesz malutkiej do jedzenia, że przesypia tyle godzin???
Zapominajko dobrze, że ma apetyt, przynajmniej oszczędzasz na mleku haha
Rzeczywiście ta końcówka ciąży strasznie szybko zleciała i zaczynam się bać :eek:
Zaczęłam dzisiaj poszukiwania ceramiki łazienkowej, ciężko znaleźć coś co mi się podoba. Przy okazji oglądam płytki bo też czas na jakieś wybory.

Idę do fryzjera, w końcu znalazłam czas.
Jest przepięknie więc miłych spacerków :-)
 
Zanplo butlę...ale bez różnicy czy zje 60, 90 czy 120ml śpi tak samo..aż boje się ją chwalic...tfu tfu....

Zapominajka pokaż Matyldzie...na pewno bardzo zmieniła sie dziewuszka...
zdróweczka dla Igusia...

Pyciolku a ty jak się czujesz???
 
Dzien dobry kochane:)

My wczoraj mieliśmy wizytę:)
wszystko z nami ok, Majka pięknie ułożona już główką w miednicy, ale reszta ciałka daje nieźle popalić po brzucholku:)
Serduszko bije jak dzwon, a jeżeli chodzi o mnie to ciśnienie 110/70, waga 60kg, szyjka zamknięta, twarda :) hahahha

Teraz wizyta za 4 tyg,po której dostane cały zestaw swoich dokumentów i badań i kolejna już u położnej w szpitalu....ale na szczęście podobno Polka, więc chociaż to jest dobre:)

U nas kochane przepiękne lato:))))co dziennie ponad 20 stopni i słoneczko... juz nie wiem co na siebie włożyć, bo szkoda mi kupować ciuszki na sam koniec ,ale z drugiej strony w mało co się mieszcze:/

Zapominajko ja tez z niecierpliwością czekam na zdjąteczka Matyldy:)

Madziu nie zapeszaj nie zapeszaj:) korzystaj i oby tak już zostało z tym spaniem:)

Zanplo ale ten czas leci, jeszcze troszkę i my:) hahahah odpoczywasz???no i pięknie ,ze Maja taka dzielna jest z tym jedzonkiem:) mądra dziewczynka:) dobrze,ze w takim wieku to już idzie tym naszym "starszakom" coś wytłumaczyć:)

Pyciolku no właśnie jak Ty sie czujesz kochana?????
 
Kana a jak to jest z opłatami? Będziesz musiała zapłacić za poród?

Pyciol, ja po ciąży miałam tsh 125. Po prawie 5 latach leczenia wreszcie się ruszyło :-) Moja siostra też w ciąży drugiej miała za wysokie ale była stale pod kontrolą i ciąża przebiegła spokojnie czego i Tobie życzę :tak:

Zanplo jak nowy fryz? :-)
 
reklama
Do góry